Из Магриба - 7-ми път познавачки ще ви поведат

  • 25 449
  • 286
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 90
Belbey сериозно ли няма там козметика за стрии ,няма ли козметика за бебета ,от рода на олиотата ,от бадемово масло или от зародиш на пшеница  правят кожата еластиЧна ,абе то си е до кожа все пак ,но аз например поЧнах в самото наЧало като забременях до края на бременноста и нямам една стрия на корема ,но имам по 3 на всеки баджак  Laughing

МомиЧета знаете ли някакви интернет игриЧки за бебета (година и 3 месеца) да не са много сложни ,може на френски или бг ,много Ще се радвам ,вие как забавлявате бебета ?

 другата седмица имам Час за визита на у-Щето  ,а инъЧе при директора мога да отида без Час всеки ден до обяд ,той се намира обаЧе в друга сграда (демек централата) ,те са няколко у-Щата заедно ,та така инъЧе сайта им е работил аз неправилно  съм го написала .Разгледах го ,много интересно ,обуЧението ,всиЧко ,наблягат на спорта и на разходките ,много занимания.Храненето е балансирано .Да видим какво Ще кажат като идем ,заЩото ние сме фреснко говоряЩи ,а тя Ще е във недерлофонска паралелка и много се притеснвам ,но и аз Ще наблегна над този език като ръгне на у-Ще и се надявам да го науЧа бързо .Днес вали цял ден и сме си в къЩи ,а сега принцеса Лина спи ...



# 181
  • Мнения: 3 804
шаки това е за принцеса Лина

http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2601&e=gamesByAge& … nfant&site=us

фаима-добре дошла   bouquet

белбей при нас има протеиново мляко-продава се по аптеките,страхотно е,дано и при вас да има-пише 4е е при стрии и срещу бръ4ки

# 182
  • Мнения: 59
белла, защо не си нау4ила  ти поругалски, ти си знаеш защо питам?! Mr. Green

 Joy Joy Joy Айде де ,да ме пита човек,ама почвам от утре  Laughing

Виж хората от Испания не знаят испански ,пък ти сега за за моя португалски питаш
  hahaha

Добре се посмяхме днеска с Лина,,,сигурно и ти както виждам     Hug

# 183
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
е, то остана да не се похиля, ама толква съвпадения как да не  се за4удиш? Crazy
кате,стават ли питките? как е времето у ваше село? не вали ли при вас, тука беше потоп! на бака арендата е супер добро нещо, при тези цени на зехтина! ама тя и щ?дра жената, маже ви хляба! а ти ръсиш ли с  шарена сол после?  Mr. Green
аз днес подкисилих зеле, но нали е диети4но без олио не е както си го правя, но няма как! ooooh! дано нашият татко не ни донесе нещо антистресово, 4е отиде диети4ния ден!
светле, държиш ли? newsm78

# 184
  • Мнения: 126
приет момичета,
да ви се оплача по майчински  Hug ....
Раян тъкмо се почувства по-добре и друго ни връхлетя.
Проблема е че той не  обрязан- ние чакахме да отидем в Алжир и там да гонаправим,там обаче ни подлепи някво чревно и ...така решихме че по-големичк е по-добре...то и чичовците и баа му около 4 годишни били за събитието...
Та-събуждаме се тази сутрин с адски рев и гърчене...махам памперса-някои органи като малко кебапче  #Crazy кръв червено ужас...
и излиза бяло...ужас.Веднага в болницата-там изтеглиха кожата ,а под нея-мръсотия....Хайвана посиня от рев! Поради многото вирусно грипно болни не ни оставиха,а ни изписаха един куп мазила и болкоуспояващ сироп....и в къщи да си правим компреси...То добре-ама аз не мога да направя.Първо-ми треперат ръцете,второ-той се гърчи и реве.....Съответно възрасната мъжка част се зае със задачата-същоне успешно...то голям лапа-нищо не може да направи,не успява дасисвие даже пръстите...
Не знам как ще се оправим.....утре -сутринта пак в болницата-те д направят промивката и компреса.....
Еми.....оплаках се-поне ми олекна  Hug

# 185
  • Мнения: 110
   Далче   Hug Hug Hug
 Какво е това чудо, дето ви е дошло на главата?   ooooh!  Каква е причината да се случи? Нали при момченцата си трябват специални грижи в тоалета- да не би да не са били достатъчни? Дано мамите с опит ти дадат подходящ съвет и ти помогнат, че аз идея си нямам, за съжаление
   Rolling Eyes
Защо не попитате утре в болницата как да правите компресите? Поне някаква идея могат да ви дадат. Май ще трябва двамата с таткото да се справяте, щом се върти толкова- единият държи, другият действа.......уффф....все нещо да има. Поне лошото сте минали, сега остава само да се възстановите по-бързо и да се успокоите  Hug Praynig Peace
Стискам палци скоро  да премине всичко   bouquet

# 186
  • Мнения: 126
ох..рева рева...и заспа-не направихме компреса....

Алба-не знам защо така се получи....До сега не   съм допускала даже дупето да му се зачерви-само на памперси и то с лента от Алое... като си помня дъщеряа как е изгледах с пацали-пране ,съхнене,гладене ...А Раян с какво ли не го лигвя тука....Ходим на коултация- гледа го педиатър-нищо не е казал до сега като забелжка ,тои никакъв занак за някакв инфекция нямаше до сутринта.......Ама аз до сега се ровх в Нета-това е от антибиотика!!!!!Урината се е промнила и дава повече кристали....и ето-за кратко и инфецията....Много антибиотик ни се събра за кратък период.....С Тони до сега такъв проблем съм нямала също...какво  е това чудо!?

# 187
  • Мнения: 110
   Dalka,     bouquet
  В никакъв случай не поставям под съмнение качествата ти на грижовна мама, Naughty  напротив- от впечатлението, което съм добила за теб от форума си мисля, че си повече от чудесна такава.   Peace  Просто размишлявах на глас каква ли може да е причината.   Rolling Eyes  Радвам се, че си я открила. Ще чакаме скоро постинг от теб с добри новини.   Hug
  За децата последните години.....имаш право, какво ли няма вече като 'глезотия', както казваш...от пиле мляко (както е лафа) дори

# 188
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Далче
Имаш ли калиев перманганат у вас?
Имах абсолютно същия случай . Значи ако имаш раствори го до светлорозово за да не му изгориш съкровището и му го промивайте. Бях се побъркала, че го глезех и моя със разни гевезалъци за къпане и мазане. Не знаех какво сатва, сама без никой около мене. Мъжът ми на другия край на света. Това ми казаха лекарите и помогна. Само се примолих на една аверка  лекарка да ми помогне, че и аз не смеех да го пипам там, че болезнено. На следващи ден нямаше подути кебачета да вечерта всичко се успокои но и на следващия ден го почиствахме със този разтвор а той се успокои и се мяташе със голо дупе из стаята. Много обичат да ходят голинки Laughing Успех Далче Hug Знам какво ти е във душата сега но се успокой.
Пиша ти за втори път незнам защо като натисна Побликувай ми дава
Eror

# 189
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Далка ако искаш за питаш още нещо аз  съм он лине

# 190
  • Мнения: 90
Далке на колко години е Раян ,да може и от антибиотика да е , пх на урината се променя и се полуЧават инфекции,ех гадна работа  Tired.Давай му жунифен според кг за болкоуспокояваЩо и както алба е писала хваЩа го таткото и ти действаш или обратното .Не ви ли пуснаха урина  да се видят как са там неЩата ?Какво ти изписаха ,Лина съЩо е била така разранена,Чак кръв теЧеше .Сменяй по-Често памерса ,вземи мокри кърпиЧки неутрални без парфюм ,подсушаваи хубаво и за мазане на нас много ни помогна дактозин .Оф дано да мине по -бързо ,Че доста се мъЧат от такива изринвания .Ако Лина спре да хленЧи и си събера мислите и ми дойде неЩо друго на акъла пак Ще пиша

На нас сега от тия зъби ,акитата ни са едни такива водни (не е диария ,Щото си се изхожда по 3 пъти на ден),но така миришат на вкиснато едвам и сменям памперса без да припадна ,това сигурно е и от настинката  ,.ИнъЧе зъбите яко ни мъЧат не яде бута реве ,цял ден реве ,стискам зъби аз ,поне да спеше  и това не идва .Направо като дойдат тези периоди на зъби и косите ми бобеляват ,уж я гушкам и тн пея пени  ,то оЩе повеЧе поЧне да реве и аз млъквам,играхме игриЧките дето дтти ми даде ,но пак не беше на кеф .
дтти благодаря ти за игриЧките   bouquet ,дано утре да е по-спокойна ,Че да се заиграем Praynig

Последна редакция: вт, 13 яну 2009, 22:47 от Shakira26

# 191
  • Мнения: 110
Добър вечер!

Белбей, аргановото олио е на цвят като светъл лешник. Има иоранженикаво, но то е по-ниско качество и е смес със слънчогледово. Свеки каза, че от по-млади арганови ядки може да има и оранжево олио, така че - веднага попитах аз и казах, че е за бременна.
Ти как си? Как е бебо?

Ето какво е горе-долу:



марси
, с този зехтин - днес сме на тази тема - големи хвалби. Но на вечеря решихме да не ядем пак тестяно с месо и си направихме двамата една богата салата с настъргани моркови, слънчогледови семки, магданоз и отгоре - козе сирене натрошено. А казвам на бабата - дай малко зехтин за салатата, не дава. Мъжът ми й даде 5 дирхама за едно ливване на зехтин, а тя нали няма пенсия, а и не е грамотна жената, не е работила, се радва, после ни ги дава на нас - да си купим кисело мляко. Говори ги обаче 350- те бутилки зехтин - не знам дали ще й ги донесат, дали на всички са раздали по толкова, дали изобщо е получила толкова за всичките години. Малко ми е неясно, но пък да не питам, за да не помислят, че искам да й ги взема. Сега е сложила шишето до хладилника и го наглежда. Казали сме й да ходи на хамаам с тези пари - стига ги е давала за мляко на нас - иначе не е стисната. Дадохме й един сапун от "евпорейските" е отсега се приготвя утре ще ходи на хамаам, а аз ще ида да я чакам - тя повече от мене стои, ама от топлината и парата много се изтощава и по 100 часа се връща после.
 
дала, този Райн какво ли не му мина през главицата - зъбите, сега и тази инфекция.  Милият пашкулчо - то той вече голям човека де. А пълзи ли или ходи? Има ли си проходилка?           

# 192
  • Мнения: 90
Сбахалхер Laughing,стига сте месели хляб и питки девойки ,а пишете  Sunglasses

Далка как мина промивката тая ситрин на Раян ,пиши как е положението

Близнаците как е Йоанка ,оЩе малко и остана  Peace,свикна ли

Болните да оздравяват ,а здравите да не се разболяват ,пазете се ...

Аз от сноЩи поЧнах да уЧа нидерландски  Laughing самиЧка с един самоуЧител ,цяла ноЩт сънувах опредилетелни Членове ,неопределителни ,лиЧни местоимения и спрягане и се субудих изморенааааааа  Joy .Дано да ми влезе по-бързо в главата ,има доста славосъЧетание и жуобЩе не съвпадат с френския да му се ненавиди .Ама Четене му е майката  Tired

# 193
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Привет и на вас момичата !
В дървена ваканция сме . Цяла сутрин валя дъжд и положението е падни-счупи - ужас .
Удобен момент за нищоправене и висяне в любимите теми .
Ей , големи разболявки тез дечица ....дано скоро се оправят душичките !

Шакира - не си спомням кой беше , но някой ми писа на ЛС добри отзиви за гинеколога ми д-р Емин и подарена статуетка на жерав - ти ли беше ?!? Ако си ти там е да знаеш , много мило ми стана като я видях и кураж ми даде да не цивря !


Кате Ахиал
- все исках нещо да ти казвам и все се разсейвам , а си говоря мислено с теб ....луда работа ....Много ми харесва всичко , което казваш за приятелството на неродените ни петковци , ех дай Боже на всяка барем по едничко . Гледам щъркелче си сложила - стискам палци ! За мен твоята новина ще е наистина много голяма !!! На моите мъки края не се види , ама ще изпълнявам каквото кажат докторите , пък дано !
Чета разказите ти буква по буква и съпреживявам , продължавай все така - на мен ми харесва , вярвам , че и на много други !
Много приятни мигове ти пожелавам и макар края на гостито да е ясен кога е , нека по - бавно дойде датата !

# 194
  • Мнения: 90
Мълнйике  аз ти пратих на лиЧни линк от един  конкурс в заЧатие ,а за д-р Емин не съм Чувала ,единствените лекари ,които знам в бг са Стаменов и Владимиров ,понеже не живея в БГ .Та минала съм по твоя път ,слушаий си докторите и изпълнявай ,дано само да са свестни и знаеЩи ,Че в бг няма много специалисти за съжаление Tired .Наистина от много циврене и самосъжаление файда няма ,а и не помага , оЩе повеЧе те смазва .Мисли позитивно ,наЧертай си план за действие и действай .Късмет от мен   bouquet

Абе момиЧета къде сте днес цял ден  newsm78,??

Общи условия

Активация на акаунт