Отговори
# 15
  • Мнения: 619
Коя беше Еделвайс? На Столетов зад Аскента ли? Ако е тя-знам за три майки, които са доволни.
Въпроса за градините и мен терзае, ще сведа желанията си до двете на Гурко...мисля другата седмица да ги навестя за разпит...

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
. Ти къде ще даваш Цъцко?
Търсихме месечна с баща му ама не ни огря Mr. Green Да го вземам на 30-то число и да им го връщам на 1-во Twisted Evil
Набелязала съм два градини - едната е тази до магазин Па-па /не и знам името/ а другата е над офиса на Дженерали посока аязмото.
Тази сутрин пак нещо мубеше...стана и се дра защото на сержа му писна да обикаля стаите с него. Ту в едната ика..като идат там и иска в другата. Добре, че ни е двустаен апартамента, че още щяха да обикалят. Като спря да му угажда сержа се разкрещя...ама крещене с цяло гърло. Комшиите сигурно вече ни мислят за изроди със сержа Tired
И да не забравя на фона на изтрещяването ми.

Честит Йорданов ден  bouquet Сещам се за Данчо на Сладка хапка Heart Eyes  bouquet и Дани на Тигърчето Heart Eyes  bouquet Да сте живи и здрави  Hug Весел празник.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Честита нова година и от мен   Иве на вас маи ви е по - близо на кукленият театър градината №8 се води ние сме там и съм доволна . Децата ходят с желание какво друго ми трябва  Laughing

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Херко, тази сутрин точно за теб си мислех. Искаше ми се да си вкъщи да видиш какъва вселеба беше.
На единия му стискаха чорапите, не искаше да ходи на градина, защото не му харесвали госпожите, книжките, децата, пердетата и т.н.
Другата в същото време пищеше, че и пречи ципа на панталона, не иска тази блуза, дупето я сърбяло, защото снощи като съм го мила не съм го намазала с крем, а когато го намазах се разкрещя "Още ме сърбиии, имам косми в дупетоооооо... Уаааааа!!!"
Купона продължи около 40 минути, като причините за недоволството постоянно се сменяха.
Ето на! Оплаках се и аз Wink

Честито на именниците и от мен. Да са живи и здрави   bouquet

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Живе с удоволствие ще дойда на гости с приспиване за да видя този купон рано сутрин Heart Eyes Mr. Green

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
7 qsla " Еделвайс" е нашата. Дъщеря ми ходи там 2006/2007г, вчера подадохме документи и за бебто, не сме решили кога ще го пускаме още. Довлна бях, гушкаха я първите дни, почти не е плакала. 3-4 м. беше с памперс сменяха й го редовно, казваха как е минал деня.
Честит празник на всички празнуащи днес

# 21
  • Мнения: 0
Живе с удоволствие ще дойда на гости с приспиване за да видя този купон рано сутрин Heart Eyes Mr. Green
Hug Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 9 483
Честито на двамата Йордановци в темата ни и на близките им които всъщност пишат Mr. Green bouquet
Последните да вземат да почерпят за тяхно здраве Party


Лелеее Jade, у вас голяма "веселба" -ако е така всеки ден-аз още на 3-ия щях да съм на палатка пред блока Crazy

Хапке, кога ще те видим?

zabche аз лично съм доволна от нашия педиатър Любен Колев, също и от Мумджиев-неонатолог е и не работи със ЗК, но винаги се е отзовавал при нужда Peace

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Лелеее Jade, у вас голяма "веселба" -ако е така всеки ден-аз още на 3-ия щях да съм на палатка пред блока Crazy
За щастие не е всеки ден, но се случва и сякаш е заразно. Единия като гракне и другия веднага му приглася - причини разбира се, винаги се намират.
А варианта за палатката отданва го отхвърлих. По-лесно и доста по-топло е когато дишаш дълбоко и се правиш, че не ти пука Wink

Днес кой ще идва на Бялата къща?

# 24
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Може ли да дойда с маратонки ...че и на двата ми чифта ботуши им строших токовете в този сняг и лед Mr. Green

# 25
  • Мнения: 9 483
Аз съм "за", обаче съм без кола- Jade, кажи ако има място в твоята, къде и кога да съм на линия.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз съм "за", обаче съм без кола- Jade, кажи ако има място в твоята, къде и кога да съм на линия.
В моята кола има място, но имам уговорка за едно кафе в Камини Колеви преди или след Бялата къща, така че мога да предложа превоз само в едната посока.
Опитвам се да се свържа с Уолито да видим той как е, ама нещо не го вдига... засега.

# 27
  • Мнения: 9 483
За колко часа е уговорката в Бялата къща? Ако успея да "открадна" колата от мъжо Mr. Green да дойда

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
За колко часа е уговорката в Бялата къща? Ако успея да "открадна" колата от мъжо Mr. Green да дойда
Към 13:00 е добре за мен.
Действай с мъжо, тъкмо ще вземеш и Дони, че да не и се намокрят краката с маратонките  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 9 483
За колко часа е уговорката в Бялата къща? Ако успея да "открадна" колата от мъжо Mr. Green да дойда
Към 13:00 е добре за мен.
Действай с мъжо, тъкмо ще вземеш и Дони, че да не и се намокрят краката с маратонките  Mr. Green
..ще се пробвам Peace

Общи условия

Активация на акаунт