Милото ни Гери вече си има една сладка Ивелина

  • 2 817
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Честито мамо Гери! Нека малката расте щастлива и здрава и много да ви радва с таткото!

# 16
  • Мнения: 568
Честита принцеса на мама Гери! Да е жива и здрава и да расте умна и засмяна!!!    bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Честито, миличка   bouquet   bouquet   bouquet
Да сте живи и здрави, и много много щастливи Hug Heart Eyes
Аз чак сега се включвам  Embarassed, че снощи бях възпрепятствана заради почерпката в чата. Ей тва е то Пепито, мъж на място, удави ни с мартинита Crazy
Още веднъж всичко най-най-хубаво и да знаеш, че според мен Ивката прилича страшно много на теб Heart Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 5 566
Честито, миличка Гери-Мери!   newsm51 Честито и на гордия татко Пепо!   smile3525 Да ви е жива и здрава сладуранката Ивелина, много радости да ви носи! Страхотно начало на Новата Година!

# 19
  • Мнения: 7 201
Честита малка подранила принцеска,мамо Гери!
Да е много здрава,послушна и много да ви радва!
Наздраве!!!

# 20
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Честита рожба,мамо Гери!Да ви е жива и здрава малката принцеса,да расте весела,засмяна и много да ви радва!А на теб желая бързо възстановяване!

# 21
  • Мнения: 2 270
Честита радост на мама Гери!
 Да е жива и здрава малката принцеса!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 765
Честита, Ивка, мамо Гери и тате Пепчо!   Hug Да ви е жива и здрава и да озарява живота ви с много радост и щастие  Heart Eyes

П.П Ама е бързачка....малката "козирочка" Laughing, от сега проявява собствено мнение....

# 23
  • Мнения: 1 054
Честита розова радост! Да ви е жива, здрава и много игрива! Да ви радва много! На мама Гери - бързо възстановяване!   bouquet

# 24
  • Мнения: 598
Честита принцеска,мамо Гери!Да ви е жива и здрава малката сладурка,да расте весела,засмяна и много да ви радва!А на теб желая бързо възстановяване Heart Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 2 613
Честито и от мен, много здраве и щастие на мама и бебчо   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 001
честито на щастливите родители да им е жива и здрава малката рожба и да расте засмяна newsm51

# 27
  • София
  • Мнения: 561
Гери, честита ви малка принцеса!!! Да ви е жива и здрава и много щастлива!!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 298
ЧЕСТИТО Да ви е жива и здрава и много засмяна.
Бързо възстановяване на мама и наздраве на тати.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Честита ти дъщеричка мила Гери.Много е хубава.Таткото да му мисли. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт