КЪРДЖАЛИ (2)

  • 34 893
  • 250
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: X
Хриска, спокойно, не се панирай. Още ти е рано, чакай да наближи края  Mr. Green
Не си представям тогава каква паника ще бъда  Mr. Green

# 226
  • Мнения: 567
Я се успокойте и двете  Hug Всичко ще е наред, мислете по скоро за срещата с малкото човече  Laughing Аз все така се успокоявах с мисълта за бебо в мен и кога най сетне ще си го гушна  Laughing

# 227
  • Кърджали
  • Мнения: 10 297
Аз съм си учудващо спокойна. Което за страхливо животинче като мен си е направо чудо  Mr. Green
ЬИ за така - все си мисля за това как бебчо ще с е до мен вече... И забравям да се чудядали ще ме боли или няма ...

# 228
  • Мнения: 567
Здравейте момичета как ви се отразява жегата  Laughing Аз снощи не съм спала от топло, а и ме е страх да пусна пустия му климатик, и течение ме е страх да направя и направо си пукнах снощи  Mr. Green

# 229
  • Кърджали
  • Мнения: 10 297
Как ми се отразява жегата ли? Ами вече се чувствам достатъчно сварена, за да се поднеса за вечеря.А и не обичам жегите, чевствам се отпаднала и вечно уморена. Климатик нямаме, а апартамента в който сме сега на квартира е един, дето ако вън е 30 градуса, вътре е 31. Всички прозорци са отворени ама пусто му течеие не се усеща. Как ще се справяме с бебчо в тази жега не ми се мисли направо.
Искам хладно време!!!!

# 230
  • Мнения: 655
Здравейте,момичета.
Само аз ли се чувствам добре в жегите? newsm78 По принцип съм зиморничава и сега ми е перфектно. Simple Smile

# 231
  • Хасково
  • Мнения: 180
Ели, и ние не смеем да включваме климатика. Да не настине малкия. Каката беше зимно бебе и го пускахме, ама духаше топло. А пък и като, че ли тази година не е много горещо лятото. Simple Smile

Сандра и на мен през цялата бременност ми бе мн. горещо. Защо не пробваш с вентилатор, ама по възможност да не  духа директно в теб.
През последните няколко година раждането се "планува", ако не родиш до еди коя си дата те приемат включват ти система и ускоряват процеса. Поне при мен и двата пъти бе така. Акушерът ме прие по време на неговата смяна, та затова не съм плащала. Но ако бях тръгнала да раждам когато не е на смяна, сигурно щеше да си поиска нещо. newsm78
Не се притеснявай, като му дойде времето бебчо ще излезе. Мисли си само, че всичко ще е наред и това е. Simple Smile

Нинка, и аз предпочитам топлото време. Зимата ми действа подтискащо. Ако може да е вечна пролет, макар че този сезон вече го няма.  Sad

Честит имен ден на всички с името Марин и Марина. Да са живи и здрави. И нашия Михаил щеше да е Марина, ако беше момиче. Simple Smile

Ако искате да видите нашия пораснал мъж!

Последна редакция: пт, 17 юли 2009, 11:02 от didi_hs

# 232
  • Мнения: 655
Диди,децата ти са страхотни - много са фотогенични и двамата. Да са ви живи и здрави. Simple Smile

# 233
  • Хасково
  • Мнения: 180
Благодаря ти, най-важното е да са живи и здрави.  bouquet

# 234
  • Мнения: 128
Жегата тепърва започва. Мен горещото и особено като съм потна ми действа изнервящо. В банята съм по 2 пъти на ден за сега. Малката в момента спи само по памперс, а вечер отварям вратата на терасата в кухнята и оставям всички врати в апартамента отворени за да влиза хлад. В стаята в която спим с децата не смея да отворя. А климатика още малко ще потърпя и го включвам.  Ето по едно за разхлаждане от мен beer3

# 235
  • Мнения: 567
И аз се изнервям когато съм потна, а на ден по сто пъти се изпотявам- с тая лудетина вкъщи. Решила съм тази вечер да пусна климатика за около 2 часа и като се върнем от разходка да го спра та да видим дали ще е добре. А най ми е гадно когато ще е кърмя. И двете ставаме вир вода и се сменяме по няколко пъти......Ей какъв е този дъждец, дано малко да разхлади Praynig

# 236
  • Мнения: 567
Здравейте, ох, така ми се спинка. Моята щерка снощи в 12 си легна и тази сутрин в 7:30 стана. Досега не е правила така, а аз така исках да си полежа поне до 9  Mr. Green
Диди как се справяш с двамка  Mr. Green
Хриска, Сандра наспете се сега че после.......

Лек и хубав ден / в тия жеги колко ще е лек..../........

# 237
  • Мнения: 655
Здравейте, ох, така ми се спинка. Моята щерка снощи в 12 си легна и тази сутрин в 7:30 стана. Досега не е правила така, а аз така исках да си полежа поне до 9  Mr. Green

Ели,Боби снощи също заспа в 12 и се надявах да се събуди към 9.00 ч,но уви - в 7 беше се събудил,а в 7.30 станахме. Laughing Такъв номер досега не беше правил. Mr. Green Така че те разбирам.

# 238
  • Мнения: 567
Ай, Бобо защо не спинкаш и ти като Алекс......Май тази вечер ще гледаме да се наспинкаме  Mr. Green
Счупих чадъра за количката  Sad , а в тая жега не ми се ходи до"детмаг". Момата заспа в 9:30 , та като стане с едно такси, че в това слънце....

# 239
  • Мнения: 655
Ай, Бобо защо не спинкаш и ти като Алекс......Май тази вечер ще гледаме да се наспинкаме  Mr. Green

Тази вечер с мъжа ми ще сме ергени - Боби ще спи у баба си. Дано Алекс заспи раничко,та да се наспиш и ти. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт