Занимавки, моделиране и апликации за малки и големи 2

  • 345 876
  • 1 209
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 161
 И  от мен - благодаря за новата тема и чудесната систематизация на линковете. Мерси и за идеите за дървени кукли в предната тема. Скоро ще показваме какво сме направили!

# 16
  • Мнения: 148
 newsm20 Всички изказаха благодарности към Ели... Аз няма какво повече да добавя - страхотно свършена работа Hug

# 17
  • Мнения: 19 302
Записвам се и аз. Благодарности за чудесното оформление на темата   bouquet

# 18
  • софия
  • Мнения: 636
Привет и от нас!Пожелавам здрава,успешна, щастлива и творческа 2009!Идеите тук са сатрахотни, ние направихме с елена стаята на дядо Коледа, картичката-елха за Коледа, няколко змии от рула тоалетна хартия, 3 таралежа от картофи, един снежен човек от изкуствен сняг и една звезда за елха от стериопор с брокат. За съжаление не мога да ви ги пратя да ги видите, защото в момента нямам фотоапарат.
Лъжиците са страхотни!!!!!Поздравления!

# 19
  • Мнения: 5 877
Ето и този раздел не знам дали го знаете:
http://www.marthastewart.com/article/kid-made-doorbells?autonomy … &rsc=image_30

# 20
  • Мнения: 3 161
Бързам да се похваля с кукерските маски от последната плейгрупа:

Още снимки тук: http://gorgonbg.multiply.com/photos/album/19/

На 25ти планираме да ходим до Перник на кукерски фестивал. Анда, мерси за идеята. Идвате ли?

# 21
  • Мнения: 3 034
ехаааа, Емем, чудесни са маските !!!  Peace

# 22
  • софия
  • Мнения: 636
преди време тук някой беше писал за моделин с изпичане, или за пластелин, дори беше качена и картинка на опаковкаата, но аз не мога да я открия. Моля да ми кажете откъде мога да си купя и какъв, защото Елена много се радва на фигурките, които правим с тесто. Но с моделина ще ми е по-лесно. Аз пуснах една подобна тема с надеждата да получа отзиви бързо, защото утре ще имам излизане и искам да се заредя за събота и неделя и за лошото време, когато все сме вътре с малката дама.

# 23
  • Мнения: 3 161
iviche, много благодаря! Хубавото е, че много се забавлявахме. Ирина си направи маската съвсем сама (четвъртата от ляво на дясно); по-малките дечица стояха в майките или бащите си и наблюдаваха с интерес.

Daniart1
, моделин можеш да купиш аот магазин Слънчоглед (на ул. Иван Вазов), струва около 2 лв за всеки цвят. Супер материал е, особено за по-големи деца.

# 24
  • Мнения: 3 034
ех, сега как ме караш да съжалявам, че не можахме да дойдем.  Confused
ще повторите ли темата заради нас, плззззз. Flutter

# 25
  • по течението на реката
  • Мнения: 325
Страхотна тема,благодаря и поздавления! Моят син напоследък е страшно запален по оригамите.Само да го изпуста от поглед и у нас навсякъде започват да се намират всевъзможни листчета,хартийки и хартийчета. Абе изобщо творческа обстановка  Laughing

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Ели, ти си невероятна! Благодарим ти за положения труд!    bouquet
Емем, кукерските маски са жестокиии!  Браво!
Някой мяркал ли е из темата меморито с Франклин? Мисля да го изпринтя и ламинирам за децата в детската градина, както направих вече с няколко игри от нета.

# 27
  • Мнения: 29
Eli браво за труда.  bouquet
Инка_саторка ние отдавна редим перли. Имаме отделни дъски и стават страхотни неща. Ако може сканирай твоите, а аз ако не ти е късно ще ти изпратя моите след около седмица. Сега не съм във нас и нямам възможност. Имаме кръгла  и квадратна дъска. Отделно цветя, сърчица и др.

Засега пускам тези пет схеми, защото другите ги дадох на една приятелка да ги правят с детенцето и, но скоро ще ми ги върнат и ще ви изпратя и тях.
http://picasaweb.google.com/andreeva.eli/NMyueG#

# 28
  • Мнения: 1 187
Ето нашия тЛиЛог. Довечера ще правим и змей.

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Аурора, чудесен е. Поздравления!

Общи условия

Активация на акаунт