Кога се разваля елхата?

  • 27 321
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 897
Развалих я вчера, след като сина ми откри, че като замахне с бейзболната си бухалка към нея и удари с все сила, поне 5-6 играчки се разхвърчават "смешно" из цялата стая. Crazy
Искаше ми се да и се порадваме още малко, но нямах друг избор.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
И аз я развалих вчера. Нещо не ми стои вече добре коледната украса.

# 17
  • Мнения: 4 292
До Ивановден се държи, поне така са ми казвали. Аз ще я подържа тази година малко повече.

# 18
  • Мнения: 1 477
Развалих и преди два дни.Но по принцип я държа до Ивановден.

# 19
  • Мнения: 6 039
Винаги я развалям на 6-ти януари. Противно на повечето мнения, аз няма търпения да я разваля всяка година. Веднага след Нова година направо ме дразни.

# 20
  • Мнения: 2 803
Развалям я седмицата след Нова Година. обикновено в деня който чистя.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
И аз я развалям на Иванов ден!

# 22
  • Мнения: 1 069
Не ме е грижа за никакви поверия, развалям я, когато имам време да почистя и подредя качествено.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Все още не съм я развалила. Тук прочетох, че поверието било след Ивановден да се разваля. Щом е така при първа възможност ще я разваля.

# 24
  • Мнения: 2 926
Развалям я веднага след Нова година.

# 25
  • Мнения: 1 205
Аз я развалих днес. За първи път чувам за тези поверия. Украсявам и махам украсата според настроението и времето с което разполагам.

# 26
  • Мнения: 79
Ще я махна след Ивановден  Peace

# 27
  • Мнения: 1 732
винаги я развалям на ивановден.

# 28
  • Мнения: 4 187
В минутата, в която се прибрахме от новогодишната ваканция, исках цялата украса да изчезне на мига! Все още не съм предприела нищо по въпроса, но до края на седмицата  ще я махна.

Аз я развалих днес. За първи път чувам за тези поверия. Украсявам и махам украсата според настроението и времето с което разполагам.

 Peace

# 29
  • Мнения: 581
 Искам- не искам ще трябва да я развалиме до преди Великден, за да направим украсата за тогава. Mr. Green Много мразя да прибирам украсите, пък и страшно ме мързи.

Общи условия

Активация на акаунт