Дилема за матраци ТЕД!

  • 27 306
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ще, ще...
Мерси   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 629
Аз си поръчах Фаворит С без 7. Ще видя как са като дойде след няколко си там дни Sunglasses

# 17
  • Мнения: 1 269
Здравей, Шани! Искам да ти споделя моите преки впечатления от новите ни матраци. Имаме един на Тед на вилата - двулицев, с индивидуално опаковани пржинки- не си спомням как се води. От пролетта ни е. Сега го сръвнявам с матраците, които си купихме за спалнята в Пловдив- няма прилика. Тези за 100% латекс и излизат на почти същата цена. Ето ти сайта им, може да намериш телефона на дистрибутура им и директно да се свържеш. http://www.ekon-bg.com/latex/menu3_1_c.html
Успех!

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ааааа, разбихте ме  Crazy Crazy
Аз след 1000 страници четмо по темата, се БЯХ спряла на ТЕД.
Сега съм в изходно положение и пак не знам, на коя марка да заложа  newsm78

 pazzza - не разбрах... ти си по-доволна от Екон ли?

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
ааааа, разбихте ме  Crazy Crazy
Аз след 1000 страници четмо по темата, се БЯХ спряла на ТЕД.
Сега съм в изходно положение и пак не знам, на коя марка да заложа  newsm78

 pazzza - не разбрах... ти си по-доволна от Екон ли?

 newsm78 Не разбирам какво те разколебава! Това, че аз не обичам и не ям риба по никакъв повод не означава, че и другите не го правят! Колкото до избора на матрак - наистина са важни предпочитанията на човека, който ще го ползва, а не на куп непознати с вкус, различен от твоя.
   Наистина е най-добре, според мен да отделиш малко време и сама да пробваш твърдостта на матрака! Peace

# 20
  • Мнения: 1 629
Няма за какво да го мислиш! И аз така като тебе от зор прочетох всичко за матраците във форума и най-накрая теглих чертата и казах ТЕД, защото матраци много. Ако тоя на Екон не ти хареса ще си кажеш "Защо не си взех Тед?", а ако на Тед не ти хареса ще си кажеш обратното. Никога не знаех как и кога ще се наковеш Peace

# 21
  • Мнения: 1 269
ааааа, разбихте ме  Crazy Crazy
Аз след 1000 страници четмо по темата, се БЯХ спряла на ТЕД.
Сега съм в изходно положение и пак не знам, на коя марка да заложа  newsm78

 pazzza - не разбрах... ти си по-доволна от Екон ли?
Да, много по-доволна съм от Екон! Peace

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
РЕД - след лежане по матраци в магазините, си бях избрала едни немски - Sensofeel. Но нямат моя р-р.
И затова започнах пак всичко отначало.

# 23
  • Мнения: 5 698
Използвам темата,за да попитам :какви матраци на Тед са подходящи за ъглови легла с повдигащ механизъм,размери 82 на 190см?Става въпрос за смяна на стари матраци,но да стават за този тип легла,те са с пружинен механизъм,които се закрепя за матрака.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 478
Ние сме от две години с Антистресовия(164/190)-нямаме оплаквания-не е мръднал,въпреки че дъщеря ми скача по него.Хубавото е ,че е 25 см,защото спалнята ни е с повдигащ механизъм и матрака като легне отдолу на скарата  се подава достатъчно висока част от матрака на горе,а ако е 20 см,ще остава много малко височина и като седнеш на ръба и матрака като хлътне на долу,дупето ти ще се опира в страничната дъска на леглото(незнам дали ме разбирате),то зависи и от модела на леглото.Дамаската му е много хубава и мекичка,но незнам дали се хлъзкат чаршафите,защото аз отдолу съм го облякла и с чаршаф с ластик.Най хубаво отиди в магазина на Тед и пробвай и двата матрака и така ,ще прецениш най добре.

# 25
  • Мнения: 2 556
Шани, просто Фаворит s 7 е по-мек от Антистреса, тъй като в Антистреса има една вложка от гофриран дунапрен, която във Фаворита липсва. Затова и Антистреса е няколко см. по-висок от Фаворита. Аз самата съм с обикновен фаворит S от 5 години, не е мръднал. И двата са перфектни, който и да вземеш няма да сбъркаш.

monii, за ъгловите легла най-добре е да се вземе Милано, те са с по-широки фризове - имай предвид че би могло да се ползва рамката на старите матраци с механизма, ако е запазена, и отгоре да се монтират новите, а другия вариант е изцяло смяна, но тогава трябва и нов механизъм.

# 26
  • Мнения: 1 629
Мони и на мен ми трябваха такива. Аз съм по същия начин. Взех си само подматрачни рамки и матрака, пък като се наложи ще вдигам всичко Confused

# 27
  • Мнения: 5 698
Механизмите и дървените рамки са здрави.Значи да взимам матраци Милано и да ги слагам върху старите рамки?А от магазина дали ще има кой да ми ги монтира?В смисъл дали има токава услуга?

# 28
  • София
  • Мнения: 1 890
    След дълго умуване поръчах Милано за легло персон и половина. Някой пробвал ли го е - твърд ли е, удобен...? И какво значи "фриз" (за пръв път купувам такова нещо) ?  ooooh!

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Днес ходих до шоурум-а на Live. Е, няма такава мекота и усещане за безтегловност.
Харесах си този Енерджи +, но може и Титан да купя.
И до тоз час (моля обърнете внимание на часа на поста ми  ooooh!) се рових в нет-а. И не намирам нищо по-добро.
Лошото е, че се поръчват и се чака поне 40 дни  Tired

Общи условия

Активация на акаунт