Отговори
# 30
  • Мнения: 63
Ееееееееее,тъкмо се наканих да пиша, ама няма да стане. До после

# 31
  • София
  • Мнения: 565
Момичета, сега като разглеждах първа страничка забелязах, че си имаме още едно ангелче- на мама Ира79. Какво се е случило? Явно аз съм пропуснала Много мъчно ми стана. Мислех да не повдигам този въпрос, за да не ви развалям настроението, но мисълта за това не ме напуска. ..

# 32
  • Мнения: 48
Аз да се похваля- от вчера моя бонбон показва колко голяма ще стане. Много е сладка- направо ми пълни сърцето. А като е в паяка чак се повдига на пръсти и се изпъва цялата  rotfImbo

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Добър ден от мен!
Мария днес пак си удари главата,на железния крак на масата,много ми стана гадно понеже преди това постоянно й се карах за нещо,пляснах я по ръчичката и това вече беше за капак на всичко.След това я сложих да спи,а аз отидох да й взема кухнята.
Гледам обсъждате млечните продукти и рибата-давала съм всичко млечно без овче мляко и сирене.И риба съм давала няколко птъти.
За жълтъка и аз не съм редовна изобщо,но нали сме на кухня и затова.
За излизането-не съм я извеждала от доста време.Чакам да стане 4-5 градуса навън,та да я изведа.Само вкъщи издивяваме.
И Мария се изправя на всичко,до което се докопа.И всичко е на земята.Не иска да стои на едно място,не иска да си играе с бебешките играчки,а с дистанционните и джиесемите ни,които хвърчат на всички страни в стаята.
Честито на месечинковците днес!
ЧЕСТИТ ЙОРДАНОВ ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС!БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!
Лек ден на вички от нас!

# 34
  • Мнения: 63
А сега,здравейте и от нас!

Цвете, благодарим за прекрасната темичка.   bouquet
Честити месечинки на всички сладки бебоци и бебки, които порастват днес! Да са живи и здрави и много да радват мама и тати!

Честит имен ден и на имениците днес!

Всички снимки за разкошни. И аз трябва да кача тези дни малко.

Виви, много се радвам за резултатите ти! Дано и нататък всичко да е наред.

За жълтъка - въведох го 7-ми месец, но сигурно оттогава съм далава най-много 5-6 пъти.  Embarassed

За рибата - още не съм давала.

За сиренето - яде като побъркан. Направо незнам какво да го правя. Въведох го по малко в попарата и досега не се спира.

Марти е с разтройство от вчера и ми е леко притеснено. Незнам дали е от храна или започва да се разболява. Утре ще ходим на консултация, тъкмо и да го види.

Забравих да се похваля - Марти казва "мамо" от 4 дни. Много се радвам като започне да ме "мамосва". А за поведението "залепен за мама" просто нямам думи. В началото го разхождах с мен за най-малкото нещо. Сега , обаче започнах да го оставям за няколко минути. И се започва едно реване, направо нямам думи. И ние си играем само с телефони и дистанционни. А, и с кабели. Даже в момента дъвче един.
Горкото Миме, дано не се е уплашило детето от удара. .  Cry

Зори, и ние не сме мислили още за рождения ден. Тък като и на двамата родителите не са в Пловдив, мислим да комбинираме рождения ден с кръщене, за да може бабите и дядовците да присъстват и на двете. 

# 35
  • Мнения: 121

Здравейте и от нас!
Днес си взех един ден отпуск,за да може майка ми да си подготви документите за програмата "В помощ на майчинството". Ако знаете колко документа искат  ooooh!  Едва ли ще успее за един ден да ги набави. Е поне аз успях да изчета всичко пропуснато и най-ве4е да разгледам страхотни снимки - на най-чудесните мами и де4ица Hug

Виктор яде по 4 пъти. Сутрин попара или кус кус, на обяд - пюре, след обяд - кисел,грис или каша и ве4ер по 220 мл мляко. Все още имам кърма във фризера.
От утре и ние сме на кухня. Дано да му хареса.
 
Виви- много се радвам за добрите резултати. И аз много те харесах на снимките.

Поли - и аз мисля, 4е детето трябва да се прегледа. Целуни Иванченцето от мен. Много ми е сладичък
Всички болнички дечица бързо да се оправят!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ !

# 36
  • Мнения: 4 335
Честити месечинки на порастващите дечица днес!
Честито и на именниците!
На всички болнички бьрзо оздравяване Hug

# 37
  • Мнения: 326
Влизам само да споделя, че преди малко ми се обадиха от работата, за да ми пратят по мейла документите за продължаването на майчинството. Казаха днес, най-късно утре да им ги пратя, за да могат да ги подадат навреме с дата 05.01. Явно трябва да се действа бързо.

И да добавя, че вчера най-после се реших и започнах да записвам всички снимки и клипчета на Али на дискове, че направо ми се задръсти компютъра. Еми записах над 20 диска, а Али още няма годинка  ooooh!

# 38
  • Мнения: 263
Хубав ден и от нас!
Честит имен ден на всички Данчета и Данчовци Joy
За излизането - задължително всеки ден поне по 1 час - когато вали или много духа мятам дъждобрана и сме готови Mr. Green Аз умирам от студ но няма начин Naughty
Жълтъци, риби , сирена - всичко въведох ударно  Joy Обаче имам проблем нали нямаше кухня от 23.12  до 05.01 та аз готвех и сега не харесваме кухнята Sad Тъкмо се отървах от домашните пюрета и пак трябва да се обръщам на кашаварин #Cussing out

Wiwi - браво девойко! Всичко ще е наред и занапред с бебока Peace А сигурни ли сте че е едно бебче...питам  понеже онзи ден сънувах, че чета твой пост и ти се хвалеше, че ще имате тризнаци Crazy

Айде оставям ви, защото Дивака вече ми пасе бенджамина Sunglasses

# 39
  • София
  • Мнения: 1 896
Рони можеш ли като ти пратят документите да ги пуснеш, защото аз днес звънях в нашето счетоводство и мъжа ми провери в тяхното и още нищо не се знае.

 beer3 Wine Glass cook по една малка почерпка за имения ден на баща ми

честит имен ден на всички празнуващи

# 40
  • Мнения: 326
Аз ги имам вече, но къде да ги кача? Ако искаш пиши ми на лични мейла си, ще ти ги пратя там.

# 41
  • хасково
  • Мнения: 378
Момичета необходимо е молба-декларация
http://dokumenti-noi.hit.bg/
Приложение 12 http://tax.bg/bg/documents/view/48/9/0               
и копие от акта за раждане на детето.
Рони искам да те помоля ако може  да ги сравниш с твоите и да ми кажеш дали са същите!Благодаря предварително!

# 42
  • Мнения: 8
Здравейте!
Честит имен ден и честити месечинки на всички празнуващи!
Ние не сме влизали от много време, ама не стигам до форума.
за яденето: аз отдавна давам жълтък и сирене. По принцип Елора яде 4 пъти на ден, като само вечер й давам АМ, но като ми откаже да яде нещо друго го заместваме с мляко.
От вчера е на детска кухня, но хапва само по няколко лъжички и стиска устата. Не знам дали са и големи парчетата или й трябва време да свикне, но дано това стане по-бързо.
Като сме на детска кухня трябва ли да й давам допълнително жълтък или има достатъчно в нея?
за излизането навън: за кратко
зъби- имаме 4  и ни мъчат други, но още не са се показали.
По цял ден ме мамосва, научила се е да казва “ало“ и си го повтаря на детския  gsm. Иначе знае една голяма част от предметите и ги посочва като я питаш. От днес имитира и кончето.
За рождения ден - мисля си да е в къщи.

# 43
  • Мнения: 326
Момичета необходимо е молба-декларация
http://dokumenti-noi.hit.bg/
Приложение 12 http://tax.bg/bg/documents/view/48/9/0               
и копие от акта за раждане на детето.
Рони искам да те помоля ако може  да ги сравниш с твоите и да ми кажеш дали са същите!Благодаря предварително!

Да, това са документите  Peace

# 44
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
Здравейте, днес моята кукла е невъзможна, място не може да си намери, ужасно ме изнерви, сега се опитвам да я приспя и да драсна два реда.

Честито на всички именници, да си носят със здраве името!

Благодаря на всички ви за милите думи и положителната енергия, която ми пращате Hug

Чили, ти направо ме разби, ако беше така наистина да съм си сложила въжето Mr. Green Между другото лекарят ми от ЖК каза при първия преглед, че забелязва синдрома на изчезващия близнак, без да твърди със сигурност, но много вероятно бебчетата да са били две.

За излизането - само с колата, никъде не ми се ходи в тоя студ и киша.

Сироп за кашлица Ева пи Стодал, но не и помогна, при нея беше от сополките дето не можем да ги изкарваме и слизат в гърлото. На няколко пъти ги повърна и така успя да се облекчи. Дано Иван се оправя бързо, че утре е важен ден за него.

Наде, мисля че Ира79 беше писала какво се е случило с бебчето, но с тоя бременен мозък за къде. И на мен ми е много мъчно за малкото ангелче и горката му майка.

Станкова, благодаря за инфото, трябва да отивам да ги подавам и аз тези документи.

Общи условия

Активация на акаунт