Какво мислим за солариум?какво трябва да знаем

  • 40 506
  • 441
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3
Иначе за преди солариум ползвам това http://prikachi.com/files/729333O.jpg  някой друг ползва ли го и какво мислите
Не знам дали е добър но аз днеска си купих този май малкия дето е снимката на 18лв. е и за за по тъмни хора като мен аз вече съм много тъмна.и вчера бях на 15 мин. и днеска на 10 мин.

Хммм много скъпо си го намерила, моя е малкия и го взех за 9лв.

# 376
  • Мнения: 62
Много евтино е твоето,от тези които са в тубички няма за 8 -9лв. в този солариум,поне в тоя солариум ако си го купила на 9 лв. супер .

# 377
  • Мнения: 1 813
Аз ходих веднъж за 10мин, после след 3 дни 15 мин и през още един за 15мин. Сега съм поизгоряла и ще поизчакам,няма да ходя днес. Може би петък,събота.

# 378
  • Мнения: 13 804
Aз онзи ден бях за 10мин. Преди мене е имало явно доста хора, защото беше такава жега, че едвам издържах!

# 379
  • Мнения: 609
Третото ми ходене за 5 мин. ли да е или мога малко да увелича времето?

# 380
  • Мнения: 13 804
Ако до сега си ходила само 2 пъти, бих ти преопоръчала да не качваш много минутите, защото може да изгориш! Или 5мин или 6,7. Но не повече. Колкото по-бавно се прави тен, толкова по-хубав и траен става!

# 381
  • Мнения: 4 435
Аз чак такива нерви нямам, да вдигам с по 1 минута или 2. Crazy

# 382
  • Мнения: 288
Аз съм на 8-10 минутки всеки път, досега ходих 1 седмично, а вече почвам по 2 Simple Smile Я ми кажете каква е разликата между плажното олио, да кажем на Нивеа, и тези мазилца за солариум, аз защото си ползвам обиновено плажно олио  newsm78

# 383
  • Мнения: 1 813
Аз чак такива нерви нямам, да вдигам с по 1 минута или 2. Crazy
Mr. Green старата школа нямаме такива нерви.

# 384
  • Мнения: 13 804
Аз съм на 8-10 минутки всеки път, досега ходих 1 седмично, а вече почвам по 2 Simple Smile Я ми кажете каква е разликата между плажното олио, да кажем на Нивеа, и тези мазилца за солариум, аз защото си ползвам обиновено плажно олио  newsm78
Има доста голяма разлика в съставките. С плажно олио не бих се мазала...нали целия солариум ще стане мазен? И персонала няма нищо против да го чисти после?

# 385
  • Мнения: 4 435
Аз чак такива нерви нямам, да вдигам с по 1 минута или 2. Crazy
Mr. Green старата школа нямаме такива нерви.

Много ясно. Laughing
Аз даже след малко смятам да ходя на там. Ще отметна 15 минути пак. Mr. Green


Аз съм на 8-10 минутки всеки път, досега ходих 1 седмично, а вече почвам по 2 Simple Smile Я ми кажете каква е разликата между плажното олио, да кажем на Нивеа, и тези мазилца за солариум, аз защото си ползвам обиновено плажно олио  newsm78
Има доста голяма разлика в съставките. С плажно олио не бих се мазала...нали целия солариум ще стане мазен? И персонала няма нищо против да го чисти после?

В много от солариумите дето съм била, дори има табели че е забранено да се мажат сн такива неща. Виждала съм мацка как псува, след като бяха омазали целият солариум с това. Crazy  Пък олиото си е олио, за слънце и т.н., за солариум си има специална козметика и смятам, че тя трябва да се използва.

# 386
  • Мнения: 609
Днес пак са ме подгонили мераците да сляза до СПА центъра за 5 мин.,но не знам дали е препоръчително след като вчера бях там?

# 387
  • Мнения: 288
 Embarassed Embarassed Embarassed Ужас  Embarassed Embarassed Embarassed Ама аз май не цапам, защото влизам във верткален, ще си взема нещо за солариум тогава  Rolling Eyes

# 388
  • Мнения: 13 804
После не си ли цялата мазна? Как се обличаш, или те имат там душове?

# 389
  • Мнения: 288
Охх ами нямат, ама аз не се мажа обилно, после се попивам ако има нужда със салфетките  Embarassed Embarassed Мале аз като някой индианец съм, от толкова време ходя на солариум, тая темичка не я бях и поглеждала даже. Винаги съм си мислила, че е някакво олио в тия пликчета в солариума и си ползвах мойта нивейка. Днес вече си взех , каквото имаше и там и да разбера, че не като олио  Embarassed Embarassed Embarassed Срамота  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт