? за шалчето

  • 4 518
  • 126
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 790
Шал не слагам

# 106
  • София
  • Мнения: 3 064
Въобще няма шал. А през устата да сложа - абсурд. Нито пък на мен са ми слагали. То по-добре да не излиза, ако ще си диша това, което издишва. Излизаме при всякакъв студ, стига мен да не ме домързи. А и това с температурите е много относително - имам приятелка в Канада със седеммесечно бебе. Не го извежда навън под... -20  Wink

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 19:00 от Луда Мара

# 107
  • Мнения: 1 258
Аз слагам шалче само на вратлето.На устата не слагам.А и малкия не иска да го правя.Притесняваше ме че вдишва студен въздух,но пък до сега нямаме проблем,надявам се и да нямаме Peace

# 108
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Не слагам шал  Naughty

# 109
  • Мнения: 2 334
Аз слагам шал но на врата не на устата  Peace

# 110
  • Мнения: 512
Честно казано рядко слагам на дъщерите ми шалове, правя го само при много студено време!
Никога не поставям шала върху устата, само около врата.

# 111
  • Мнения: 493
Слагам шал на сина ми около врата,никога не съм слагала на устата. Peace

# 112
  • Мнения: 2 149
Слагам шал на сина ми около врата,никога не съм слагала на устата. Peace
Да,и аз така Peace

# 113
  • Мнения: 83
Чак конденз... То трябва да го пристегнеш силно, за да стане нещо такова, то горкото сигурно ще ореве всичко. Аз винаги слагам шал, защото го извеждам и при - температури, ...не че шалът се задържа много на устата....ама пак е нещо  Grinning

# 114
  • Мнения: 14 510
Винаги съм слагала шал...  Peace
Че, то, ако не го слагаш на устата, къде другаде би могла да го сложиш ???
  newsm78

шала пази гърлото, не лицето.
аз самата никога не са ми слагали шал на устата, почти не съм боледувала. другите деца дето ходеха с шал през устата, бяха все болни от гърло.

освен това нормално се диша през носа, не през устата, какъв студен въздух да влиза?!?

# 115
  • Мнения: 1 258


шала пази гърлото, не лицето.
аз самата никога не са ми слагали шал на устата, почти не съм боледувала. другите деца дето ходеха с шал през устата, бяха все болни от гърло.освен това нормално се диша през носа, не през устата, какъв студен въздух да влиза?!?

аз винаги съм била с шал и шапка...независимо колко е студено,трябвало да има шал.на мен ми махнаха третата сливица когато бях на 7 години,а до тогава всяка зима бях болна поне п 2 пъти.за това сега гледам да не повтарям тази грешка и със синчето.Моята теория е че се калява малко или много и няма да се разболява често.

# 116
  • Мнения: 28
Шалчето е красиво допълнение към облеклото на дъщеря ми,слагам само на вратлето.И аз от малка имам неприятни спомени за влажни,студени шалове и затова с нея не го практикувам.

# 117
  • Мнения: 528
Не слагам шал  Peace
Ако е мноооого студено, увивам около вратлето  Peace

# 118
  • Мнения: 174
Не слагам шал на устата,само около вратлето

# 119
  • Мнения: 1 322
Аз съм пробвала да му сложа шал на устата, ама не става.

Общи условия

Активация на акаунт