Купих си "невидим сутиен"!!!

  • 15 663
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 045
Biby : този сутиен който си харесала е много хубав. Цената му е 23 лв и наистина има много варианти за носене а и чашката стои добре. coolcool

# 16
  • Мнения: 6 904
Аз си купих такъв силиконов сутиен, само с чашки и се закопчава отпред за абитуриентската. Ама нещо не ми хареса как ми стоеше и си взех и един друг, чашки от плат и се залепяха отстрани. Е този силиконовия, ако не го нося с нещо много впито съм почти сигурна, че ще го загубя някъде. Вкъщи като съм пробвала да ходя ми се отлепя от разни страни, а ако стоя по-дълго не ми се мисли какво ще стане  #Crazy И не е защото гърдите ми са големи, напротив даже обратното. Този, който се залепя според мен създава по-хубава форма, но пък не е много удобен, ако стоите много с него, а и лепките се използват еднократно, така че става само за специални поводи.

# 17

Миии, ей го на..пак хартисах #Cussing outНаправо не знам как може да има хора, които си мислят, че големите гърди са някакво предимство ShockedАз само гола като съм не съжалявам, че са там, иначе само досаждат #2gunfireЦял живот си мечтая да облека  къса лятна рокля с тънки презрамки, а вятърът да минава под нея и да не среща никакви препятствия........ ама нъц smile3516
Цитат

Колко пъти съм си го помисляла това...

И едно питане, как стой въпроса с потенето Embarassed  и такъв сутиен...май няма да имам смелост да го сложа в някоя обедна жега или вечер в задушно заведение  Thinking
Ще стане забавно, ако се отлепи hahaha hahaha hahaha

# 18
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Абе първо тез сутиени кат ги слагате трябва да сте се измили преди това със сапун и да сте се подсушили хубаво, да няма разни следи от пудри, кремове и тем подобни. А по въпросът с потенето, на самите гърди мисля че няма потни жлези. Щото като гледам аз се потя под тях, между тях.... А на моят пише, че се и пере. Не знам ква марка е, от чужбина ми е Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 118
От кой точно магазин, че да изприпкам ей сега да си взема?Преди време бях пуснала тема за този вид сутиен, но ме разубедихте да си купя.Сега за 12лв поне да пробвам, пък даже само за впити блузки.

# 20
  • Мнения: 7 186
Аз съм виждала такива сутиени по магазините за бельо, ама нещо много несигурна работа ми се виждат. newsm78 Предполагам, че са по- подходящи за носене с някаква прилепнала и стегната блуза тип корсаж, както са примерно някои булчински и официални рокли. Просто нещо трябва да ги придържа. Иначе да се пусна ей така с такова чудо сигурно все ще го мисля да не вземе да се отлепи или да падне и ще се чувствам дискомфортно. Tired

# 21
  • Варна
  • Мнения: 11 340
От кой точно магазин, че да изприпкам ей сега да си взема?Преди време бях пуснала тема за този вид сутиен, но ме разубедихте да си купя.Сега за 12лв поне да пробвам, пък даже само за впити блузки.

Ако можеш да "изприпкаш" до Бургас, ще ти кажа магазина!  Wink

Наистина е май само за впити блузки, нещо и мен ме е страх, че може да тупне в неподходящ момент! cry

# 22
  • София
  • Мнения: 118
Ех, жалко!Тук се съмнявам да го има на тази цена някъде, но все пак кажи след две седмици съм на морето и може да минем през Бургас!

# 23
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
И аз съм ги видяла, но ме е страх да не паднат Embarassed
Имам бял, без презрамки, изчистен и така го нося  , могат и да му се слагат силик.презрамки, когато трябва. Simple Smile
,пък за тези силиконовите трябва да си помисля сериозно Rolling Eyes Twisted Evil

# 24
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Абе моят не съм го извеждала на вън до сега, но го пробвах в къщи де. Ами като гледам как трудно се сваля, имах чувството, че ще ми остане кожата по него, та не виждам как би се отлепил сам!

# 25
  • Мнения: 7 186
Ми поразходете ги малко тия сутиени, па после кажете как е, стабилни ли са, дали се отлепят и т.н. Simple Smile А срок на употреба имат ли по принцип или са за многократно използване? newsm78

# 26
  • Мнения: 918
Виждала съм такива в едно от магазинчетата за бельо в подлеза на "България" и "Гоце Делчев", струваше към 17лв. При добра експлоатация, можеш да си го лепиш около 20 пъти Mr. Green

# 27
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Честито Peace
И аз в началото на май се обзаведох с такъв (за 20 лева-подлеза на Окръжна болница) защото кумувахме на наши приятели, а моята рокля беше с дупка отпред и нямаше друго какво да сложа. Значи без проблеми си остана залепен целия ден, като дори и ръченица съм играла с него. Party
Но за всеки ден, особено в тези жеги, не бих го слагала. Аз и втори път не съм го пробвала де, но аз по-специални дрехи върши работа

# 28
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не пише срок на експлоатация - след всяка употреба трябва да се измива с хладка вода и сапун. Ще взема утре да го пробвам навън... наистина здраво се залепя...
ofi, магазинът е точно на центъра, до книжарница "Хеликон", пада се на съседния ъгъл.

# 29
  • Мнения: 6 904
Моя не знам защо не лепи толкова добре. Разхождах се вкъщи с него и задължително поне едната почва да се отлепя...не съм го чакала докато падне ама то и това остава  #Crazy
На мен лично не ми харесва  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт