как свалих 20 килограма за година и полвина

  • 13 163
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 158
Направо съм изумена от резултата, който си постигнала, браво! Все едно гледам младо момиче и леля му, направо си смъкнала години от възрастта си. Аз в момента съм много амбицирана да отслабна поне 15 килограма и ми действа наистина стимулиращо, това което си показала. Горе долу и аз съм се насочила към ядене предимно на месо и зеленчуци, яйца, плодове, хляб засега ям пълнозърнест по малко, кашкавал и сирене. Но нещо смъкването по този начин става бавно и си мисля, че при теб тези 3 дена чай и плодове са задвижили нещата. Всяка седмица ли ги правеше тези 3 дена? Чувстваше ли се изтощена в този момент?
Друг въпрос имам - тренираше ли през тази година и половина нещо?
Някакви проблеми с кожата появиха ли ти се?

# 16
  • Мнения: 164
Едни големи  smile3501 от мен браво , направо си супер, много се радвам на такива снимки и ме зареждат много, ама как издържате пусто аз не мога нямам воля, това година и половина да ядеш едно и също. Поклон от мен браво newsm10

# 17
  • Мнения: 868
  Супер си! Изглеждаш страхотно!
За задържане на килата направи трета фаза на Дюкан.Желая ти успех!

# 18
  • Мнения: 11
мерси да тези три дена ги правех постоянно за 6 месеца и наистина процеса е много бавен имаше моменти в който много ми се ядеше но си казвах че ще съм гладна още малко но после ще съм слаба за много години. По въпроса за месото ям всякакво дори много тлъсто свинско каймата купувам каквато има в магазина размразена, защото с детето и работата нямам много време да чакам, за да готвя. Забравих да кажа, че използвам предимно заместител на сол и захар даже и за кафето и за готвене. Тъй като съм много заета на работа бях пристрастена към бързата храна сега не я близвам свикнах без тестени. Мъчно ми е за картофите и за боба тях ги обичам. Представете си това лято бях на почивка в Турция, хората си облизаха пръстите от вкусотиите там а аз само се облизвах.  Laughing

# 19
  • Мнения: 11
забравих да кажа че не съм тренирала абсолютно нищо и освен досадният целулит нямам никакви следи по кожата от отслабването всичко се прибра

# 20
  • Мнения: 11 747
Ей, казваш с целулита не си се простила?!  Thinking Тъй се надявах, че се маха с отслабване.... Пък и тук много съфорумки се хвалят, че с отслабването са се отървали от него  Thinking

# 21
  • Мнения: 11
а за целулита ми ода да напишеш намаля ама да е изчезнал "не" ама аз бях много зле и с ютия да ме гладиш не можеш да ме изгладиш.

# 22
  • София
  • Мнения: 385
петя1977 , поздравления!!!Наистина страхотна разлика!И аз преди 3 години постигнах подобен ефект -27кг!Бях толкова щастлива от постигнатото!Но претърпях операция.Застоях се в къщи, отчаях се и  резултата дойде - постепенно върнах 20 от така трудно смъкнатите кг... Cry
Човек, склонен към напълняване, цял живот трябва да внимава какво и колко яде...Диетата и лишенията не трябва да са временно явление, а начин на живот.
Сега се опитвам да оправя нещата, но с напредване на годинките става все по-трудно.Все пак съм оптимист!
Успех! Hug

# 23
  • Мнения: 1 599
петя1977 браво за постигнатите резултати изглеждаш супер!!!   bouquet
 

# 24
  • Мнения: 15
БРАВО И ОТ МЕН НАПРАВО НЯМАМ ДУМИ СУПЕР СИ   Hug

# 25
  • Мнения: 11
благодаря на всички за окоражителните думи ама много работа ме чака още за да ги задържа тези килограми надявам се да успея Grinning

# 26
  • Мнения: 1 731
 smile3501Направо съм възхитена.И аз преди време направих нещо такова.За близо година смъкнах 20 кг ,но после се отпуснах със сладкото и хляба и качих около 10.Сега съм на режима на Дюкан и се надявам изцяло да промени хранителните ми навици.
На теб пожелавам задържане на теглото .Да си останеш все така млада,слабичка и красива!
И аз  си мисля, че последната фаза на Дюкан е за теб.Не се отчайвай!Постигнала си зашеметяващи резултати и си струва да се бориш докрай.

# 27
  • Мнения: 2 908
Аз свалих 15 кг за 4 месеца с Дюкан...и до сега ги задържам-това стана ноември 2008г до сега... а пък ям сладко по много вече и не успях да си променя хранителните навици   Rolling Eyes висока съм 171 см,сега съм 61кг.

# 28
  • Мнения: 11
ще пробвам дюкан да видим какво ще стане всички ми препоръчват.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Страхотен резултат, поздравления   bouquet
Може да заповядаш тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=382453.0

Общи условия

Активация на акаунт