перете ли?

  • 14 327
  • 218
  •   1
Отговори
# 15
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Да всичко изпрах и огладих в 9 месец и си го нагласих в шкафчето на беба. И сега всичко и пера и гладя , само космонафта на една седмица Peace

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Разбира се, че ги пера. Хората пипат дрехите все пак, а плюс това не знам какви вещества са останали при изработката на дрехите. Страх ме е от някоя контактна алергия.
Не само,че ги пипат,но и често пъти там където ги шият се въргалят по земята,така че всички нови дрехи трябва да се  перат,не само бебешките.

# 17
  • Мнения: 1 006
Още в началото на 9-тия месец изпрах и изгладих новите бебешки дрешки и ги прибрах в едно найлоново пликче,за да не се прашат.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 590
Да, гледам всичко ново да пера. Е, случвало се е да му облека някоя връхна дреха неизпрана, но по принцип избягвам.
Иначе всичко беше изпрано около месец преи да родя.

# 19
  • Мнения: 264
Пера всичко ново преди да го облека. Някъде преди един месец да родя изпрах и изгладих всичко.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 508
Имаше един епизод на Д-р Хаус, където едни едва не умряха, защото са носили нови, непрани дрехи... Доста ме стресна. Собствените си нови дрехи не пера, ама всички дрешки за бебето ще изпера. Те трябва да са стерилни едва ли не.

Заглавието си го бива! Peace

# 21
  • Мнения: 6 713
Пера всичко ново за беба, за мене, за мъжо, няма начин да го облечем, ако не е изпрано Peace

# 22
  • Мнения: 2 958
Не само бебешките, а всички дрехи които купя ги изпирам преди да ги облечем.
Не се знае нито кой ги е пипал, нито къде са стояли, нито с какви бои и препарати са обработвани.

# 23
  • Мнения: 2 374
Разбира се,че ги пера и след това ги гладя,как иначе.Най-добре е да го направиш непосредствено преди да ги облечеш на бебето.

# 24
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 877
Пера всички нови дрехи, и нашите също.
До около третия месец на бебка и гладех, сега вече не.

# 25
  • Мнения: 1 045
пера всички нови дрехи веднага след като ги купя включително и нашите.
На бебка ги купих,изпрах,изгладих и пакетирах,както са писали и други преди мен Mr. Green

# 26
  • Мнения: 493
Всички дрехи и наши и на детето ги изпирам и гладя преди да ги облечеме.А месец преди раждането бях изпрала и приготвила всичко за бебчо.

# 27
  • Мнения: 616
Пера всичко което му купувам от чорапките до връхните дрешки и чаршафите, не винаги гладя защото ги суша в сушилня  Peace

# 28
  • Мнения: 9 814
Пера разбира се от бельото до връхната дреха.

# 29
  • Мнения: 1 512
Ама разбира се,че пера всичко ново и не само бебешко.Като си представя през колко ръце и мърсотия са минали.Около месец преди раждането бях изпрала, изгладила и пакетирала всичко за бебчо.

Общи условия

Активация на акаунт