"Кухо яйце"

  • 9 219
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 203
Най-рано 3 МЦ манипулацията я водят за първи и още два редовни,на мен така ми казаха!Трябва да те види докторът ти,за да прецени дали се е възсатовила лигавицата дали имаш ранички и т.н! Peace Hug

# 61
  • Мнения: 203
Baby love това,че не са ти правили изследвания не говори много добре за лекарите!Но се радвам,че си добре все пак HugМен ме скъсаха от точене на кръв преди да започне всичко ат вената от пръста викам стига беее останах безкръвна от вас  Wink а за двете чертички пожелавам ги на всички Peaceсамо да ги видя ще ви пиша!!!

# 62
  • Мнения: 1 484
На  мен  ми  бяха  казали  също  да  изчакам   6  месеца.Но  на  прегледа  се  оказа  че  много  бързо  съм  се  възстановила  и  забременях  на  5  месец.Малкия  се  роди  жив  и  здрав.Всеки  доктор  ще  ти  каже  различно.Но  е най  добре  когато ти  самата  се  чувстваш  готова.

# 63
  • Мнения: 6
колко време след самата манипулация  ви идва менструацията? моята беше на 15 01 2009г

# 64
  • Мнения: 683
до mama na vale - здравей, и при мен уж нямаше проблеми, нямах зацапване, не кървях изобщо, но се оказа мисед - плода е спрял да се развива в 6-та седмица. Когато го установиха трябваше да съм в осма. Лекаря ми каза, че по принцип тази диагноза трябва да се потвърди и от друг лекар, за да се отиде на кюретаж - моя втори лекар беше този, към който ме насочи за кюретажа. Той действително ме гледа два пъти - един път за да потвърди диагнозата и един път в деня на манипулацията. Като сравни снимките се видя, че ембриона дори е започнал да се разпада и сака намалява, вместо да се увеличава Sad Въпреки, че аз в себе си бях усетила вече, че надежда няма - гърдите вече не ги чувствах напрегнати, не ми се гадеше и т.н. Т.е. симптомите на бременността отшумяваха.
Твоята приятелка да събере още едно мнение и ако новините са лоши да не го отлага - казаха, че било по-опасно за жената.
От все сърце и пожелавам обаче новините да са добри и просто бебето да се е появило в резултат на закъсняла овулация Hug


Моята приятелка все още няма кървене, гърдите й са напрегнати и много и се гади. Стискайте палци в понеделник всичко да е наред.  Praynig

# 65
  • Мнения: 203
ivizdo сега следва да ти дойде от 11. 02. 2009 до 23.02.2009 това е интервала  както нормален цикъл на 28 ден като след такава интервенция дават още 12 дена отклонение!Успех Peace но задължително преглед на 10 ден -т.е в твоя случай  на 25.01 е добре да го посетиш доктора!

# 66
  • ГО
  • Мнения: 3 955
mama_na_vale , стискам палци за твоята приятелка.
Иначе аз веднага започнах противозачатъчни по 2 на ден за изграждане на лигавицата.
Нищо не говорихме за опити, че и за секс даже не говорихме.
Вие кога започнахте? Когато се почувствахте готови или...?
Иначе вече не ми кърви, само ми зацапва.
Чувствам се ок, дано само след 3-4 дена на прегледа всичко да е все така добре.

# 67
  • Мнения: 802
Момичета, днес пристигна лелката  Laughing ,на 26тия ден от кюретажа.Много,много се радвам  Hug  Hug  Hug

# 68
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Момичета, днес пристигна лелката  Laughing ,на 26тия ден от кюретажа.Много,много се радвам  Hug  Hug  Hug
Тъкмо навреме.
Много се радвам, дано все така всичко е наред!!!!

# 69
  • Мнения: 203
Baby love доктора колко пъти ти каза да си чакаш "Лелката" Wink за да подновяваш опитите?  bouquet
Kama4e когато се почувстваш готова можеш да си ги правиш тези нещица Winkаз лично малко поизчаках,защото имах едно неприятно чувство... Peace

# 70
  • Мнения: 802
-silvana-  каза, след 2 месеца,съм готова,значи от март да почваме (или след,като ми свърши февруари).Аз днес трябваше да ходя на док., но другата събота ще отида за цито и преглед.Та вие какви изследвания си правихте ? Кръвни нужни ли са ми ?

# 71
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Та вие какви изследвания си правихте ? Кръвни нужни ли са ми ?
Това кога? След кюретажа ли или преди това?
Аз си мисля, че сега на прегледа ще ме гледа пак с УЗ и това е. Просто да види дали всичко наистина се е изчистило.
Според вас, когато кървенето е спряло, възможно ли е да е останало нещо?
На мен вече ми спря, само там от време на време ми позацапва, та се чудя.

# 72
  • Мнения: 453
kama4e , нормално е от време на време още няколко дни да изхвърляш нещо. Все пак матката се чисти, не се притеснявай. 10 дни след кюретаж се ходи на контролен преглед с УЗ да се види дали е останало нещо. Ако правиш генетични или имунологични, необходимо е да минат 15-20 дни от манипулацията. Успех  Hug

# 73
  • Мнения: 203
Kama4е-когато спре кръвотечението означава,че си се изчистила напълно!Няма как да е иначе,а  някакви болки имаш ли говоря не като пред МЦ по-фрапиращи и нетърпими?!При мен в деня на манипулацията ми кървя и после 2 дена зацапване!И като отидох на преглед доктора каза,че всичко си е наред.Така,че ако нямаш болки няма от какво да се притесняваш според мен! Hug

# 74
  • Мнения: 802
Изследвания за сега, преди опитите за бебе.Дали трябва и кръвни да си пусна, или цитонамазката е достатъчна?

Общи условия

Активация на акаунт