Вип брадър-3

  • 94 640
  • 1 860
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31 197
Ох, по бързо да започва.

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Копирам си коментара за Вип Брадър от една др. тема:

Цитат
За Вип Брадър 3 и аз четох из нета, че ще стартира през март, че ще го прави Нико Тупарев и компания, и че има вече слухове за част от съквартирантите - Ивана /фолк певицата/, Албена Вулева, Ива Николова/журналистката/, Елин Топузаков /футболистта/, Ася Статева /от Невада/.
Другото интересно евентуално ще е, че срокът на престоя в Къщата ще е удължен - или 45 дни или 2 месеца.  Laughing

# 17
  • Мнения: 897
Копирам си коментара за Вип Брадър от една др. тема:

Цитат
За Вип Брадър 3 и аз четох из нета, че ще стартира през март, че ще го прави Нико Тупарев и компания, и че има вече слухове за част от съквартирантите - Ивана /фолк певицата/, Албена Вулева, Ива Николова/журналистката/, Елин Топузаков /футболистта/, Ася Статева /от Невада/.
Другото интересно евентуално ще е, че срокът на престоя в Къщата ще е удължен - или 45 дни или 2 месеца.  Laughing
И за футболисти -едва ли! Март имат мачове. Защо изобщо списания и вестници,нет новинари ги спрягат за там???

# 18
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
И за футболисти -едва ли! Март имат мачове. Защо изобщо списания и вестници,нет новинари ги спрягат за там???

Има вероятност и така да е, но някои може да искат да им се спрягат имената - да има шум около тях.  Wink

# 19
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Трябва им да съберат двойките Анелия-Емилия и Алисия-Златка и рейтинга е гарантиран. Laughing Mr. Green Grinning
Нелина и Андреа ще са капака в това четриО...  Joy
Аз искам отново да влезне Азис.  bowuu

Аааа, моля, моля, достатъчно беше чалгата миналия сезон. На мен ми се гледа Ваня Щерева, гледат ми се новите-млади БГ артисти, не ми се слуша виене, от перхидрол и силикон ми се гади, а и вече нямам нужда от уроците по география на Азис и Десислава и многозначителното "мммммммммм". Ефира има спешна нужда от нови, свежи лица.

# 20
  • София
  • Мнения: 8 114
Цитат
За Вип Брадър 3 и аз четох из нета, че ще стартира през март, че ще го прави Нико Тупарев и компания, и че има вече слухове за част от съквартирантите - Ивана /фолк певицата/, Албена Вулева, Ива Николова/журналистката/, Елин Топузаков /футболистта/, Ася Статева /от Невада/

Ася от Невада и Албена Вулева са ВИП колкото и Христина на Здравко

# 21
  • Мнения: 3 621
Трябва им да съберат двойките Анелия-Емилия и Алисия-Златка и рейтинга е гарантиран. Laughing Mr. Green Grinning
Нелина и Андреа ще са капака в това четриО...  Joy
Аз искам отново да влезне Азис.  bowuu

Аааа, моля, моля, достатъчно беше чалгата миналия сезон. На мен ми се гледа Ваня Щерева, гледат ми се новите-млади БГ артисти, не ми се слуша виене, от перхидрол и силикон ми се гади, а и вече нямам нужда от уроците по география на Азис и Десислава и многозначителното "мммммммммм". Ефира има спешна нужда от нови, свежи лица.
Абсолютно си права, има толкова много свежи лица, ако оставят на заден план чалгаджийките и поканят някои други ще е доста по-интересно

# 22
  • Мнения: 897
Като заговорихте за БГ артитсти се сетих за двама братя, които са от квартала и ги познавам. Бяха пребили едно момче(да не изпадам в подробности) до такава степен, че се бореше за живота си. Докторите се чудеха как оцеля. Просто реших да го споделя... и май разспамих.
Дано не влезнат такива свежи лица.





 

# 23
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Като заговорихте за БГ артитсти се сетих за двама братя, които са от квартала и ги познавам. Бяха пребили едно момче(да не изпадам в подробности) до такава степен, че се бореше за живота си. Докторите се чудеха как оцеля. Просто реших да го споделя... и май разспамих.
Дано не влезнат такива свежи лица.
Това като заключение ли да го приемем?  Като е спам поне да е смислен. Ако го беше пребил някой друг със сигурност нямаше да е болница, ама не е имал късмет- младите артисти бият най-силно  Joy

# 24
  • Мнения: 897
Приемай го както искаш , това си е твой избор.

Надявам се да не влезнат такива свежи лица. Това имах предвид. , а не че младите арртисти бият най-силно...
 ooooh!
Оф  ooooh!

# 25
  • Мнения: 31 197
Младите артисти и на мен ми се гледат, нооо Ваня Щерева не е нито млада, нито артистка, нито каквото и да било. Само тъпо напъване и кофти стара слава. Joy

# 26
  • Мнения: 897
Младите артисти и на мен ми се гледат, нооо Ваня Щерева не е нито млада, нито артистка, нито каквото и да било. Само тъпо напъване и кофти стара слава. Joy
Laughing
Гледах я наа МЦ правила книжки някакви. Ръчно избработени.
:fge
Може Ники Илиев, ама покрай Забранена любов едва ли.

# 27
  • Мнения: 31 197
Аз искам Асен Блатечки и Деян Донков. Но няма да стане, да не са луди да се излагат зорлем.

# 28
  • Мнения: 3 621
Младите артисти и на мен ми се гледат, нооо Ваня Щерева не е нито млада, нито артистка, нито каквото и да било. Само тъпо напъване и кофти стара слава. Joy
Ваня Щерева е много интелигентна и интересна личност, и защо да не е млада ...

# 29
  • Мнения: 31 197
Младите артисти и на мен ми се гледат, нооо Ваня Щерева не е нито млада, нито артистка, нито каквото и да било. Само тъпо напъване и кофти стара слава. Joy
Ваня Щерева е много интелигентна и интересна личност, и защо да не е млада ...
С какво точно е интересна, с това че не намери години наред точното си място и само се лута в напразни усилия в различни сфери и никъде с нищо не изпъква. Нито певица, нито писателка, нито приятелка и редактор на Азис, нито приятелка на Слави, нито актриса, нито жури, нито публична личност, а защо не е млада, защото просто не е и и личи.

Общи условия

Активация на акаунт