За секса след раждането

  • 3 394
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 308
Имам 2 познати които изпитваха болка при секс след раждането.Става дума за секцио.За съжаление това продължи години .Сега когато родиха и двете по още едно дете нещата се оправиха.Май нещо ги бяха зашили първия път не както трябва.
При мен за щастие няма проблеми.Аз родих преди 3 месеца,секцио.След  лохиите,някъде на 30-я ден правихме секс и не изпитах никаква болка,напротив  удоволствието нарастна значително.

# 16
# 17
  • Мнения: 5 183
Мисля 4е това е строго индивидуално.
зависи ти как се 4увстваш /а и таткото/, а и дали раждането е било нормално, колко бързо се възстановяваш, а и не на последно място колко те изтощават грижите по бебето и дали и кога имаш изобщо желание за секс.
На мен не ми се мислеше за това до към 3-4 месец след раждането. знам за жени, които след около 3-4 седмици са правили секс и са били ОК.

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
E-e-e,mila,ti o6te ne si rodila,a pita6 za sled tova.Dai Boge vsi4ko da mine dobre,da niama6 razkasvania i 6evove! Az imah 30 6eva pri parvoto ragdane i se strahuvah dori da 4uia dumata sex.Prestra6ih se okolo tretia mesec.Ne pitai moi4kiat kak se 4uvstva6e.
S bebolinka niama6e problemi-2 vatre6ni i 2 van6ni 6eva.Mislia,4e okolo 25-ia den go napravihme.Vsi4ko zavisi ot ragdaneto i ot tvoiata naglasa sled tova.Uspeh i da rodi6 zdravo bebe Simple Smile

# 19
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Аз родих със секцио и го направихме точно на 40 ден. Не съм имала никакви проблеми, оттогава, че до сега Laughing Laughing

# 20
  • Мнения: 1 722
Лекарката ми каза след 40 дена, аз изчаках още 6 поради глупав страх, обаче проблеми никакви нямаше. Родих нормално с няколко шевчета  Laughing.

# 21
  • Мнения: 727
Да наистина още не съм родила и мисля затова но какво да направя любопитно ми е  Blush
И двамата обичаме секса и си мисля че липсата му ще е кофти.........но сте прави затова че едва ли ще ми се мисли за секс
Явно когато му дойде времето

# 22
  • Мнения: 5 299
Ти сама ще предцениш кога си готова,при всеки е индивидуално

# 23
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И аз мисля, че всичко е индивидуално. Аз родих със секцио, но въпреки това ме беше страх в самото начало, но после всичко си дойде на мястото.

# 24
  • Мнения: 3 360
След първото дете изчаках около 2 месеца-страх ме беше,а сега още на 20 ден го направихме и...като за първи път не беше зле  EmbarassedНо трябва да спомена ,че раждах нормално и сравнително леко #CrazyВсе пак жената сама усеща кога и дали е готова за това,нали? Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 25
Аз родих секцио, беше ме страх но към 20-25 дена го направихме, беше добре и после потръгна ...............

# 26
  • Мнения: 264
Мисля 4е това е строго индивидуално.
зависи ти как се 4увстваш /а и таткото/, а и дали раждането е било нормално, колко бързо се възстановяваш, а и не на последно място колко те изтощават грижите по бебето и дали и кога имаш изобщо желание за секс.
Много точно казано

# 27
  • варна
  • Мнения: 1 830
Аз родих със секцио и правихме секс на 37 ден след това.Но съм напълно съгласна ,че е строго индивидуално.Много зависи от това как се чувстваш! Леко и безпроблемно раждане Simple Smile

# 28
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Не когато му дойде времето, а когато каже гинекологът, и едновременно с това, когато спрат лохиите.
На мен ми бяха се завъдили гъби, та отложихме с една седмица, т.е. на 40 ден.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 563
наистина за всеки е индивидуално. при мен, след секцио -  от 14-тия ден.

Общи условия

Активация на акаунт