Просто размисъл...

  • 2 912
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 705
Естествено, че има, но нали знаеш, че това, което не ни убива ни прави по-силни.  HugЩе се справиш Hug

# 16
  • Мнения: 405
 Да, разбира се, че е така...това е и един от принципите, които се опитвам да следвам. Идеята ми за пускане на тема бе да чуя и мненията на други потребители защото едва ли само при мен тези "тъмни" моменти се случват....

# 17
  • Мнения: 2 723
Всички сме имали тъмни моменти след раздялата...
Но нещата ще се уталожат и всичко ще се оправи.
Аз също с две ремаркета срещнах човек, който ме прави щастлива.
Много е важно преди това обаче ти да се научиш да бъдеш щастлива с това, което имаш, после всичко постепенно ще се нареди.
Радвай се на беба, забавлявайте се, смейте се имаш цялото щастие на земята... само за теб, възползвай се от времето, което имате само двете.
А някой ще се появи, стига да не го търсиш на всяка цена...

# 18
  • Мнения: 405
Всички сме имали тъмни моменти след раздялата...
Но нещата ще се уталожат и всичко ще се оправи.
Аз също с две ремаркета срещнах човек, който ме прави щастлива.
Много е важно преди това обаче ти да се научиш да бъдеш щастлива с това, което имаш, после всичко постепенно ще се нареди.
Радвай се на беба, забавлявайте се, смейте се имаш цялото щастие на земята... само за теб, възползвай се от времето, което имате само двете.
А някой ще се появи, стига да не го търсиш на всяка цена...


Така е...много истина има в думите ти. Просто понякога е малко трудно да си сам....
 Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 723
Така е...много истина има в думите ти. Просто понякога е малко трудно да си сам....

Ехооо, кой е сам?
Я си виж подписа...
Искам да ти кажа, че аз никога не съм била по-пълноценна майка отколкото през последната една година в която съм сама с децата.

# 20
  • Мнения: 405
Така е...много истина има в думите ти. Просто понякога е малко трудно да си сам....

Ехооо, кой е сам?
Я си виж подписа...
Искам да ти кажа, че аз никога не съм била по-пълноценна майка отколкото през последната една година в която съм сама с децата.

Знам, Никси знам, че е така - дъщеря ми е най-важното нещо и не се чувствам сама...друго имах предвид, а именно, че понякога задълбаваш и не се замисляш за това, което всъщност имаш. Благодаря за милите думи Heart Eyes. Пишейки тук се чувствам наистина много по-добре, за което благодаря отново!
  bouquet

# 21
  • Мнения: 2 723
Знам какво имаш предвид, но това минава.
Ще спреш да задълбаваш.
Ще започнеш да се радваш на дребните неща.
При мен като станеше много зле работата се обаждах на някоя приятелка да мине да ни види.
И така с нея бъра бъра, дребните си лягат по някое време, винце, приказки и край със задълбаването.
Трудно е да излизаш с малки деца, това е проблема, но форума е идеално решение.
Пиши много, докато ти писне от собствения ти проблем.
Докато спре да ти е проблем.
Още няколко месеца да се постопли времето и почваш вечер с беба и приятели на кафенце или на по биричка.
Беба ше тича ти ше релаксираш.
Мдам.
Нищо няма да и стане ако вечеря навън 2 пъти в седмицата Hug
Помага... вервай ми Hug

Освен това гледам, че си от София.
И аз съм си вкъщи с малчо, свирни да пием по кафе някой ден.
Абе пиши ми на лични  Wink

# 22
  • Мнения: 165
При мен като станеше много зле работата се обаждах на някоя приятелка да мине да ни види.
И така с нея бъра бъра, дребните си лягат по някое време, винце, приказки и край със задълбаването.
Трудно е да излизаш с малки деца, това е проблема, но форума е идеално решение.
Пиши много, докато ти писне от собствения ти проблем.
Докато спре да ти е проблем.
Още няколко месеца да се постопли времето и почваш вечер с беба и приятели на кафенце или на по биричка.
Беба ше тича ти ше релаксираш.
Мдам.
Нищо няма да и стане ако вечеря навън 2 пъти в седмицата Hug
Помага... вервай ми Hug


Вервай и на мен - наистина помага! Говоренето, разходките в хубавото време, срещи с познати и приятели, дори пътуване извън града за ден-два. Лично съм го изпробвала и с нетърпение чакам да се стопли вече и да започнем пак с разходките, че от тоя студ са ни се стегнали душичките и на мен и на малчо!

Общи условия

Активация на акаунт