Какво мислим за солариум?какво трябва да знаем

  • 40 506
  • 441
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 13 804
А каква марка е солариума?

# 256
  • Sofia
  • Мнения: 1 875
Абе така и така си ги платила, използвай ги. Но ако нямаш разика почни на новият сор.лариум. След като хващаш тен за 1-2 дена би трябвало и на солариума да хващаш по-бързо,ама... Аз тен правя много трудно и след толкова минути....

# 257
  • Мнения: 3 451
А каква марка е солариума?
sunshine 3000
Днес щях да гледам колко вата пише на лампите..
Между другото от както ходя постоянно има проблем със захранването и когато влизам изключват климатика на студиото,защото нямало достатъчно напрежение за солариума,ама явно и това не стига...

# 258
  • Мнения: 13 804
Ооо значи работата е ясна. А и тази марка солариуми не съм я чувала. Определено ги смени. Намери къде имат на Ерголайн. Солариуми им са много добри...а и то на външен вид се вижда дали е нов. Аз веднъж бях в един фитнес и хвърлих един поглед на солариума им...е беше се едно модел от преди 10години!! 

# 259
  • Мнения: 3 451
Ооо значи работата е ясна. А и тази марка солариуми не съм я чувала. Определено ги смени. Намери къде имат на Ерголайн. Солариуми им са много добри...а и то на външен вид се вижда дали е нов. Аз веднъж бях в един фитнес и хвърлих един поглед на солариума им...е беше се едно модел от преди 10години!! 
Ясно..ще отида още 5 пъти,докато свърши картата и оттам някъде,където си заслужава...Вече се чудя да се мажа ли с лосиона за солариум,май само го хабя..

# 260
 V Elegance ima karti po 50 min + 10 podaruk za 40 lv  i 100+20 podaruk za 80 lv .

# 261
  • Мнения: 4 187
Никога не съм ходила на солариум  Blush. Обичам слънцето, морето, пясъка, тена го придобивам докато им се наслаждавам, но не на всяка цена!

# 262
  • Мнения: 62
видях че има много евтини мазила ,някои поръчвал ли си е как става по точно и от къде ,да си поръчвам и аз .

# 263
  • Мнения: 13 804
Къде ги видя?

# 264
# 265
  • Мнения: 13 804
Имат само Сънмакс, аз много не ги харесвам, а и не са кой знае колко по-евтини отколкото в солариумите!

# 266
  • София
  • Мнения: 1 914
Aз си взех апула за лице, но ще я пробвам чак след седмица.  Слагала се и на деколтето.  Thinking

На въпроса дали е по-добре веднъж 10 мин или 2 пъти по 5, отговорър беше- първото. Ако съм ходела по 5 мин, нямало да има никакъв резултат. Явно си трябват повече минути, да се получи натрупване. Аз съм вече с тен де.

# 267
  • Мнения: 3 451
За 4 ходения на турбото и 5 на обикнове вече имам страшен тен (даже съм по-черна,отколкото исках).Сега как да го поддържам,колко често да ходя?

# 268
  • Мнения: 13 804
Браво! Знаех си, че ще стане Simple Smile Аз като имам тен ходя веднъж в седмицата или веднъж на 2 седмици по 10 или 15мин. и тена си седи Simple Smile

# 269
  • Мнения: 3 451
Браво! Знаех си, че ще стане Simple Smile Аз като имам тен ходя веднъж в седмицата или веднъж на 2 седмици по 10 или 15мин. и тена си седи Simple Smile
Мерси много Simple Smile

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт