ПЛЕВЕН - 78

  • 24 134
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Това ново изискване ли е със служебните бележки?И за какво служат те?аз като не ходя на работа не мога да си дам детето на градина ли?

Да и аз това щях да попитам????? Rolling Eyes
Джина честито фото,много снимки да правиш с него и все на забележителни места Peace
Дикси като за начинаеща,мисля че много добре си се справила,аз вчера и това не можах да направя.... Whistling

# 31
  • Мнения: 872
Здравейте  Simple Smile
Атракция,много хубава темичка си направила   bouquet
Джина,честито фото  Simple Smile
Валенце,как можеш да си го помислиш изобщо,че ще те изтрием  ooooh! Само дано ти не вземеш да вазираш и да ни лишиш от присъствието си,че ще те издирим в София и ще ти дърпаме ушите  Simple Smile
Дикси,много е сладък Митко  Heart Eyes Добре,че ме подсети за Берон,като купим шейна ще водим там Мира на пързалка. А днес тя беше много смешна в снега,гледаше го толкова възхитено и учудено,точно като Шаро в онази песничка - "Тихо се сипе първият сняг".Газеше нарочно в най-дълбокия и естествено се намокри и трябваше бързо да се прибираме.
 Ако запиша Мира от три години на градина, кога трябва да подавам документи,като тя април ще прави две?

# 32
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Диляна, документи се подават в годината на навършване на 3г. - т.е. през 2010г. за Мира.
А това със служебните бележки го изискваха в градината на Карлово, за другите градини не знам. Но предполагам ги искат, за да попълнят дневника с имената на роителите и местоработата им (който работи разбира се). Нали в голямото училище искаха същото и понякога родителите помагат с материали, ако работят в съответната сфера.

# 33
  • Мнения: 189
Ех,нямате изчитане,момичета.Аз днес писах,уж бях натиснала "публикувай",ама уж....Та бяхме на бебешко памперс-парти.Христина ме смая.Точно половин час стоя и после заспа в една приятелка както си говорехме newsm78,сложихме го звяра да се наспи,а като се събуди се прибрахме....Голямо парти Joy
Тя още ми е суполива и от 2-3 дни е много отпусната,сякаш някой й е взел живеца значи...Не се смее,не пее,само гледка едно тъжничко,не й блестят очичките.Няма Т,няма никакви признаци,че е болнава....Аз не вярвам на тези неща много много,но дали не я е урочасал някой?
Дикси,перфектен фотошоп Peace
Валенце,ти ако не пишеш,права е di_p,ще те намерим в Софийско и му мисли....
Иска ми се и ние с Хриси да излезем малко на снега,че от 26 не е излизала,ама като ме е страх да не разболея детето,иначе аз обичам много снега.....
Джина,честито фото,като го изпробваш да се похвалиш Praynig

# 34
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Момичета къде е тази градина Щастлво детство? Аз ходих декември до Чучулига и ми казаха, че чак февруари ще се подават молби и то точно в определен ден който реши директорката. Ох не знам ама много ми е притеснено да не останем накрая без градина.

# 35
  • София
  • Мнения: 9 862
На нас служебна бележка не са ни искали,честно казано не съм и чувала на някой мой познат да са искали.Единственно попълвахме бланки,в които се пише месторабота и служебен телефон. Peace

# 36
  • Мнения: 40
Джина, честито фото и от мен. Да ни засипеш със снимков материал сега  Laughing

# 37
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
vesi@ ,нали утре децата ще са си в групите и няма да са в сборни такива? 
 Не знам как ще се чувства Михаела в градината Щастливо детство, от нашия прозорец се виждат леглата на децата. Дали няма да иска да се прибира,като вижда,че си е почти вкъщи.
Валя,глагодаря за информацията Hug

# 38
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Нади, честит апартамент. Кухнята завършена ли е? Много съм любопитна да я видя. Може ли снимки, може и на лични.
А за градината, ще ходите и ще се прибирате по пантофи.

# 39
  • Мнения: 5 625
Честита Нова Година, момичета!
Нека я посрещнем с радост, да я изживеем с любов и да я изпратим успехи!
На всички празнували именници и рожденици - честито!
Да попитам - моят син също ще е първокласник тази година, къде трябва да подам молба - в училището ли? И докога е срока? Ние сме се ориентирали към малката Езикова по принцип.

# 40
  • Мнения: 189
Лека нощ от нас,отиваме да викаме Сънчо,дано малката поспи тая нощ.... Praynig

# 41
  • Мнения: 50
eeee супер беше днес времето ,само за малко излизахме , че Боби кристализира  Grinning
Лека нощ Константина!
Честито апаратче Джина ,запечатайте много щастливи моменти !
Аз за градина незнам какво да кажа ,но след време сигурно ще е в Яница ,че ни е на една поляна разтояние. То ми е далечко де .... но и това съм мислила.

# 42
  • плевен
  • Мнения: 1 249
vesi@ ,нали утре децата ще са си в групите и няма да са в сборни такива? 
 

Нади предполагам, че децата ще са си в групите. То си е редовен работен ден.

# 43
  • Мнения: 1 951
Джина, честито фото, да запечаташ много хубави моменти!

Това моето не е никакъв фотошоп. Просто готова рамка, на която наслагах 4 снимки. Тях малко ги поизрязах и наместих, нищо кой знае какво. Аз за фотошоп, нямам време и нерви  Laughing

# 44
  • Мнения: 5 625
Пропуснах да ви кажа как сурвака Митака:
"Сурва, сурва година, весела година, дай парица да замина!".
Само това иска да казва от цялото пожелание. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт