От кога кисело мляко?

  • 7 842
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
На 5 мес- безглутенови бисквити;
6 мес - глутенови на плазмон;
от 7 мес - обикновенни бисквити или закуска;
кисело мляко от 8 мес.
За заместването - зависи колко сте захранени и с какво ще го заместиш. Аз заместих следобедното с каша на 5 мес.

# 16
  • Мнения: 146
 :Vivi повярваи ми пробвала съм абсолютно всичко.По въпроса с АМ давала съм Милумил,фризофом,фризолак,розов Хип....просто отказва,аз зная че млякото е най доброто за едно дете но уви....не мога да си оставя детето гладно.Бибероните ни са на Нук,пробвах и на камера нямаше резултат...часовете ги увеличих на 4,4 1/2. ooooh:Мисля че ме разбираш....

# 17
  • Мнения: 15 379
Кисело мляко - на 1г.4м.
Бисквити (предпочитам "Плазмон" или обикновени "Житен дар") предложих на 10 месеца.

# 18
  • Мнения: 2 334
След 7-и месец като въведох глутена дадох и бисквита ,а кисело мляко още не съм давала и не мисля скоро да давам  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 23 096
Кисело мляко - след годинката. Дори на детското кисело мляко, което рекламират (не се сещам обаче името) пише, че се препоръчва на деца, навършили годинка.
Бисквите не съм давала, само безглутенови бишкоти на Пласмон.
Второто ни заместено хранене е с каша, следобяд/привечер.

# 20
  • Мнения: 370
Кисело мляко ядем от средата на 8-мия месец,а бисквитки дадох в началото на същият Peace

# 21
  • Мнения: 1 763
Опитах се да предложа кисело мляко на 11 месеца, после като навърши годинка, смесено с банан, но и двата пъти не го хареса. На 9 месеца започнах от време на време да прибавям по една бисквитка Плазмон към АМ, защото не го засищаше. Откакто на годинка минахме на 3-ката АМ, млякото започна да го засища и спрях бисквитите.

# 22
  • Мнения: 1 372
Бисквитите ги въведохме в края на седмия месец, а киселото мляко в началото на деветтия месец.
Както са ти казали малко е рано да се въвеждат толкова много неща на бебенце.

# 23
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
около годинката, освен ако отказва АМ/кърма може и по-рано то друга алтернатива не остава

# 24
  • Мнения: 146
Ами не мен не ми остана  Shocked

# 25
  • София
  • Мнения: 3 754
От годинка можеш да даваш кисело мляко.

# 26
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Бисквити давам от 4 месец , само и само да яде мляко , защото и ние го имаме този проблем.
Кисело мляко още не съм давала , предполагам , че ще дам след годинка
П.С. Както ти казах и ние го имахме този проблем въобще не иска мляко и все още е така , смених млякото с Милумил и да ти кажа по го яде. Пробвай Peace

# 27
  • Мнения: 1 949
На навършени 10 месеца дадох КМ. Започнах да захранвам на навършени 5м с плодово пюре. Чак след като навърши 7м въведох месо. Преди това опитах, но повръщаше и спрях.  Rolling Eyes Общо взето кърмих малко над 1г и късно въведох повечето неща. Но КМ дъщеря ми ядеше до скоро преди лягане. А сега продължава, но през деня - по всяко време. АМ не съм ползвала, за тях да кажат другите мами.  Peace

# 28
  • Мнения: 2 960
От годинка можеш да даваш кисело мляко.
Peace

# 29
  • Мнения: 146
 arodoet Пробвах с Милумил но така си го изхвърлих...сега сме на розов Хип и така като гледам на него оставаме... Praynig

Общи условия

Активация на акаунт