Как боли апендицит?

  • 49 162
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
При извънматочната-теста показва ли положителен резултат?

Показва  Peace
Карчева, я стига се излага и се втелясва, какво си навиваш сега глупости на пръста. И извънматочната, и забременяването със спирла са редки случаи, не търси драми  Wink
И мен ме е боляло така, и аз съм имала кратък и оскъден цикъл, пък нищо ми няма  Hug

# 16
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
При извънматочната-теста показва ли положителен резултат?


Да, тестът е положителен при извънматочна.
Бягай до аптеката за един тест.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 289
Ми нямам време за тест, сега тръгвам към лекарката.

Блонди надявам се да си права и всичко да е наред,втелясвам се щото само като чуя извъматочна и почва да ме тресе,имам познати пострадали много от такова нещо и ме е страх.От 3г и половина съм със спирала и цикълът ми винаги е бил един и същ-обилен, сега това не е нормално и явно си има причина,оф и като се сетя че и спирала ще ми махат и ощ епо зле ми става, предполагам че не боли де.Хах не съм добре,айде после ще пиша,стискайте палци. Praynig

# 18
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Успех, Карчева!
Дано се окаже нещо безобидно!  Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Наред ли е всичко Rolling Eyes

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Надявам се, че всичко е наред при теб. Praynig

# 21
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Карчева ,
кажи няколко думи, все пак тук всички тръпнем какво е.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 289
Привет момичета, извинете че чак сега пиша, но нямах възможност по рано.
Та значи, бременности няма,ни от ляво, ни от дясно, ни у средата Laughing.
Кисти, мисти и тем подобни също няма.
Пресрочила съм спиралата с 2 месеца, при което настъпват хормонални промени и съответно проблеми, имала съм доста "лигавица" май така се изрази, заради това просрочване.Заради него са болежките тук там и отверме навреме, затова жените не си обръщаме внимание когато трябва.Това ми го каза още като ми я поставя и тогава знаех, че заболи ли ме, трябва веднага да си обърна внимание, а ма ей на....
Спиралата ми беше със срок 5 год, на третата година тя каза-след 6 мес я махаме, е да де, ама аз отидох след 8, както виждате явно трябва да сме по точни в това отношение и да спазваме инструкциите на докторите стриктно, а не като мене.
Махна ми спиралата, беше като слагането, за 1сек точно беше неприятното...сега имам леки болки...
Вдругиден отивам да поставя нова, за съжаление Купър-Т, вече няма, били само индонезийски останали, а те не били надеждни. Препоръча ми да си взема...... newsm78 Евроджинс ли беше, кво беше и аз незнам, те били сребърно-медни или нещо такова.Та ще взимам са такава.
За цикъла не разбрах точно защ оми е такъв никакъв, пак ще я питам в петък.
За извънматочната ми обясни, че болките са по силни, при трусове на тялото същ осе усещат болки, тъй като тръбата била смъкната вече ии......ами доста ми е разбъркан ов главата и е помня всичката информация която получих, хаха, ами в петък пак ще питам.
Благодаря ви от сърце, че се отзовахте и ме информирахте и ме подкрепяхте да не се паникьосвам.  bouquetЗнам че тук винаги ще намеря съвет, разбиране и подкрепа. Hug

# 23
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Ох, радвам се, че спиралата излезе виновник, както си и мислех.
Оправяй се бързо!!!

Общи условия

Активация на акаунт