ДБМ в Г.Оряховица, В.Търново и региона-5

  • 17 283
  • 244
  •   1
Отговори
# 15
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Ще проверя чрез общината  информацията и ще ти пиша!

# 16
  • Мнения: 3 634
Ще проверя чрез общината  информацията и ще ти пиша!

Благодаря! Аз вече получих инфо от надежден източник. За пореден път се изумявам колко изопачени са нещата преди да ти ги каже някой свой.  Hug

# 17
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Защо ли се учудваш?!Аз вече уж претръпнах на такива изопачени изненади...
Та по въпроса,освен тия дечица има и още едни тризнаци, които са обаче ученици,имам телефона на училището , в което учат!
 За малките съответно като най-бърза реакция-телефона на директорката на детска градина "Първи юни", която посещават!

# 18
  • Мнения: 3 634
Благодаря ти! Конкретно за учениците неможем да направим нищо сега, вероятно ще е чак за 15.09. Бебетата са на дневен ред, че се опитваме да изпросим памперси от няколко фирми.   friendship

# 19
  • Мнения: 3 416
Ако не сте се свързали с родителите на тризначетата, мога да им намеря телефона, знам кои са родителите им.

# 20
  • Мнения: 258
          На всички,които четат тази тема искам да пожелая една успешна година!
        Искам също така да уведомя всички които се интересуват,че аз,Бозгунова,devilkin,Тиха вода,Мартеничка,Мая,,ферара,Верчето Караджова,sladkarkata,Били ще продължим да се занимаваме с благотворителност извън ДБМ.Така че не са ни попречили зимните условия да осъществяваме срещите си-виртуални и реални.Просто си дадохме сметка,че крайната цел е една и съща,но пътищата по които ще стигнем до нея са различни/причините търсете в предната тема/.Искрено се надявам,че независимо от това,че не сме членове на движението и се разграничаваме от него Дидка ще уважи моралното ни право да ни уведоми за какво ще бъдат използвани събраните от нас средства на Коледния базар.
        Дидка,в мен останаха някои неща,които са на движението.Ще ти ги донеса в удобно за теб време и място.Пиши ми на лични.

# 21
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Ваше право е да се занимавате с това, което смятате за нужно. Щом каузата си заслужава - успех!
Разбира се , че ще се пише тука за какво ще се изпилзват събраните средства,винаги се е писало и упоменавало. Аз съм на лекции всеки ден в Ректората,по обяд съм свободна, обади ми се когато можеш и ще се видим.
Тази седмица ще купя дъски големи-бели  за писане със маркер за децата в Страхилово, пластмасови столчета и две печки Раховец за Г.Сеновец. От София ще закупят и изпратят памперси за 400 лв  за децата в Дебелец.
Желаещи за ходене в Страхилово, Верче кога си свободна?
Имах среща с организация-хора отворени са за съвместни мероприятия, има идеи, но за това като се срещнем! Ако можете елате в четвъртък 22 -ри от 17ч в Мама Мия. Аз ще се обадя на новите момичета, а до тогава ще знам и за още едно запланувано мероприятие , все още идея , но чудесно

# 22
  • Мнения: 6 442
Здравейте и от мен!  Hug

За децичата,коята майка е починала-имам рокля от моя бал,която е актуална и мога да я предоставя да я използва(стига да и стане),а за братчето и сестричето -не  разбрах на каква възраст е момиченцето.Имам малко сестра и мисля,че мога да намеря някой неща.  Peace

Имам лекции и съм готова за среща,за да се видим.  Peace

# 23
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Днес срещата мина в камерен състав.Ще напиша деня за ходене в Страхилово и Дебелец.
Groznoto_pate и аз съм на лекции, може да се засечем по пътищата  Hug Момичето е слабичко и въобще е почти като тебе.Братчето и което живее с нея е в седми клас,голям симпатяга и се учи добре. Обади ми се и ще се видим, или ми прати на лични домашният си телефон.
Получих колет от antom- 3 малки книжки с приказки с твърди корици,7 големи книжки с приказки, 4 CD-та с детски песнички. Ани, другата седмица подаръците ще са при децата   bouquet

# 24
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Обадиха се от Кризисният център в Балван,кой иска да дойде с мен до там, изпратиха ми списък с необходимите им дрехи,обувки и т.н.Обувки,боти или ботуши трябват:
 36-37 размер-2 чифта   
 35-36 размер- 2чифт   
37 размер-1ч-т     
39 размер- 2 ч-та     
39-40....2 ч-та     
40-41...1ч-т
 бельо, чорапи, дрехи,тоалетни принадлежности...

# 25
  • Мнения: 6 442

Groznoto_pate и аз съм на лекции, може да се засечем по пътищата  Hug Момичето е слабичко и въобще е почти като тебе.Братчето и което живее с нея е в седми клас,голям симпатяга и се учи добре. Обади ми се и ще се видим, или ми прати на лични домашният си телефон.

А сестричка нямаше ли или нещо не съм разбрала?Защото мога да помогна с дрешки за момиченце.

# 26
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Има, но е по-голяма! От помощ имат нужда само момичето и братчето и, за които писах.

# 27
  • Мнения: 3 416
Groznoto_pate, благодаря за отзивчивостта! събрахме доста дрехи за Грациела, благодарение на Tiha_voda (   bouquet )има и палто вече. Проблемът е с дрехи и обувки ( носи 40- 41 номер) за момченцето, събрахме някои неща за него, но определено има какво да се желае. Това, което сме им занесли досега са дрехи, чаршафи, кърпи за лице и тяло, чинии, чаши, дом. чехли, 3-4 чифта обувки. Утре ще им занесем още малко дрехи, одеалата и палтото от Tiha_voda. Друго, от което имат нужда е кухненска посуда. Доколкото разбрах, ще им докарат пералнята (полуавтоматична)  от селото, където са живели. от общежитието са им дали печка раховец.
Ако някой може да съдейства за намиране на работа за Грациела в града, моля да ми пише! В момента тя работи в някаква фурна в Лясковец на 12 часови смени, а заплащането е под всякаква критика. Плащат и 40лв на седмица  Close понякога и се налага дори да ходи пеша до лясковец.

# 28
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Днес говорих с Грациела, каза за учебника по география, ще го осигурим, приготвила съм и дрехи за Дамян,тетрадки и химикали, хавлиени кърпи, ще добавя чаши,чинии ако трябва , може би  вечерта ще отидем с мъжът ми да ги занесем, след като се върна от лекции и тогава на място ще видя от какво още имат нужда.

# 29
  • Мнения: 3 416
Днес говорих с Грациела, каза за учебника по география, ще го осигурим, приготвила съм и дрехи за Дамян,тетрадки и химикали, хавлиени кърпи, ще добавя чаши,чинии ако трябва , може би  вечерта ще отидем с мъжът ми да ги занесем, след като се върна от лекции и тогава на място ще видя от какво още имат нужда.
о, чудесно Simple Smile и ние довечера ще ходим да занесем нещата, които събрахме Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт