Прием за ясла и яслени групи към ОДЗ - гр. Варна

  • 61 221
  • 997
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 423
този линк е от КАТЮША във  форума за детски градини http://more.info.bg/article.asp?topicID=299&issueID=2555адски се ядосах това е кошмарно
Ами какво да кажа- без коментар. На всичките тези простотии и като се намери един такъв дето да ми обяснява, че проблем всъщност няма...просто нямам думи.

# 946
  • Варна
  • Мнения: 3 907
този линк е от КАТЮША във  форума за детски градини http://more.info.bg/article.asp?topicID=299&issueID=2555адски се ядосах това е кошмарно
Ами какво да кажа- без коментар. На всичките тези простотии и като се намери един такъв дето да ми обяснява, че проблем всъщност няма...просто нямам думи.
Аз опитах да оставя коментар, но не се публикува. Пробвах пак - нищо. Нямам думи!  #Cussing out

# 947
  • Мнения: 97
Резултатите от втори кръг на класирането са публикувани на сайта на детските ясли в раздел "Резултати от класирания". Класирането е окончателно. Записването става в яслата, в която е класирано детето на втори кръг. Срокът за записване е 12.06.2009г. - 16ч. Незаписалите се в срок отпадат от класирането и губят входящия си номер.

Второ класиране за прием в детските ясли ще се извърши на 16.06.2009 - вторник, в 8:30ч.
Свободните места са втори кръг на класирането ще бъдат обявени на сайта в понеделник на обяд.
Не е необходимо да потвърждавате желание за участие във втори кръг на класиране. Автоматично участват всички, некласирани в първи кръг, деца. Класирането е окончателно.

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 08:30 от regbaby

# 948
  • Мнения: 233
благодаря ви на всички.днес ни казаха че на 29.06 ни е първия ден на яслата.за съжаление с бати ще се гледаме в къщи пак защото не е приет в градината но поне малкия ще се социализира(това ми беше големия дерт).пожелавам ви на всички  приятен ден пълен с хубави и положителни емоции Hug

# 949
  • Мнения: 21
Има ли някой започващ през юни в ДЯ РОЗА?

# 950
  • Варна
  • Мнения: 336
Надявам се да се класираме за Роза сега на 16-ти, много ми е притеснено  Confused успех на всички Hug
Момичета от директорката ли да получа инфо къде сме в резервите?

# 951
  • Мнения: 122
кой номер си

# 952
  • Варна
  • Мнения: 336
Номер 444. След междинното класиране изчислих колко деца преди нас са приети, колко неприети има и колко свободни места има за яслите в района ни, Мисля си че имаме шанс, дано да приемат мъника, защото иначе незнам Confused

# 953
Това второ или т.нар. междинно класиране лично мое мнение си е чиста проба хвърляне на прах в очите на слепите.
Няма как да се проследи и тъкмо това е момента да се наместят "парашутистите"
Как така хем ще се запишеш в яслата, където са приели детето ти на първо класиране 3то желание примерно, хем пък ще участваш за класиране по-напред? По този начин реално ти не освобождаваш мястото, тъй като в последствие можеш да решиш, че 3то желание е по-изгодно за теб и след 2ро класиране да се върнеш на вариант едно и така....пълна лудница. Просто е много объркващо това с второто класиране за вече приетите деца и не навсякъде ти го предлагат директорките. Трябва много внимателно да си прочел в сайта на Общината, аз спрях да се ядосвам вече..За вас не знам...
Айде със здраве

# 954
  • Мнения: 122
Номер 444. След междинното класиране изчислих колко деца преди нас са приети, колко неприети има и колко свободни места има за яслите в района ни, Мисля си че имаме шанс, дано да приемат мъника, защото иначе незнам Confused
че как не сте приети те са стигнали до 600 номер вие сте 444  Shocked кое желание ти е роза

# 955
  • Варна
  • Мнения: 336
При подаването на документите, аз направих голямата глупост да пиша само едно желание  ooooh! ooooh! ooooh!, бях писала и една друга ясла, която се оказа че не ни е в района. Затова не сме приети. След първото класиране отидох да си коригирам заявлението, писах и четирите  възможни ясли от нашия район, Роза е първа. Моята работа стана след дъжд качулка, но все пак се надявам Praynig
По отношение на класирането от 11,06 - аз проверявах номерата на сега приетите деца /само за яслите от нашия район/, всичките без изключение ги има и в първо класиране, а за тези за които не е имало възможност да се преместят в горно желание, са си останали в същите ясли.

# 956
  • Мнения: 233
вчера когато бях при нашата директорка,това беше след второкласиране бяха приети две деца,които си бяха по списък,но в друга ясла.при нас се бяха освободили две места.за съжаление повече свободни места нямало да има.надявам се догодина нещата поне малко да се по оправят в положителна насока. Praynig

# 957
  • Мнения: 122
за коя ясла говориш shmataretka

# 958
  • Мнения: 233
дя 5 "чуден свят"

# 959
  • Варна
  • Мнения: 245
Свободни места яслите за втори кръг на класиране за прием, който ще се проведе на 16.06.2009г.
1 ДЕТСКА ЯСЛА No 1 "Щастливо детство" - 4
2 ДЕТСКА ЯСЛА No 3 "ЗАЙО БАЙО" - 0
3 ДЕТСКА ЯСЛА No 4 "Приказен свят" - 0
4 ДЕТСКА ЯСЛА No 5 "ЧУДЕН СВЯТ" - 2
5 ДЕТСКА ЯСЛА No 7 "РОЗА" - 14
6 ДЕТСКА ЯСЛА No 8 "ЩУРЧЕ" - 5
7 ДЕТСКА ЯСЛА No 9 "ДЕТЕЛИНА" - 4
8 ДЕТСКА ЯСЛА No 11 "ИГЛИКА" - 2
9 ДЕТСКА ЯСЛА No 13 "РУСАЛКА" - 17
10 ДЕТСКА ЯСЛА No 14 "ЗВЪНЧЕ" - 0
11 ДЕТСКА ЯСЛА No 2- САНАТОРИАЛНА - 7

Общи условия

Активация на акаунт