по колко плащате за ехограф?

  • 13 604
  • 135
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 312
Гинекологът ми ме гледаше на ехограф на всяка консултация, не съм плащала нищо допълнително.
и при мен така Peace

# 106
  • Мнения: 141
Незнам за какви две ехографии става на въпрос,но по здравна каса до 24г.с. ехографиите са безплатни всеки месец!От там нататъка,зависи от докито и каква му е практиката.Плащала съм само ако ходя на частно и извън това което плаща касата.

# 107
  • Мнения: 718
Плащах по 30 лв. в Токуда, на ФМ по 60 лв.

# 108
  • Мнения: 3 010
Момичета къде ги намирате тези гинеколози, та да не плащате нищо през цялата бременност  Shocked По принцип ЗК покрива само 2 ехографски прегледа, всички останали се заплащат!

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 13:10 от Dendy

# 109
  • Мнения: 616
Плащах по 30 лв. в Токуда

и аз така  Peace ФМ платих 80 лв. при Мазнейкова

# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Незнам за какви две ехографии става на въпрос,но по здравна каса до 24г.с. ехографиите са безплатни всеки месец!

Не съм съгласна изобщо  Naughty Naughty Naughty

# 111
  • Мнения: 616
Незнам за какви две ехографии става на въпрос,но по здравна каса до 24г.с. ехографиите са безплатни всеки месец!

Не съм съгласна изобщо  Naughty Naughty Naughty

на мен ми направиха два ехографа по каса, другото си го плащах

цитат: "9. Акушерска ехография – един път – в I триместър; един път от 16-20-та гестационна седмица." източник http://www.patient.bg/main.php?act=content&act1=right&rec=19

# 112
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Незнам за какви две ехографии става на въпрос,но по здравна каса до 24г.с. ехографиите са безплатни всеки месец!

Не съм съгласна изобщо  Naughty Naughty Naughty

на мен ми направиха два ехографа по каса, другото си го плащах

цитат: "9. Акушерска ехография – един път – в I триместър; един път от 16-20-та гестационна седмица." източник http://www.patient.bg/main.php?act=content&act1=right&rec=19


 Peace  точно на място и подкрепено с факти  Wink

# 113
  • Мнения: 422
На мен пък само един ехограф по касата другото си го плащах-иди 4е разбери.Който както си иска взема пари Whistling

# 114
  • Мнения: 2 011
И аз си плащах редовно ехографа - 25 лв. преди година.ЗК поема само 2 прегледа

# 115
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Мен са ме гледали всеки път когато ходех на Женска консултация, даже са ме викали по-често от веднъж в месеца .Не съм плащала за това , явно съм била случила на доктор-друг е въпроса какво е виждала  като е гледала Laughing Laughing

# 116
  • Мнения: 195
Докато намеря линка за това кои изследвания се поемат от ЗК и Invisible ме изпревари  Hug Докато бях беменна доктора от ЖК ме е гледал доста повече от 2 пъти в началото на бремеността, а веднъж си платих за ехограф 20 лв. на касата на ДКЦ-то. На частно ми взимаха 35 лева, от които 20 за ехограф, а 15 за консултация  Close

# 117
  • Мнения: 69
Ходя през 2 седмици на ЖК. Един път по ЗК (2,40 лв) , следващия път си заплащам 10 лв. Всеки път ми следят тонове, кг, кръвно, обиколка, урина за албумин, и ехограф Simple Smile preggo

# 118
  • Мнения: 1 305
Не съм от София, но на ЖК нито веднъж не са ме прегледали на ехограф с две думи ми казаха щом ходиш на частно няма смисъл и ние тук да те гледаме. На частно съм давала на 15 дена по 25 лв. Лекаря които ми следеше бременността на частно при него си родих с уговорка, не съм платила нищо за самото раждане.

# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
На частно ми взимаха 35 лева, от които 20 за ехограф, а 15 за консултация  Close

Ех тази морска столица бе  Grinning.Ти без консултация не можеше ли да минеш  Wink или докато те гледаха доки си мълчи и ако само дадеш още 15 лв ти казва какво е видял  Sunglasses.Бяла мафия са тези доктори има и изключения де.Ти се ядосваш ,а мен малко ме размя този ценоразпис Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт