Може ли теста да греши?

  • 5 721
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 335
Честито  bouquet

# 31
  • Мнения: 975
Честито  bouquet.Успешна и лека бременност.

# 32
  • Мнения: 8
честито и от мен  bouquet

# 33
  • Мнения: 69
Благодаря на всички ви. Едно нещо много ме озадачава. Този тест защо показва, че е отрицателен  newsm78.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 576
За първи път чувам да се види сакчето преди тест да покаже.  newsm78 Смятайте кви боклуци са тези тестове.

# 35
  • България
  • Мнения: 128
  Ееее,браво Еуфория,да ти е честито Hug.Безпроблемно и леко бременеене и много еуфория  smile3503ти желая smile3521.

# 36
  • Мнения: 94
има вариант и да греши.Има случаи при които има наличие на бременност,а теста показва отрицателен.Кръвинят тест е най-надежден!Успех

# 37
  • Мнения: 94
леле ,бравоооо,честитооооо!безпроблемно бременеене,живи и здрави !!!

# 38
  • София
  • Мнения: 7 097
Може, да. Аз бях бременна и ми закъсняваше с повече от 20 дни, а и трите теста, които направих бяха отрицателни. Даже вече бях започнала да повръщам сутрин и започнах да се чудя какво става. Ходих на нефролог и той ми откри бременността на ехографа  Crazy

Честито, виждам, че и при теб така се е получило  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 69
Абе мили мами аз съм новичка в тази област с бебоците, и разпитвам като първокласник. Имам лека болка в яйчниците от време на време това изобщо нормално ли е?  newsm78
А относно тестовете се убедих,че са пълни боклуци  smile3512

# 40
  • Мнения: 2 270
В първите седмици ще чувстваш неразположение и болки, като преди цикъл - нормално е! Peace
Желая ти лека бременност!  bouquet

# 41
  • Мнения: 43
Тихичко честито и от мен .Пожелавам ти най-леката и прекрасна бременност. Неразположения и болки ще имаш всякакви , но са търпими не се шашкай. После вече ще ти е по-приятно с ритнице отвътре........ и едно красиво и малко бебешорче накрая.

# 42
  • Мнения: 1 485
Май и аз ще се включа в графата с неверен тест newsm78

# 43
  • Мнения: 69
 Fior какво се е случило с теб  и теб ли теста те подведе. smile3511

# 44
  • Мнения: 1 485
Fior какво се е случило с теб  и теб ли теста те подведе. smile3511
Все още незнам,но пък около 14 дневно закъснение не мога до вярвам,че теста е верен.
И при теб ли е било така?Сподели,моля! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт