КАКВО ЩЕ КАЖЕТЕ ЗА ПЕРАЛНА МАШИНА CANDY???

  • 8 345
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 818
Имам CANDY от 1995-96 година-за сега не ми е правила проблем,пу-пу Whistling

# 16
  • Мнения: 3 376
Мерцедесът сред пералните е Miele. Някога Канди бяха супер марка; вече не са.

Така е Peace

Иначе родителите ми имаха такава,не помня на колко години беше-със сигурност повече от 10,не помня да се е чупила или да е ремонтирана.
Наскоро я смениха и то само защото беше доста остаряла,а и цифричките около копчето с менюто се бяха изтрили от чистенето на самата пералня.Иначе си работеше,просто беше морално остаряла.

# 17
  • Мнения: 3 621
Мерцедесът сред пералните е Miele. Някога Канди бяха супер марка; вече не са.
Ами не съм съвсем съгласна, наши приятели дадоха луди пари за тях, обаче сега имат проблеми и с пералнята и със съдомиялната, и то още преди да им изтече гаранцията
В покупката на каквато и да е техника явно си  има голяма доза късмет

# 18
  • Мнения: 5 207
Ами не съм съвсем съгласна, наши приятели дадоха луди пари за тях, обаче сега имат проблеми и с пералнята и със съдомиялната, и то още преди да им изтече гаранцията
В покупката на каквато и да е техника явно си  има голяма доза късмет


Миеле са най-добри откъм сглобка и качество на материалите, това е факт и цената им го показва ясно. Иначе за късмета си абсолютно права.
За Канди: старата ни пералня беше Канди, сега я ползва брат ми. Вече е над 15-годишна и, да чукна на дърво, за тези години нито един път не се е налагал ремонт, дано не се и налага, защото той ще я хвърли и ще купи нова, а е желязна машинка. Затова пък не ми се мисли и разказва като си купихме ние Канди (преди няколко години; нали доволни от старата) какво ходене по мъките беше. Е, пералня на две години просто замина на боклука. Че тя ни излезе двойна с ремонтите и нервите и прането на ръка. Доста хора, с които говоря, също са крайно недоволни от новите им "разработки". Сега Канди са далеч от мерцедес, за съжаление.

# 19
  • Мнения: 236
Нашите имат Канди от може би 10-11 години и доколкото знам само веднъж са имали някакъв малък проблем с нея. Аз лично съм ЗА тази марка специално за перална машина. А относно уредите на Miele - поддържам тезата, че е изцяло въпрос на късмет на какво попадаш. Винаги със съпругът ми сме купували скъпите неща, що се отнася до техника, но се убеждавам, че много пъти сме грешали или просто е било ненужен лукс! Така че смело купувай Кандито Peace А като се замисля.... newsm78 напоследък не ги виждам много по магазините!!!

# 20
  • Мнения: 77
ее то както се очертава са били добра марка ааааа????? newsm78
а сега вече са се променили сигурно технологиите им ама не знам за такива характеристики, който са описани е на добра цена...

# 21
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Днес чакам да ми докарат пералнята Сandy go 106.
Ще споделя след това впечатления  за нивото на шума и качеството на изпиране.

# 22
  • Мнения: 8 999
Моята е Канди, но отпреди 15 г. Освен, че направи малко ръжда около контейнера за препарат, други оплаквания нямам. Не знам дали е шумна, защото пералнята винаги ми е била в отделно помещение, или в банята. Затварям вратата и ми е все едно колко бучи. А и никога не пускам пералня нощем.
Моята е комбинирана със сушилня, но от сушенето не съм доволна.
С нетърпение чакам да се повреди, за да си купя нещо по-модерно. Изобщо няма да се занимавам с ремонти. Но и комбиниран уред - пералня плюс сушилня, никога повече няма да си взема.

# 23
  • Мнения: 79
кандитата от периода-95-98 година са супер сполучливи
но от много познати съм чувала че последните модели често правят проблеми
не бих си взела такава при този голям избор в момента

Общи условия

Активация на акаунт