Има ли мами от Поморие?

  • 8 229
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Здравейте Поморийки, пиша ви в темачката да попитам дали някоя мама желае да ми свърши една услуга, малко странна, но все пак ще съм много благодарна. Ако има желаещи нека ми пишат на ЛС или на мейла, ако лимита ми случайно е изчерпан irensky@abv.bg

# 16
  • Мнения: 786
Здравейте!
Аз съм от майките, които само мислят да почиват в Поморие  Grinning
Втази връзка нахлувам в темата, за да ви питам как е ул. Драва като разстояние от плажовете? Ето я на картата:

Не ми се ще с детето да се влачим прекалено дълго по улиците. На карта изглежда близо до морето, но дали е до подходящ плаж ми е въпроса? Благодаря в аванс на отговорилите   bouquet

Последна редакция: чт, 06 авг 2009, 13:34 от elin_a

# 17
  • Мнения: 80
Здравей,
Улицата се намира в Новия град на Поморие, там също има хубави плажове, мисля, че плажа е точно на края на самата улица, но имай предвид, че тя е отдалечена на около 3 км от центъра на града, иначе в новия град има заведения, магазини и пр.
Надявам се да съм ти била полезна Peace

# 18
  • Поморие
  • Мнения: 51
Здравейте,от още една поморийска мама/живеем тук от около 8-9години/така,че не се броя точно поморийка но все пак ще се радвам да намеря нови приятели.На мамите които питат за билкаря ако не се лъжа е в едно село на 5 км от тук но нямам лично мнение за него не ми е трябвал все още  Simple Smile.На мамата която пита за градината,кажи по-точно какво те интересува ако мога ще ти дам инфо,моята щерка е записана в "Детелина"но ще я пусна септември като сввършат отпуските на госпожите./Иначе ходеше 2 седмици през юни  Simple Smile/

# 19
  • Мнения: 786
Благодаря,  illym   bouquet
Ами аз търся в стария град - там уж било по-хубаво за почивка. Все още търся, ако някой има добри предложения Wink

# 20
  • Мнения: 80
Елина за колко души става въпрос и какво си търсиш?

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
illym  Wink Hug

# 22
  • Мнения: 80
Vifresh  Hug Heart Eyes, ето че и ти се появи в тази темичка Simple Smile

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Случайно Laughing
Иначе пиша в общ. Несебър Wink

# 24
  • Мнения: 80
хихи и общ. Несебър не е никак зле  Hug

# 25
  • Мнения: 140
Здравейте мами от Поморие!
От няколко дни и ние сме на поморийска земя. Виждам доста мами на разходки, а в темичката изглежда че няма много ентусиастки.
Ще се радвам да се запознаем и обменяме опит  bouquet

# 26
  • Мнения: 105
Добро утро,мами!Не съм се включвала отдавна ,но и като гледам не съм изтървала много newsm03Ама защо така бавно се развива темичката ни за мами от Поморие,толкова сме много апък... newsm12 Дано темата ни се разрастне по-бързо има за какво да си говорим.Хубав и слънчев ден ви желая  Hug

# 27
  • Мнения: 80
ribkata87, ами дано, но за сега застой Simple Smile

# 28
  • Поморие
  • Мнения: 51
Ние тръгнахме на градинка от 15 ,днеска пак имаше рев Cry,а вчера беше толкова въодушевена -имаха тържество.Ама какво да се прави трябва да се свиква.

# 29
  • Мнения: 140
Здравейте поморийски мами!
Какво решихте за срещичка?
Давайте да се организираме...
Рибке, ако няма и други желаещи предлагам да се видим двете с малчовците . Ние днес отиваме до Бургас, но утре може да ти звънна Peace

Общи условия

Активация на акаунт