ЖК в Окръжна болница София

  • 5 257
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 374
Аз съм ходила вднъж при нея за запис на тоновете,мила е,гласът и малко те плаши,но като цяло е много любезна,беше ме пратила Елица Иванова от 17 поликлиника,караше ме да раждам при нея,но така и не знам защо не го направих.

Не да раждаш при нея, а да ти води женската консултация. Елица Иванова не изражда в момента. Не си я разбрала.
JoyНе,не Елица Иванова ме кара да раждам при Жекова,а дори и не знам,че Елица Иванова изражда,така ли е наистина? newsm78

# 16
  • Мнения: 43

Извън темата - условията са повече от ужасни....
Сасано ще поясниш ли за условията -повече от ужасни какво значи-студ ,мръсотия,пълзяши твари.....?Какво точно имаш впредвид?

# 17
  • Мнения: 1 152
Хигиената в стаите е почти нулева, почистиха пода веднъж за 5 дни, коша с боклук често се случваше да е препълнен и торбите боклуци си стояха намятани по пода. Чаршафите бяха просто прокъсани и не се сменят, стоят си кървави, леглата скърцат... За тоалетната да не говорим....цигарите се надушваха от километри, санитарките не чистеха редовно, банята се ползваше и за тоалетна, осветление имаше само в едната тоалетна. Често се случваше да няма топла вода и къпеха бебета с каквато има...за нас същото положение. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт