ПАЗАРДЖИК - 32

  • 21 473
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 577
Честит празник на всички празнуващи днес!
да е свето името им! Да са живи и здрави!

# 46
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Честито на именниците днес !!!

# 47
  • Мнения: 305
Честит празник на именниците днес!

# 48
  • Мнения: 3 484
http://www.mutsunka.snimka.bg/album.php?album_id=316628&view … 1&pid=9840888

Момичета, може и да се посмеете,нямам нищо против Laughing
Това е моята "млечна банка". Малко посместихме пържолките във фризера Mr. Green Mr. Green Mr. Green за радост на моите двама месоядни...
Ама като не знам докога ще имам....

# 49
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Момичета, може и да се посмеете,нямам нищо против Laughing

Защо да ти се смеем, браво на теб  Peace . Ако можех да се цедя и аз щях да се запасявам така  Tired .

# 50
  • Мнения: 941
woooooow, ти си готова цяла рота бебоци да изхраниш  Heart Eyes

Ване ако смениш помпичката ще можеш и ти да се цедиш  Peace

Честит имен ден на всички именници   bouquet

Исках да ви питам - знаете ли защо някои от училищата излизат в принудителна дървена ваканция поради липса на гориво за парното  newsm78
Никол от два дена са без парно (което е на газ). Днес на обяд са опитали да го пуснат на нафта - и са им казали да гледат довечера новините, дали утре са на училище  newsm78
А "Кл.Охридски" вече не учили....пак заради парното...
Че кой им осигурява горивото за парното - общината ли? Или самите училища се грижат за това?

# 51
  • Мнения: 305
Това не е за смях ами за поздравление! Леле ако мога да кърмя поне този път ще вдигна банкет! Embarassed

# 52
  • Мнения: 305
За дървена ваканция не съм чула нищо, но явно е свързано със спирането на газоподаването за България!
Ако разбера нещо ще пиша!

# 53
  • Мнения: 3 484
Общината решава. Току -що звъннаха в 15.30 да си приберем децата от детската градина.
Ване, на Авент ми е помпата ,но аз докато тя суче от едната, аз цедя другата и тече яко. Иначе ако не ми е бебето на гърдата, никаква помпа не може да задейства рефлекса на потичане, поне при мен.

Зора, и аз нямах късмета да кърмя първата си щерка, имах само докъм 20-я ден, и сега съм се заяла до дупка

# 54
  • Мнения: 941
............ Леле ако мога да кърмя поне този път ще вдигна банкет! Embarassed

Ми време е да почнеш да посещаваш курса за бермелинки  Whistling  И аз Никол я кърмих 3 месеца, но сега така съм се амбицирала...даже половинката все ме пита "още нещо трябва ли да вземем за кърменето"  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 2 577
Хм, при мен капка не течеше от другата гърда докато кърмех Божо. И с Авент помпа.
Не става и не става. Какво ли не съм опитвала. Нито пък съм ползвала подплънки. Просто капка не изтичаше от гърдите ми. Само Божо като захапеше и си ядеше на корем. но и така една година си се кърмихме без проблеми.

Браво муцунка! Завидях ти!

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 15:55 от Луда Яна

# 56
  • Мнения: 305
Аз след като родих нямах нито напрежение в гърдите, нито съм ги усещала по-различно, нито е имало разлика като слагах Илийката на гърда, то просто нищо не течеше!Като се прибрах в къщи и започнах да пия лактогонни чайчета и около месец след като ги пиех една вечер видях капка на нощницата си и това беше!

# 57
  • Мнения: 163
Само аз нищо не виждам от снимките като влезна в сайта на снимка бг не ми отваря снимките само ги зарежда и това е  Rolling Eyes Sadтози проблем ми е от около 2 седмици някой ако знае как да си го оправя да помага МОЛЯ ВИ Praynig

# 58
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
но аз докато тя суче от едната, аз цедя другата и тече яко. Иначе ако не ми е бебето на гърдата, никаква помпа не може да задейства рефлекса на потичане, поне при мен.

Е то и аз така направих единствения път като пробвах, но пак 30 мл едвам-едвам. Може верно да е от помпата, както казва Гери  Thinking .

# 59
  • Мнения: 3 484
Ване, на колко месеца сте били, щото и при мен беше така. Постепенно увеличих стискането и се увеличи и млякото, ама то и бебето расте, де. Аз изцеждам само през нощта обаче, щото тогава ми прави по 2 5-6часови паузи и ми се пълнят доста. През деня не изцеждам, нямам чак толкова

Общи условия

Активация на акаунт