ЮНСКИ мами 2009! Тема №17

  • 11 486
  • 285
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 0
Здравейте от мен.
От два дни не съм влизала при вас а вие пак сте изписали чудо нещо. Набързо прочетох нещичко, по  късно като се прибера вкъщи ще по прочета по подробно. Само искам да ви се похваля че вчера бях на док. беше превъзходно, за първи път видях всичко така хубаво си седеше и си меткаше крачетата без да се притеснява от нищо. Много се развълнувах. Доктора каза че  е момче то и аз го видях. Виждаше се съвсем ясно. Не че това имаше някакво значение за мен, нямах особени претенции за пола, но ми беше любопитно да разбера. Ако беше казал момиче пак щеше да се радвам толкова колкото и сега и най вече че всичко му е наред.
Е ще свършвам че започвам работа.
Хубав ден на всички.  

# 211
  • Мнения: 31
здравейте момичета!
да ви се оплача- вчера вечерта си разгледах обстойно гърдите и направо изпаднах в ужас- целите са в стрии отдолу, а се мажа съвсем редовно с Мустела от втория месец  Cry  #Cussing out  Cry  #Cussing out  Sad  #Cussing out сега мисля да си взема друго мазило. от сутринта съм толкова депресирана, че изобщо не мога да се съсредоточа в работата само разглеждам разни сайтове за стрии и лечението им, мазила и какво ли още не. навсякъде пише, че най- много се цепи кожата от 4 до 6 месец, аз съм в края на 4ти не искам и да мисля какво ще е докрая /явно съм от тези, поддатливи на преразтягане на кожата Sad / до сега гледах и кореми на момичета в 9ти месец- виждат ми се огромни- мацки, прибира ли се това чудо после???/

# 212
  • Мнения: 136
Банкерка написа първата електронна книга за бебета. Ако ви се чете за какво става дума, ето линк:

http://www.monitor.bg/article?id=183426

Статията ми хареса и мисля, че е практично да си купя диска. Остава и да намеря от къде...

# 213
  • Мнения: 0
missy  ЧЕСТИТО!!! Такова щастие - Браво! Докато те четох се просълзих ( наистина )
Честито и на biskai  !
Да са ви живи и здрави мъжлетата, и много да ви слушат и радват!!!

 smile3501  love001

# 214
  • Мнения: 31
забравих да попитам има ли някоя освен мен, която не си усеща бебчо??? честно да си призная вечер като легна все се ослушвам за пърхане или гъделичкане в корема, но нищо не чувствам, а през деня все съм нанякъде и не остава време да се успокоя и да си инспектирам корема?! на мен ми е първа бременност и сега съм в 17 седмица!

# 215
  • Мнения: 270
аз също не усещам бебо още, освен някакво гъделичкане от време на време, но аз все пак съм 15 -та седмица. незнам  newsm78
ама спокойно според мен, няма място за притеснения   Wink

# 216
  • Мнения: 28
Благодаря Simple Smile
Лененото семе нямам никакъв вкус ... аз лично съм си го купила от БИЛА - на диетичния щанд Simple Smile и си го добавям към овесените ядки.

# 217
  • Мнения: 165
При мен не мога все още да определя категорично усещам или не..имам някакво побутване от време на време, по-скоро като балонче въздух, което се повдига или като почукване, но може и да са газове..незнам..важното е, че го видях на ехографа как танцува..не се спира Simple Smile
Мисси честито ти момченца!

# 218
  • Мнения: 1 425
Лененото семе мелите ли го? Четох някъде, че трябва да се мели, защото не можело да се усвоява добре като е цяло.

Ето и моя корем в деветия месец http://www.maiski.snimka.bg/album.php?album_id=31957&pid=610520

# 219
  • Мнения: 28
Катя: Не не го меля но това което си купих се водеше счукано ... не са цели зърната... Simple Smile

# 220
  • Мнения: 0
Мами, отивам да обядвам!!!
Ще се видим по-късно!

# 221
  • Мнения: 165
Airina и на мен точно отдолу на гърдите ми се бяха появили стрии около 5-тия мес. миналия път, но затова пък никакви други повече не се появиха, дано и при теб да е така. Колкото до корема, след раждането ми беше като в 5-6мес., след няколко мес. до година се прибира напълно, а при някои и доста по-рано.В болницата видях мамчета след раждането на които изобщо не им личеше, да са били бременни, но също и такива с огромни коремчета все едно още не са родили, аз бях по средата.
Катя и моето коремче беше такова в деветия т.е. не много голямо, но пък кг и отоците бяха доста.
Предписаха ми Матерна, но както много качвам и без витамини се чудя дали да не ги започна чак след 20 седмица както препоръчват някои лекари и да ги пия само 1-2мес.Отделно пия желязо.
Честито на мамите с потвърдени сини гащички.Missy радвам се, че пак се появи и добре че всичко е наред. Супер имаме си пет двойки близначета!
Хайде мацки, защо не качвате повече снимки от УЗ и коремчета, гледам, че моите засега са в най-напреднали седмици, а пък аз съм за средата на юни и има доста по-напреднали от мен.

# 222
  • Мнения: 1 475
Колко много сте изписали, от сутринта не е истина просто, на мен много работа ми се събра от сутринта, защото ме оставиха в сама в офиса, и като почна да звъни оня ми ти телефон, всеки иска по нещо, важното е, че сега не съм сама и мога да  ви прочета!

Прочетох отгоре отгоре, честито на всички мами, които са узнали пола, ще ви добавя в списъчето!!Май продължава нашествието на мъжетеееееее Mr. Green

Аз излизах наобяд и си купих много удобен и най-важното добре изглеждащ  памучен сутиен,  който  е подходящ  и за бременни от Skiny, имат намаления и сутиенчето от 40лв беше намалено на 27лв, аз от размер 75B, съм преминала на 85B, до края в какви ще се побирам не ми се мисли!!

# 223
  • Мнения: 0
Здравейте отново, мацуранки!!!
Оххххххххх така напълних тумбака, че............. сега ще пийна повечко водица и след 1 час нищо няма да ми има.

somebody   имам предложение за заглавие за нова тема. Понеже аз не знам как се прави нова, а последните ти ги пускаш, затова се обръщам към теб. Ако приемаш предложения ще ти я напиша...... Wink

# 224
  • Мнения: 639
забравих да попитам има ли някоя освен мен, която не си усеща бебчо??? честно да си призная вечер като легна все се ослушвам за пърхане или гъделичкане в корема, но нищо не чувствам, а през деня все съм нанякъде и не остава време да се успокоя и да си инспектирам корема?! на мен ми е първа бременност и сега съм в 17 седмица!

На мен също ми е първа бременност и съм в 17 седмица. Не съм усетила още "пърханията и гъделичканията". Не се притеснявай - както няколко пъти вече се писа, е нормално при първа бременност да се усети към 20та седмица   Hug

vanny_76, имам снимки само от 11w 5d и затова не съм качвала нови. Утре сме на преглед и се надявам да попълня колекцията  Wink

Общи условия

Активация на акаунт