как ароматизирате домът си?

  • 16 097
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 223
Ароматизатор,който се включва в контакта,но се включва рядко,защото миризмата е силна

# 16
  • Мнения: 47


Предвид на това ,че съм много чувствителна към миризми ползвам този ароматизатор- доста леки и редуващи се аромати. Розовата и кафявата серия най ми допадат.

# 17
  • София
  • Мнения: 9 850
С ароматни пръчици и ароматни свещи. Свеки обаче е купила 2 ароматизатора от тези електрическите - пълни китайски ментета, не са Глейд, не са никоя от нормалните марки. Тази миризма, която идва от тях, е толкова натрапчива и остра, че понякога чак ти се повдига от нея. А и е пълна химия, която, ако се диша от малки деца, едва ли е много полезна. Най-добрия вариант според мен е проветряване и някое и друго пликче с листенца, но поради независещи от мен обстоятелства, се налага да туширам миризмата на цигари от възрастните с по-силни неща...

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Аз си взех на "Глейд" и съм доволна.Много приятно ухае-взела съм си с дъх на океан /син флакон/.Имам и ароматни пръчици,но ми идват силни.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 481
Със спрейове за стая, ароматизирани камъчета и потпури (ароматизирани сухи цветя).

Ако случайно ми се прииска домът ми да ухае на някой мой любим парфюм- пръскам  няколко пъти от него върху радиаторите, така ароматът се излъчва в продължение на дни.

# 20
  • Мнения: 4 292
Ако случайно ми се прииска домът ми да ухае на някой мой любим парфюм- пръскам  няколко пъти от него върху радиаторите, така ароматът се излъчва в продължение на дни.
Това току що го пробвах.  Благодаря за идеята. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 459
Със ароматизатори и ароматни пръчици.

# 22
  • Мнения: 1 120
С ароматни свещи, ароматизатори в банята и wc-то , ароматни пръчици ( по-рядко). Проветрявам често. В нас не се пуши.

# 23
  • Мнения: X
http://images.businessweek.com/ss/08/04/0422_reckitt/image/airwick.jpg

Само че аромата е канела и шоколад Heart Eyes
А за банята същото, само че с аромат някакъв планински... newsm78

# 24
# 25
  • Мнения: 90
Ароматизатор със сензори на Глейд и ароматизотори за контакг в коридора.

# 26
  • Мнения: 3 376
С подобна лампа в която слагам етерично масло.

Но не го правя често,натрапените миризми не ми се нравят.Гледам да проветрявам колкото се може по-често.

Имаме и ароматизатор който се включва в контакта-мъжа ми го включва,аз го изключвам-постоянно се дебнем Crazy

# 27
  • Мнения: 12
Ползвам ароматизатор, включващ се в тока , ароматизатори за баня и спрей-освежител за въздух. Последния- не понасям, но мъжът ми пръска с него  и тогава става страшно  Mr. Green
За мен ароматните пръчици са ужасни , но пък моя приятелка ги обожава и редовно ги използва.
Bettie Page - добра идея.Ще я открадна веднага Laughing
И въпреки всички тези джаджи предпочитам да проветрявам по-честичко и да ги ползвам по-рядко.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ароматизатор има само в банята и тоалетната. Стаите ги проветрявам често и тов ми е достатъчно. Ароматизатори, свещи и т.н. в стаите използвам само когато имаме гости и се пуши.

# 29
  • Мнения: 2 161
Някой използва ли свещи на Рефан?Защо когато ги запаля не миришат изобщо?А когато ги купих и без да ги паля имаха страхотен аромат.

Общи условия

Активация на акаунт