Шумят ли вашите бебефони?

  • 13 858
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 374
Нашият Бертони издаваше шумове определено,но не силни търпеше се.

# 16
  • Мнения: 5 539
Шуми, защото е включен да предава постоянно. Има опция да се включва при звук в стаята и тогава сигурно няма да шуми. Нашият бебефон е Томи. Доста е силен, пробвали сме го през 4 етажа улавя сигнал.

# 17
  • Мнения: 734
Една позната каза, че като работят на една и съща честота техния бебефон и този на съседите отдолу, почват да си прихващат едни на други и всъщност подслушват съседите.....а съседите подслушват тях...Веселба направо!  hahaha
Иначе от личен опит не мога да кажа...нашият бебефон още си почива в кутията.....

# 18
  • Разград
  • Мнения: 518
А аз си мислех, че само нашият шуми  Mr. Green. Марката му е Topcom Kidzz  Peace. Плачещо бебе на комшии не съм чувала, ама виж такситата се включват от време на време  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 711
Нашият е на Fisher Price и също шуми  Peace

# 20
  • Мнения: 1 372
моят е на Philips и не шуми

# 21
  • Мнения: 3 211
в началото не шумеше, само ако е близо до включен уред, а също улавяше и съседите, постоянно трябваше да му сменям канала. по-късно (към 5-6 мес.)почна да шуми много. може и от изтърването да е било Mr. Green беше аналогов филипс.
сега си купихме дигитален ВТ, но само сме го пробвали-кристален звук, който филипс-а дори и като нов нямаше

# 22
  • Мнения: 941
Взехме си видеобебефон - пробвахме го на каката няколко нощи докато беше болна - не шумеше...
На една приятелка взехме Бертони - пробвахме го у нас (в тухлен апартамент сме)  - не шумеше, но у тях шумеше, защото живеят в панелка - то и в упътването си пишеше, че при панелни жилища в които има много арматура по стените, дава шум....

# 23
  • Мнения: 1 666
Подкрепям напълно казаното за Бертони и Филипс!
Бертонито ни шуми  ooooh! до степен понякога да не мога да разбера от детето ли е или не, а Филипсът е с перфектно качество - не шуми, чуват се дори въздишките на бебето или по-тежкото дишане на по-голямото дете при запушен нос.

# 24
  • Мнения: 38
Вече от 5 години ползвам "Филипс". Въпреки, че докато беше бебе, баткото няколко пъти го е тряскал на земята, продължава да си работи добре. Сега започва да шуми (макар и много рядко), когато батериите му трябва да се сменят. Случвало ни се е и ние да хващаме честоти на таксита,  но когато е само на определено място в жилището. Реших си проблема, като спрях да го оставям там...

# 25
  • Мнения: 860
Бяхме на гости в едни приятели,който имат бебе.Не искам да ви описвам какъв шум издаваше бебефона им.Но марката не мога да кажа Embarassed            
Каква марка бихте ми препоръчали вие по-опитните?


Нямам много опит от скоро съм мама но ползвам на Аngelcare бебефон + подложките/може и без тях/ и съм доволна много не съм чувала нито съседите има едно бебе до нас също, нито такситата, нито шуми включва се при всяко  малко движение на бебо или помръдване, кихане, пробуждане и т.н. веднага го отчита иначе е тих и не издава никакъв шум.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 227
Нашият е на Fisher Price и също шуми  Peace
И моят е такъв, и шуми ужасно Rolling Eyes. Вече нямам желание да го ползвам.

# 27
  • Мнения: 264
Издава си слаб шум като е вклщчен.

# 28
  • Мнения: 2 334
И аз имам същия проблем и дори бях пуснала тема в Нашите деца именно за бебефона на Чиполино модел мече .Страшно много шуми ooooh! Чува си и детето ако плаче но това постоянно бучене ме побърква  #2gunfire

# 29
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Нашият също шуми но слабо Peace На Fisher Price е  Wink

Общи условия

Активация на акаунт