Грипав баща и осемнайсетдневно бебе?

  • 1 870
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 544
ограничи му достъпа,да ходи с маска и ПРОВЕТРЯВАЙ често Wink

 Peace

# 16
  • Мнения: 1 219
мъжа ми по същия начин беше прихванал страшен вирус ooooh!още при първите симптоми се изолира в отделна стая и виобще нямаше контакт с бебка.Носихме маски в къщи,но уви...... Confusedоще на следващият ден и мен ме "тръшна",а на вечерта и бебка.Общо взето всички бяхме болни #Cussing outХубавото от цялата работа беше,че нямахме температура и че бебка го изкара най-леко Слава на Бога PraynigИмаше само хрема,докато аз и таткото  бяхме на легло SickКогато ходихме при педи на контролен преглед още докато САМО таткото беше болен прегледа малката и каза ч ЗА СЕГА нищо и няма,но до утре нищо не се знае Mr. GreenИ каза,че ЕДИН ГРИП ВЛЕЗЕ ЛИ В КЪЩАТА,ДОКАТО НЕ ПОКОСИ ВСИЧКИ НЕ СИ ОТИВА #CrazyОказа се абсолютно прав за жалост.Дано при вас нещата отминат и таткото да оздравява бързо.Ходете с маски и ограничи контактите на таткото с бебчето до минимум.Дано всичко е наред,защото бебенцето е съвсем малко Praynig  bouquet

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Според мен,трябва да изолираш таткото в другата стая,докато не се оправи.
Иначе проветрявай по често,стаята на бебчо.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 735
Вече добре са те посъветвали-отделна стая,маски,проветряване.Миналата зима мъжа ми се тръшна почти с 40 градуса и бебката не успя да прихване,иначе то е ясно,че преди Т си е общувал с нея.Пожелавам късмет и да е здраво бебчето!Иначе и 2 пъти бабата и дядото са идвали вечерта и на другия ден са били болни,а детето не.Не се притеснявай предварително! Peace

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Със сигурност ще вдигне температура, ако е прихванало от вируса, но късмет да се разминете.

За съжаление не е точно така. Има определени вируси, при които не се вдига температура. Следи за сънливост, отказ от хранене и хрема. И не давай никакви лекарства без педиатър. Бебето ти е много малко за експерименти!
Съгласна. Peace

# 20
  • Мнения: 2 960
Според мен,трябва да изолираш таткото в другата стая,докато не се оправи.
Иначе проветрявай по често,стаята на бебчо.
подкрепям това мнение. Peace

# 21
  • Мнения: 11 091
Абе... родих с ужасна хрема, болно гърло и кашлица. Засилиха се от тежкото раждане и студа в болницата и продължиха седмица и повече след прибирането у дома... ама кърмех. Маска не носих, дъщеря ми беше при мен по цял ден. Е, нищо не хвана.

# 22
  • Мнения: 6 274
Нищо недей да даваш...  Naughty
Бебето ти е прекалено малко, за да експериментираш с него с разни лекарства и то без причина...
По принцип децата имат имунитет, а ако го кърмиш, си му дала и незаменими с нищо антитела...
По - добро от тях няма...
Опитайте да ограничите до минимум контактите с бебето, а ти слагай маска, когато си при него...
За проветряването вече са ти казали...
Късмет и дано не се разболее...

# 23
  • Мнения: 62
И двамата се бяхме разболяли особено мъжа ми когато малката беше на 15 дена. Не сме ходили с маски/ майка ми ме съветваше ама то беше късно вече да се вземат мерки подобни/ нищо не и стана и наистина мисля, че е защото кърмих. Само на нея нищо не й стана!

# 24
  • Мнения: 4 292
Ако кърмиш, всичко ще мине много по-бързо и леко, дори и да се зарази бебчето. И двамата със сина ми се разболяхме наскоро, дъщеря ми прихвана само хрема и след няколко дена нищо и нямаше.
За лекарства няма да говоря, защото е лекомислено и крайно погрешно да се дават съвети за 20 дневно бебе.

# 25
  • Мнения: 542
не се притеснявай ако кърмиш бебето има имунитет само таткото да не го взима много докато му мине!по принцип новородените си имат имунитет!

Общи условия

Активация на акаунт