Луд ли е или мен ме прави на луда

  • 10 705
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 559

Ама туй жените нямаме угодия бе... Joy Joy

# 16
  • Мнения: 1 447
Нормално ми се вижда. Изключително е възможно  дори и да не е обърнал внимание изобщо на тирадата ти.
Отразил я е в стил - "Викай си, не ми пречиш".
Често моят мъж ме отразява така когато викам.

# 17
  • Мнения: 2 388
Нормално ми се вижда. Изключително е възможно  дори и да не е обърнал внимание изобщо на тирадата ти.
Отразил я е в стил - "Викай си, не ми пречиш".
Често моят мъж ме отразява така когато викам.


И аз от опит го написах. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 4 068
Е по-добре ли е да си хваща якето и да излиза някъде с приятели когато се развикаш? Според мен нищо страшно не се е случило та чак толкова да драматизираш. Радвай се, че се опитва да те приласкае.

# 19
  • София
  • Мнения: 395
Най-хубавия секс е след скандал.

# 20
  • Мнения: 2 161
Цитат
Луд ли е или мен ме прави на луда
И двамата страшно си подхождате.
Но все пак,що за мъж,би пожелал секс,когато една жена му крещи и го срива със земята.Може би някой съвсем безгръбначен.Не намирам ситуацията за нормална.Мъж,а всъщност не е мъж.Защо?Ами защото няма същество,което унижено по начина,който описваш,да се умилква за една доза секс.Все пак въпрос на достойнство е.Да си мъж не означава,да си непременно в една от двете крайности:или да биеш или да въртиш опашка.Но предполагам,че все пак сте се намерили подходящо,щом дърпате неуморно домашния хомот.

# 21
  • Мнения: 1 425
И двамата страшно си подхождате.
Но все пак,що за мъж,би пожелал секс,когато една жена му крещи и го срива със земята.Може би някой съвсем безгръбначен.Не намирам ситуацията за нормална.Мъж,а всъщност не е мъж.Защо?Ами защото няма същество,което унижено по начина,който описваш,да се умилква за една доза секс.Все пак въпрос на достойнство е.Да си мъж не означава,да си непременно в една от двете крайности:или да биеш или да въртиш опашка.Но предполагам,че все пак сте се намерили подходящо,щом дърпате неуморно домашния хомот.

И какво трябва да направи мъжа според теб? Да се цупи? Да почне да крещи и той? или да и зашие няколко шамара?

# 22
  • Мнения: 2 161
Аз вече съм написала,че да си мъж не означава непременно да изпаднеш в едната или другата крайност.Но ти изглежда си започнал да четеш като жена-избирателно и не докрая.

# 23
  • Мнения: 1 425
Аз вече съм написала,че да си мъж не означава непременно да изпаднеш в едната или другата крайност.Но ти изглежда си започнал да четеш като жена-избирателно и не докрая.
И какво конкретно предлагаш освен общите приказки? Мъжа да не спи с жена си след скандал? Това ли е предложението?

# 24
  • Мнения: 2 757
Ти май не си много в ред с нервите...всеки ден ли пускаш някаква безумна тема или простотия дни попадам все на твои творения newsm78
...а питаш ли го Милото й кво му е? ooooh!
...да го търпи всичкото това нещо на лайф? Crazy Joy

Сам човек кво си направи никой не може да му го направи. Да е мислел кога се е женил, нали така

# 25
  • Мнения: 2 161
Нищо не ви предлагам,защото не ме интересува какво правят другите в такава ситуация.Тя задава един конкретен въпрос в заглавието и аз с радост си написах мнението.А ти защо така подскачаш като кокошка?Малко по-хладнокръвно.

# 26
  • Мнения: 2 448
Мисля, че ти е свикнал на избухливия нрав и не взема скандалите ти на сериозно.
То едно нещо като стане ежедневие и хората свикваме и не ни прави чак такова впечатление.
Най вероятно само ти си мислиш, че си го направила на 5 стотинки, а той изобщо не те е слушал или не си го слага на сърце.  Laughing
После си е помислил, че с малко нежност може да те размекне и да ти мине яда.  Laughing

# 27
  • Мнения: 7 723
....Сам човек кво си направи никой не може да му го направи. Да е мислел кога се е женил, нали така
То- същото важи и за тебе.
Не той се оплаква от тебе, а ти от него.
А по темата "Луд ли е, или ме прави на луда?"-
да, луд е, че те търпи  Grinning

# 28
  • Мнения: 1 425
Като петел подскачам.  Twisted Evil
Просто според мен като кажеш, че едно поведение според теб не е правилно е добре да кажеш и какво поведение според теб е правилното. Иначе е само празна и безсмислена критика.
За другото Пасинет е права - мъжа вече вероятно изобщо не обръща внимание на глупостите на жена си.

# 29
  • Мнения: 2 757
Chanel, и за мен ситуацията не е нормална, аз не бих могла да постъпя по такъв начин. Дори с право да се ме заврели в кучи гъз и да се срамувам и разкайвам,  както би трябвало той да се почувствал след тирадата ми, защото не беше цигански сканадал, а съвсем разумно обяснение и доказване, че е сгафил... та ако с мен се случи това и ако успея да НЕ намразя човека причинил ми го, ще ми трябват поне няколко дни да се освестя. Не ги разбирам тия мъже, оперирани са от нормални човешки чувства май. Дали пък наистина не ме е разбрал и да се е смилил над мен, заради това, което ми е причинил. Това трябваше да е ефектът, ама  някак си ми е трудно да повярвам, че съм го постигнала още повече, че дори се опита да ме нападне, че не съм права и да защити себе си. Тотално безуспешно обаче.
И това не е ежедневие. Характерът ми е избухлив, но с човек като него трудно се избухва, обикновено намира начин да ми запазва спокойствието

Общи условия

Активация на акаунт