кремове за лице против белези

  • 15 095
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 322
Това, което пише на Контрактубекса, че е годен за ползване само 3 седмици след отваряне не е така. Ако се съхранява на суха и тъмно място може да се използва доста дълго време.

# 16
Преди един месец паднах с мотор имах доста охлузвания по лицето и един шев. Сега вече са зарастнали, но се личат като зачервявания, а единия е кафяво петно. Кога мога да започна да ползвам крем против белези, защото една лекарка ми каза, че Контратубекса например не бил за рани(белези) като моите, а тук чета че за подобни сте го изпозвали.

Благодаря

# 17
  • Мнения: 1 305
Преди един месец паднах с мотор имах доста охлузвания по лицето и един шев. Сега вече са зарастнали, но се личат като зачервявания, а единия е кафяво петно. Кога мога да започна да ползвам крем против белези, защото една лекарка ми каза, че Контратубекса например не бил за рани(белези) като моите, а тук чета че за подобни сте го изпозвали.

Благодаря

Спокойно можеш да го ползваш вече. Бих казала, че си дори закъсняла. За охлузванията обаче не знам. Но би трябвало и за тях да помогне. По принцип за разни натъртвания и синини на мен ми препоръчаха Хепароид. Може и с него да пробваш да се мажеш.

# 18
  • Мнения: 737
Скоро махах бенки по тялото и лицето предписаха ми Контратубекс и се мажа с него от извесно време, но според мен от голямо значение е и типа/вид кожа Simple Smile

# 19
Преди 2-3 седмици и аз бях пуснала тема за дъщеря ми, която получи ухапване по лицето от питбула на зет ми. Купих Контратубекс, но още не я мажа, защото раничките са отворени и влажни все още.
Пожелавам на детето ти бързо да се възстанови физически, а и психически също   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт