Любов и секс

  • 11 196
  • 155
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 965
Че то задоволяване на нагона и с мастурбация си става , че някои хора го предпочитат. Чувала съм изказване "секса е за престиж чекията за удоволствие".  Mr. Green

Ми, анджък.
Нали това казвам - като си влюбен и мастурбацията ти стига...
Ама сексът си е секс - не ми се споделят отново лични неща пред всички Wink...
И това няма нищо общо с любовта...


Харесва ми написаното от Rexy.  bouquet

# 61
  • Мнения: 2 175
Хм.аз явно съм от "катилите"..
Очевидно имам талант да обичам и без секс..
Години наред прекарах все в едни такива невъзможни връзки..
Но пък и не съм изгаряла от страст..дълги години не бях на "ти" със секса..

После имах период само на "секс"..харесваше ми, защото ме караше да се чувствам силна и свободна..Забавлявах се, но май само за да притъпя липсата на  усещането за любов..

Накрая се появи най-неочаквано..невероятен секс и красива любов..Пак от разстояние..
Още ме държи.. Embarassed
И честно, нямам представа как бих правила секс с друг..

# 62
  • Мнения: 4 965
...
И честно, нямам представа как бих правила секс с друг..


Аааа, не променяй темата. Не става дума за секс с един или с друг - говорим за секс в чист вид или чувства в чист вид. Никой не спори, че комбинацията е най-сладка...
Между "само красив секс" или "само красива любов" би ли предпочела второто? Peace
Всъщност, май пишеш, че да.  Peace

# 63
  • Мнения: 7 186
Чувала съм изказване "секса е за престиж чекията за удоволствие".  Mr. Green

Абе ти з@еби тая работа Mr. Green
Сексът си е секс, изпълнен е с много повече удоволствие, усещания, страсти, емоции, тръпка... мастурбацията не може да ти даде всичко това, колкото и да ти работи фантазията Simple Smile Иначе, чисто физически погледнато, върши работа. Особено ако е с чужда ръка Joy

# 64
  • Мнения: 5 940
...
И честно, нямам представа как бих правила секс с друг..


Аааа, не променяй темата. Не става дума за секс с един или с друг - говорим за секс в чист вид или чувства в чист вид. Никой не спори, че комбинацията е най-сладка...
Между "само красив секс" или "само красива любов" би ли предпочела второто? Peace
Всъщност, май пишеш, че да.  Peace
Според мен въобще няма такива изчистени категории. Човек е многопластово същество, трудно успява да стои само на едно ниво. Нещо винаги някъде се случва отвън акта, отвън копнежа.

# 65
  • Мнения: 851
Категорично избирам секса. Това с копнежа прекалено ме измъчва. А и за мен вариант любов без секс не може да съществува. А пък любов от разстояние изобщо. Щом не виждам някой го забравям.
Мразя невъзможните любови, нереализираните копнежи. Те те изцеждат, страдаш и ставаш слаб и готов да се самоунижаваш, за да имаш човека, когото желаеш. Хич не е вариант Naughty А колко е по лесно просто да правиш страхотен секс с човек които ти харесва страшно. А ако си допаднете и като характери е чудесно, Без дълбоки чувства и копнежи.

# 66
  • Мнения: 323
Избирам несподелената,невъзможна любов. Rolling EyesПоне с надеждата,че някой ден може да стане и възможна.... Praynig
Но секс без чувства,не е за мен.Имала съм 1 такъв експеримент,и после дълго време се чувствах като изнасилена,макар че момчето се постара достатъчно.Ако има някаква зародила се ,макар и малка искрица страст-да,можеби,няма да е лошо....
Но най-добре е хубав секс,с човека,когото обичаш истински и силно.Както беше казал някой обаче-пълно щастие няма. Thinking

# 67
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
А колко е по лесно просто да правиш страхотен секс с човек които ти харесва страшно. А ако си допаднете и като характери е чудесно, Без дълбоки чувства и копнежи.
не става тая работа

# 68
  • Мнения: 2 388
Най- желаната любов може би е невъзможната, т.е. човек, който си обичал, и с който си имал страхотен секс, но по някаква причина връзката не е могла да се развие към следващ етап. Но и това се преживява с времето.

Това е най - страшното за мен. Много трудно се преживява, да не кажа невъзможно. Винаги остава нещо да гори отвътре.

# 69
Очи,които не се виждат ,се забравят!  Има много истина в това.Страданието по такава любов е по-кратко от пролетния дъжд.И обикновено човек бързо забравя това,което не може да има.
В този смисъл не виждам дилема тук.
А не мога да си представя как ще живея с един мъж,а ще копнея по друг...на мен лично не може да ми се случи...просто няма да мога да живея с някого,когото не обичам.Така че и сексът без любов отпада...
Сещам се за още варианти...хипотетичната ситуация се оказа с много хипотетични възможности...

За съжаление очи които не се виждат не всякога се забравят.Аз лично не мога да забравя човек който обичам,но който не мога да имам.Ето типичен пример какво съм избрала и това е любов без секс...Болезнено изгаряща любов.Иначе имам до себе си мъж и секс,но без чувства вече,без страст и без особени качества на интимностите.Така че при мен е още по-кофти вариант-невъзможна любов без секс и възможен недобър секс без любов Sad

# 70
  • Мнения: 851
А колко е по лесно просто да правиш страхотен секс с човек които ти харесва страшно. А ако си допаднете и като характери е чудесно, Без дълбоки чувства и копнежи.
не става тая работа
Става, става, поне при мен. И то е ставало няколко пъти. Просто зависи от типа човек.

# 71
  • Мнения: 1 232
Цитат
А колко е по лесно просто да правиш страхотен секс с човек които ти харесва страшно. А ако си допаднете и като характери е чудесно, Без дълбоки чувства и копнежи.
 
 
 
ами това би бил идеален вариант ,но не би бил осъществим според мен.Да, можем да започнем така,но рано или късно тази химия ще предизвика и чуства ако не и в двамата то понев единия.Не можеш да кажеш как ще реагираш в този момент не можеш да заповядваш на сърцето си ,а и всичко зависи от характера на човека,но ако е чуствителен то със сигурност няма да остане равнодушен.Виж аз напоследък наблюдавам една категория хора които приемам със смесени чуства-това са тези който са се поддали на импулса да се влюбят но стигат до определено място и се възпират,кофтито е че вече има набъркани две емоционалности ,а понякога и повече правят го като защитна реакция,хем ме удивляват със способността си да се дистанцират ,хем ме радват че знаят кога да спрат,от друга страна пък ми става тъжно защото по този начин хората си изграждат преградни стени и задръжки едни спрямо други Simple Smile

# 72
  • Мнения: 4 965
А колко е по лесно просто да правиш страхотен секс с човек които ти харесва страшно. А ако си допаднете и като характери е чудесно, Без дълбоки чувства и копнежи.
не става тая работа
Става, става, поне при мен. И то е ставало няколко пъти. Просто зависи от типа човек.

Взе ми буквите от клавиатурата. Wink

# 73
  • Мнения: 7 474
Любовта боли-избирам удоволствието. Whistling

# 74
  • Мнения: 1 064
Любов без възможността да я консумирате, но изгаряте за този човек, обичате го с цялото си сърце или ...

Така поставен въпросът не изключва ли възможността за избор "любов или секс"? Искам да кажа, че ако съм влюбена по този начин, толкова дълбоко, изобщо няма какво да избирам... то сърцето ще си е избрало само...
А страхотният секс без любов за мен е само заместител, нещо като утешителна награда - да не си съвсем валат...
Теоретизирам, тъй като животът не ми е предлагал нито едно от двете ..... засега, де!

Общи условия

Активация на акаунт