Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 358
Здравейте и от мен!
Честит Празник на всички именници   bouquet да сте живи и здрави   bouquet

Аз снощи бях на док - 7 август ми определи термина. Повече за мен - вече станах на 30  Blush, от Ст Загора съм, но от няколко години живея в София.

Аз съм със сериозно гадене ... Sick на моменти и повръщам. При мен проблема явно е празния стомах - малко да огладнея и започва зверско гадене. Трябва да хапвам на всеки 2 часа и много внимавам да не стана прасенце още в началото  Wink

Да ви питам - вас колко често ви вика доки на преглед? Мен на всеки 2 седмици - гледа ме на вагинален ехограф. След 2 седмици вече ще ме регистрира като бременна и ще мислим за изследвания.

Деси, благодаря за инфото   bouquet  bouquet  bouquet - много е важно

# 16
  • Мнения: 1 054
Здравейте момичета!
Деси, мерси за темата, страхотна е   bouquet

Десито... не мисля, че имаш нужда да ти казваме каквото и да е... Успех и да ни се похвалиш скоро, че пак си в отчетни  Hug

Аз да ви кажа... при мен нищо ново... толкова ми е сдухано и толкова ми е тъжно и тежко след всяка такава новина и все като прочета си мисля, че ще съм следващата.. Уж нямам поводи за притеснение, а защо съм такава  ooooh! Едва ще си издържа чак до 19ти до консултацията, че да видя дали бебко е добре. Ако можех всеки ден да го виждам за по малко цена нямаше да има!
Както казах поводи за притеснения нямам... Корема не ме боли само придърпва от растежа на матката.. гади си ми се (дори в момента) и само се уригвам на гладно сутрин, поспалива съм си още, абе не знам... Успех на всички и нека стигнем до края и всичко да е наред!  Hug

Извинете, ако съм ви скапала и на вас настроението ама... ей така се чувствам Close

# 17
  • Мнения: 60
Grinning Джини hubava novina i az na 14.01 sum na lekar da vidim na men kakvo shte mi kajat.....

# 18
  • Burgas
  • Мнения: 214
Честит имен ден и от мен на всички именници! Живи и здрави!   bouquet
Момичета, аз искам да ви попитам как да определя кога трябва да отида на втора ФМ между 18-22 седмица. Незнам кога се пада 18-22 седмица при мен. Последна М на 27.10.2008, термина ми е на 03.08.2009 PeaceПомощ newsm78

# 19
  • Мнения: 9 973
аз ще се запиша за 21-22гс.

# 20
  • Мнения: 3 010
Честит Имен ден на всички празнуващи днес! Бъдете здрави и много усмихнати с пожелание за липса на проблеми през останалата част от бременността  Hug
Буболече разбирам те напълно, в4ера след поредната "новина" в мен запо4наха да нахлуват мисли  Confused и постоянно си пипам гърдите, наблюдавам се какво ми е  Confused Надявам се 4е достатъчно преживяхме с моето семейство последните години и е дошло време на радост при нас. На лекар съм др седмица, понеделник, вторник и ще говоря а с док да ходя на всеки 2 семици, 4е нали бях от "проблемните" въпреки 4е до тук смея да кажа 4е няма проблем.
Джини аз ходих в 5г.с и 2 дни, при мен сак4ето беше също кръгло, мисля 4е в на4алото е нормалната форма, а след това се разтяга. Този доктор поне показа ли ти ембриом4ето в сак4ето? И ултразвука му май е бил доста двупотопен  Close

# 21
  • Мнения: 2 180
Dendy, нищо не се виждаше. Само една кръгла черна точка и толкова. Отговаря си на седмиците, че даже го докара в 7-ма, но зависи къде поставя точките все пак- милиметри по-надолу или нагоре, дават голямо отклонение. Замерва по някакъв "друг" начин, защото ми обясни че като няма глава и крака, не можело да се мери.  Shocked Абе май трябваше да настоя за вагинален, че да съм по-спокойна сега.  Tired

# 22
  • Мнения: 9
Здравейте, мами! Честит имен ден на всички, които празнуват днес. Нека със здраве да си носите имената.
Аз също съм кълбо от нерви и незнам докъде ще я докарам така. В 14 ч съм на лекар. Ще попълваме картона и ще пускаме изследванията уж. Дано най-накрая стане, че си умирам от притеснение. А и още не съм чула сърчицето. Дано всичко е наред.

Деси, съжалявам за случилото се. Бъди много силна и дано скоро се похвалиш пак.
Хубав ден на всички момичета и успех на всички като мен, чакащи преглед.

# 23
  • Мнения: 3 010
Джини моя док ме гледа с вагинален и др седмица сигурно пак ще е с такъв. На толкова ранен етап трудно може да се види нещо с коремен. Сега видях 4е си от Варна ти къде ходи да те гледат?

# 24
  • Мнения: 2 180
При д-р Георгиев ходих в МЦ "Св.Анна". Каза да не четем много-много из нета, че само сме се плашели.  Mr. Green Ами прав е за това човека! Спокойствие и само спокойствие!

# 25
  • Мнения: 60
Dendy a ti kude hodish?A otnosno neta e verno........tova s glupostite e neznam tochno po tazi tema kak e ama znam po drugi kade sam chela za kvi gluposti teche rech....

# 26
  • Мнения: 3 010
Д-р Георгиев, ама първото му име как е, че са няколко? Ами прав е човека за нета, моя док отдавна ми го казва да престана, че по едно време се правих и на по-умна от него  Mr. Green Иначе сигурно ултразвука му е кофти и за това не е видял мъни4ето, едно време нашите майки са ходили на лекар след третият месец  Wink

# 27
  • Мнения: 60
A kakvo ste chuvali za Alfred Qkub ???

# 28
  • Мнения: 3 010
Нев Нев аз ходя при д-р К. Александров, той се занимава с проблемно забременяване и АРТ най-ве4е, негова пациентка съм от три години с негова помощ съм на това положение в момента и ще продължа да му досаждам докато не видим на бял свят дълго 4акането си бебе  Hug

# 29
  • Злокучене
  • Мнения: 456
Дю непременно ще се обадя като си дойда, но не знам кога ще е, че и без да пътувам ми се гади Sad
От няколко дни ми просветна и ми се беше оправило, ама снощи и днес пак ми е лошо и пак будувах през нощта  Tired

Колкото до прегледите и мен до сега само с вагинален са ме гледали. Интересно ми е дали и в петък ще е с такъв. До коя седмица може да се гледа с вагинален и не е опасно знае ли някой?

Общи условия

Активация на акаунт