приятеля ми виси по цяла нощ в сайт за запознанства

  • 6 575
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 23 096
При нас е обратното. Но не по сайтове за запознанства, а в кюто! Дори си говорех доста време по телефона с един италианец, но мъжът ми си знае, че само си упражнявам произношението  Mr. Green Само дето въпросният господин в един прекрасен миг сподели "радостната новина", че си е запазил самолетен билет до София, та ми се изправи косицата... После - хък-мък, мъжът ми се хили как съм се нахендрила  Crazy
Но. Ако той висеше по такива сайтове и имайки предвид, че като почти всеки мъж е мека Мара -  fight  hit

# 16
  • Мнения: 940
И ние разглеждаме такива сайтове, но заедно и от чисто любопитство когато нямаме какво да правим. Иначе той на компютъра най-много да си слага нови програми за телефона и карти на GPS-a, а аз по цял ден вися и работя. А като нямам работа, най-много вися във форума...Не ме блазнят други мъже.

# 17
  • Мнения: 2 448
Какво толкова интересно има в тези сайтове за запознанства, че да висиш по цяла вечер?  Thinking Толкова ли не могат да се запознават тези хора, като имат желание ми чак да висят.  newsm78
А ако нямаш намерение да се запознаваш пък още по тъпо и излишно губене на време, при толкова интересни неща, които може да прави човек , на мен лично ми се струва тъпо и безинтересно.

Ако моя започне да виси по цяла вечер в такива сайтове, аз ще се възползвам от заетостта му в момента и нуждата да остане сам и да отида на дискотека.  Whistling

# 18
  • Варна
  • Мнения: 130
аз пък мисля,че явно търси нещо....,а който търси намира.замисли се за спрения звук на тела...и дали изобщо ако 2ма са си достатъчни трябва да се случва такова нещо...а ако ти направиш същото  докъде ще се стигне? според мен си излясни причината и след това си реши какво да предприемеш,защотото следващия път може да го намериш някъде другаде ,а не пред Пс-то...

# 19
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ама тука да го пуснеш еййй ! никакви ЛС-та

# 20
  • София
  • Мнения: 395
Какво толкова интересно има в тези сайтове за запознанства, че да висиш по цяла вечер?  Thinking Толкова ли не могат да се запознават тези хора, като имат желание ми чак да висят.  newsm78
А ако нямаш намерение да се запознаваш пък още по тъпо и излишно губене на време, при толкова интересни неща, които може да прави човек , на мен лично ми се струва тъпо и безинтересно.
Peace
Винаги ми е било интересно,тези които само влизат да гледат........Ако търсиш запознанство,флирт или нещо друго виртуално............пак ми е странно.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 130
да....и аз мисля така,освен това понякога виртуалните могат да се превърнат във визуални Simple Smile

# 22
  • Мнения: 24
Цитат
Дами, каква ще ви е реакцията, ако вашият любим прекарва доста време в сайтове за запознанства и когато си е у дома телефоните са му винаги ''без звук''?
Ми каква да е реакцията?
Ще го питам, какво става, точно и ясно!
А след обяснението ще реагирам, според зависи.

# 23
  • Мнения: 317
Аз лично не съм сигурна в смисъла на това висене, ако нямаш намерение да свършиш нещо. Така, че не виждам много смисъл и в говоренето с този човек. Май е време и ти да си намериш някакво вечерно занимание.

Извинете ме за невежеството, ама какво е фурла newsm78

# 24
ако те притеснява висенето във форуми за запознанства на половонката ти, защо не го попиташ директно. според отговора му ще действаш подобаващо. аз лично не бих го търпяла, все пак вечер е единстеното ни свободно време да сме заедно. Peace

# 25
  • Мнения: 364
Дай линк към сайта и Ника на приятеля.  Twisted Evil

Да!  Grinning

Да давай го  Twisted Evil

# 26
  • София
  • Мнения: 6 082
Аз лично не съм сигурна в смисъла на това висене, ако нямаш намерение да свършиш нещо. Така, че не виждам много смисъл и в говоренето с този човек. Май е време и ти да си намериш някакво вечерно занимание.

Извинете ме за невежеството, ама какво е фурла newsm78
Например това   Wink

# 27
  • Варна
  • Мнения: 130
 е добре де...не ви разбирам и кво става когато и 2мата си намерят вечерни занимания??? идилия ???вие така ли правите..проблемите се решават в разговори според мен newsm78 Peace

# 28
  • Мнения: 1 447
е добре де...не ви разбирам и кво става когато и 2мата си намерят вечерни занимания??? идилия ???вие така ли правите..проблемите се решават в разговори според мен newsm78 Peace
Всеки сам решава как да разреши проблема.Просто хората дават идеи авторката сама ще реши какво да предприеме.
Все пак затова е пуснала тема да види и странични мнения.

# 29
  • Мнения: 293
В предишната си връзка аз бях тази,която постоянно висеше по сайтовете,а приятелят ми понеже не беше хич ревнив,нямаше нищо против.Естествено само се запознавах,говорех си и толкоз.В един момент обаче като разбрах,че той се е регистрирал някъде си,ми стана много гадно и не заради друго ами просто,защото той не е такъв тип.Не го влекат такива неща.И ми стана много чудно,взех да мисля-кво ли става,въпреки,че аз бях регистрирана в абсолютно всички-но това за мен беше типично.Така,че не знам при вас как е ? Какъв тип е твоя човек ? От кога е така ? Но определено за спрения звук на телефона бих питала директно.Това може да значи много неща но при всички случаи е липса на уважение към теб....

Общи условия

Активация на акаунт