Придобивки зима 2009

  • 52 270
  • 488
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 229

Този панталон много ми харесва, такъв си търсех - надолу стеснява ли се? Виждам, че е от Kensol (май имаше магазин на Графа newsm78)? За колко го взе? Simple Smile

# 241
  • София
  • Мнения: 110
Радвам се че ви харесват покупките ми.

Juiciness, сивият панталон се стеснява надолу, купих го от Скай Сити, беше намален на 49 лв., иначе и на графа имат магазин, не се лъжеш.

# 242
  • Мнения: 18
Dilandi,от къде купуваш нещата на Коп Копин?Много ми хареса ризата  Peace
Коп Копин имат магазин на Гурко, от БСФС в посока Шишман, близо е до кръстовището. Но незнам дали Dilandi оттам пазарува Simple Smile

# 243
  • Мнения: 2 229
Радвам се че ви харесват покупките ми.

Juiciness, сивият панталон се стеснява надолу, купих го от Скай Сити, беше намален на 49 лв., иначе и на графа имат магазин, не се лъжеш.

Mерси много, супер е, със здраве да си го носиш! Hug

# 244
  • Мнения: 743
Дидии, страхотни дрешки си си купила. Поздравления. Но блузка 3 ми хареса най-много. И не на последно място - всичко ти стои прекрасно.   bouquet

# 245
  • София
  • Мнения: 1 956
Диди, и аз много ти харесах конфекцията. И на ЛА перла я харесвам много, на Милейди също. В мой стил са. Но по повод на това къде се носят - аз някои неща дори не съм ги разхождала извън къщи. Обличам ги, завъртам се пред огледалото и после размислям... Викам си - къде ще привличам вниманието на наркоманите по Графа, или на идиотите в парка, или на колегите на работа, или къде ще се понеса в тази киша и кал, или къде ще ходя с тези тънки облечени в кожа токчета по разбитите тротоари и улици, или къде ще седна в тези опушени и вонящи заведения с коженото палто например, или с хубавия си сутиен, който ще се вмирише за секунди дори през якето... Истината е, че живеем в голяма гнусотия навсякъде... А като се издокара готино някоя мацка, всички останали й пращат негативна енергия. То и в тази криза...

# 246
  • София
  • Мнения: 9 531
Ти...това....сериозно ли го мислиш или да го приемем за хумор?! Thinking

Момичета, радвайте се на новите си неща и си ги носете с удоволствие, кой къдете си иска. Hug
Аз "Данък обществено мнение" не плащам, както си казвахме с моите приятелки в тинейджърските ни години. Wink

# 247
  • Мнения: 5 622


БУБА, пращам ти черна завист, както винаги, когато показваш красотите, които си купила  Wink  Hug  Дай снимка на дънките на крачето как седят, моля! И всъщност от БГ ли са изобщо?
Шалчета и аз обожавам, но за момента само се заглеждам по мадамите с такива, а за себе си все не мога да намеря каквито харесвам по техните вратове  Crossing Arms Твоите от къде ги взе?


Милейди, дънките, Бенетонската блузка и цветното шалче си ги взех от Букурещ, ходихме малко на разходка и шопинг, разбира се. Embarassed  Шалчето, това и едно друго, розово, показвала съм снимки и на него, на главата ми, но лятото, ако си спомняш, съм си ги купувала от един магазин за хубави, качествени неща- www.peek-cloppenberg.ro е сайта им (има всякакви марки, мноого хубави неща като цяло), Дънките, както винаги са от Бершка  Heart Eyes, ще имам предвид да ти ги покажа на мен как стоят.

Останалите неща са от тук, от Extravagance- шалчето GUESS и блузката Pinko. Гледам на торбичката, че в София имате три такива магазина на Витошка 37, на Солунска 10 и в Мол София  Grinning  Hug

# 248
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Дидии, много хубави неща. И аз се присъединявам за белите ботушки.

# 249
  • София
  • Мнения: 110
Благодаря за думите, ще показвам редовно, обещавам. Аз също много харесвам стила на LaPerla, на другите също, но тя просто ми изпълва душата.

Ако някой проявява интерес, виждам че вече и ботички има като моите бели ботушки, много са сладки и те  Peace
http://www.sisi-bg.com/Дамски/Боти/Елегантни/1337б.html

нещо не мога да направя активно линкчето, просто като се отвори главната страница отидете на дамски боти, елегантни и ще ги видите, те са на 1-вата стр.

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 16:36 от Дидии

# 250
  • Варна
  • Мнения: 535
Ботушките ти са разкошни. Аз имам същите, но бежово с кафяво. Нося си ги вече цяла зима и  не са мръднали.  Когато ги купувах имаха и в черно, но бяха с бели конци, които много не им ходеха  Peace

# 251
  • Мнения: 19
Диди, и аз много ти харесах конфекцията. И на ЛА перла я харесвам много, на Милейди също. В мой стил са. Но по повод на това къде се носят - аз някои неща дори не съм ги разхождала извън къщи. Обличам ги, завъртам се пред огледалото и после размислям... Викам си - къде ще привличам вниманието на наркоманите по Графа, или на идиотите в парка, или на колегите на работа, или къде ще се понеса в тази киша и кал, или къде ще ходя с тези тънки облечени в кожа токчета по разбитите тротоари и улици, или къде ще седна в тези опушени и вонящи заведения с коженото палто например, или с хубавия си сутиен, който ще се вмирише за секунди дори през якето... Истината е, че живеем в голяма гнусотия навсякъде... А като се издокара готино някоя мацка, всички останали й пращат негативна енергия. То и в тази криза...

Не ми иска, но май съм на същото мнение. А не трябва да е така. bash Това заслужаваме с нашето мислене. Като изляза навън  и видя някоя готина мацка си викам: "Утре и аз така!", ама като се облека вкъщи, поглеждам се в огледалото, минават ми мисли като тези на P-r-o-l-e-t и се събличам.

# 252
  • Мнения: 19
Всички сте показали страхотни неща.  Нямам думи. Червената рокля на LaPerla много ми хареса. Незнам дали някъде във Варна има магазин, който да предлага неща от тази марка.  newsm51 За всички готини МАЦКИ.  newsm51

# 253
# 254
  • Мнения: 1 236
Tancheto,не знаех 4е Коп Копин имат официален магазин тук,благодаря за информацията!
А ина4е аз имам късмет да ги изравям предимно от аутлет4ета,при мен на Красно село има няколко такива! Peace

Общи условия

Активация на акаунт