НОВА ГОДИНА-нов късмет и за всички - две чертички! /05.01.- 11.01.09/

  • 11 691
  • 259
  •   1
Отговори
# 15
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Здравейте момичета!

Надявам се, че тази тема ще бъде късметлийска за всички.

Аз да се оплача, тресе ме ПМС, подтиснато ми е и ревливо. Като отмине еуфорията от празниците и винаги ми е едно такова пусто.

Вие обаче бъдете усмихнати и бодри. Имайте много успешна седмица!

# 16
  • Мнения: 141
Честита нова година момичета! Ето ме и мен! Темичката е чудна! Пожелавам Ви на всичките сбъдване на мечтите и да сте живи и здрави!
Аз прекарах добре празниците. Бебеправихме и така нататък, но днес мисля, че ще ми дойде с 3 дневно закъснение. Вече, дори не си купувам тестове при закъснение. Зная си, че ще ми дойде. Настроението ми е скапано и се надявам да не Ви го предам и на Вас. Около мен много бременни роднини и аз вместо да се радвам, все си мисля кога ли и ние ще се зарадваме?! Вече не мога да приемам нещото философски и спокойно. Всичко се върти и започва още една година на изследвания и доктори. Държа се лошо с всички, не че са виновни за нещо.  Радвам се, че мога да дподеля с Вас, защото никой не може да ме разбере по-добре от Вас. Искам да съм силна, но вече година и половина ми дойде в повечко.  Cry
Жаклин,sve_georgieva ,irina_boneva,anetka_ta ,svetla_81 ,*MILADY* ,struni ,♥ KorNeliq,Прасковката ,комикс,mama nani силно Ви прегръщам! Още веднъж се извинявам за ностроението си днес. И кафето на помага.

# 17
  • Мнения: 2 617
Здравейте и от мен, момичета!
За много години - с някои не сме се "виждали" от миналата година!
Жаки, благодаря за темата и кафенцето, миличка!   Wink Hug

Да кажа и аз нещо за късметите - от различни баници ми се паднаха какви ли не хубави работи - здраве, семейно щастие, любов, пари и т.н. Моята баница вкъщи беше голяма и всички си взехме поне по 2 парчета. Аз рових упорито знаете за кой късмет, и на третото парче го улучих. Размахах го победоносно на мъжа ми - ето, виж какво си намерих, а той се смее: "Ами като е толкова важен тоя късмет в баницата, да те оставя само с него и да ви видя как ще се справите двамата." Laughing

Иначе за нас новата година започна с появата на ново същество у дома - немска овчарка на 2 месеца и половина. Аз малко се притеснявах по няколко причини, включително и предстоящото подновяване на бебеправенето, но всички, включително ветеринар, ме увериха, че щом кучето е ваксинирано и обезпаразитено, няма повод за безпокойство. Дано да са прави. Ние не сме почнали още опитите, а и кучето ще е вътре само докато минат най-студените месеци и поотрасне, иначе ще е дворен пазач, така че се надявам всичко да е наред.

На нечакащите - стискам палци - svetla_81, struni   Flowers Four Leaf Clover

Stitch Winchester  Hug Как така няма надежда? Винаги има!

Nadejdata_08, ivap, горе главите, момичета!

Хубава седмица на всички!  Hug

П.П. sssilvyyy, какво става с теб?

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 11:38 от caritas

# 18
  • Мнения: 1 001
да ни е честита новата темичка .
Жак както винаги страхотни кафенца пускаш.
Стискам палци на всички които имат нужда ще чакам да се похвалите Praynig
Момичета аз няма да ви пожелавам спорна седмица а БЕЗСПОРНА  Wink стига сме спорили Hug
пийнете по една ФК и весел ден  love001

# 19
  • Мнения: 417
Здравейте и от мен.
Успешна седмица изпълнена с много положителни преживявания.
Колкото до мен, аз в сряда съм на лекар, да видим какъв е план програмата, настроена съм оптимистично Flutter

# 20
  • София
  • Мнения: 969
Честита Нова Година мили момичета  Hug
Нека тя ни донесе много здраве, радост, щастие и задължително сбъдване на най-съкровената мечта  Praynig
На мен също се падна бебе в люлката от новогодишната баница с късмети Simple Smile и то от първия път. Само че с мъжа ми нямахме много възможности за бебеправене и изобщо незнам кога ми е била овулацията, може и да сме я пропуснали. Tired А и мъжа ми май иска да изчакаме още някой и друг месец. Това ни е първия път на бебеправене след аборта, който претърпях  Sad. Много се надявам следващия път всичко да е наред  Praynig
На всички бебеправещи и на MILADY специално  Hug
Успех момичета

# 21
  • София
  • Мнения: 561
Мили момичета, Честита нова година!!!
Пожелавам ви да е изпълнена с много здраве, щастие и всякакви успехи, да ви донесе така жадуваната мечта!!! Hug Hug Hug

Жаки, благодаря за темата, ще бъде успешна  Wink Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Калинке и аз така - като теб  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 22
Честита Нова Година на всички Ви момичета!Пожелавам да е здрава и много успешна година, дано да е щастливата ни. Praynig
Лека седмица на всички, аз още не мога да се ориентирам къде се намирам ама ще ми се наложи бързо да вляза в крак.Едно ми е подтиснато след тези празници Sad
Хубав ден Ви желая.

# 23
  • Видин
  • Мнения: 961
Момичета, ние пък чукнахме 2 години бебеправене.
Миналата година през февруари бяхме при Владимиров- изследвания, сперпограма, хидротубация- всичко ОК.
Нищо ни няма, а и бебе няма. Sad

Дано мечтите се сбъднат на всяка една от вас! Praynig Peace Praynig

От късметите на Данчо се падна бебето, а на мен - успех в кариерата Grinning

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 11:23 от Жаклин

# 24
  • София
  • Мнения: 1 250
Добро утро,момичета!Страшен първи работен ден си карам.Шефа чак се учуди,че съм дошла #Crazy-гледам да не се ядосвам на странните му изказвания. Добре поне,че мога да ви чета,че и време за писане има Party Аз пожеланията си ги писах още на първи,но все пак наистина стискам палци на всички за 2 чертички през новата година!
caritas ,не съм чувала до сега ново куче да има нещо общо с бебеправенето.Не мисля,че трябва да се притесняваш Wink
Жаклин ,много ти стискам палци скоро да се похвалиш.Щом всичко е ок с изследванията поне малко би трябвало да се успокоиш.
Nadejdata_08 ,и около мен нещо напоследък много бебоци,изведнъж всички или са бременни или ще раждат.Аз много им се радвам,само дето съжалявам,че толкова много време ми трябваше да се реша да почнем с опитите.
svetla_81 и аз стискам палци да е положителен теста Simple Smile
Аз имам надежда да не ми дойде а 13-ти.Този път нямам никакви симптоми-нито ПМС,нищо newsm78,не знам и аз,но надеждата умира последна
На всичси ,които пропуснах Hug 

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 11:31 от nimfi4ka

# 25
  • Мнения: 257
Хайде и аз да се запиша в новата ни темичка.Жаки,браво мила,добре си я озаглавила  bouquetИ кафенцето ти е много вкусно!
Аз тази седмица съм нечакаща и по-точно утре,другиден....Но както ми каза док: "Само в латиноамериканските филми се забременява от първия път",което много ме разсмя Simple SmileИ все пак мисля,че ще ми дойде,защото имам ПМС,но ... Нова година-нов късмет!Пожелавам го на всички ви!!!  Peace
svetla_81,моля се да се похвалиш скоро! Praynig
struni,Stitch Winchester,Nadejdata_08,ivap горе главите!
На всички ви желая една седмица,изпълнена само с положителни емоции,на нечакащите-късмет,на бебеправещите-успех Hug Hug
П.П. Хайде и другите поспаланки като мен да се включват вече Simple Smile

# 26
  • Мнения: 257
nimfi4ka,незнам от къде си и какво работиш,но се надявам шефа ти да не е като моя бившия.Напуснах работа в началото на ноември именно заради него.Не се работеше никак спокойно.Все висеше в офиса и намираше причини да се кара(направо да крещи).Но сега в къщи ми е мноого добре,евала на мъжо ми,че ме храни LaughingПожелавам ти да не ти се мярка много пред очите днес!

# 27
  • Мнения: 282
Момичета толкова ви благодаря за милите думи и стиснатите палци  Hug , забравих да допълня, че мерих БТ предните дни беше 37, а вчера 37,3 днес нямах време да я меря, нали преди да ми дойде трябва да пада  newsm78.  На обяд отивам за тест, макар че съм настроена за отрицателен тест, тайно в сърцето си се надявам той да е положителен.
caritas дано нямате проблем с кучо, аз получих много лоша алергия от космите на кучето и трябваше да го подарим, беше много гадна раздяла, но нямаше как.
Nadejdata_08 искам да те окуража, но незнам какво да ти кажа и аз не се чувствам особено добре, така съм се вманиачила в това бебеправене, че се вглеждам във всеки "симптом на бременност" и чак имам чувството, че ги предизвиквам от внушения.

# 28
  • Мнения: 598
Добро утро сладурки, то стана вече ден стана,ама  Joy Joy Joy Joy Joy
Жаклинова 10Х за кафенцетоооооооооооооооооооооооо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Относно късметите да си кажа и аз  Joy Joy Joy
1. Романтична вечеря с Дядо Мраз на 30.12.2009 и разбира се подаръците остават при мен  Mr. Green Joy Joy Joy hahaha
2. Прием в цирка-явно много са харесаи колелцата ми  Joy Joy Joy Joy Joy Joy hahaha
3. Всеки ден кафенце от Жаки  Joy Joy Joy Joy
Ей, че готини късмети, а  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 969
Жаки, искрено ти желая тази година да е успешна за теб и да видиш скоро заветните 2 чертички  Hug
На всички други момичета успех и горе главата  Heart Eyes
При нас също няма работа, днес ще ни е за присъствие само. Събота мисля да си взема отпуск, че да вися само няма смисъл.

Общи условия

Активация на акаунт