Какво мислим за солариум?какво трябва да знаем

  • 40 506
  • 441
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 5 286
На въпроса дали е по-добре веднъж 10 мин или 2 пъти по 5, отговорър беше- първото. Ако съм ходела по 5 мин, нямало да има никакъв резултат. Явно си трябват повече минути, да се получи натрупване. Аз съм вече с тен де.
Глупости на търкалета, ако не си с тен се ходи няколко пъти по 4 или 5 мин, да се наслагва постепенно тена, а не от раз 10 мин и си изгорял,обелил се и без тен.Но ти ако си с тен вече спокойно можеш да си ходиш за по 10 минки.АЗ ходя в едно соларно студио,ново, с нови солариуми на "Мега Сън"/последния/, там за по 4 мин жетоните, еми от 3 ходения по 4 мин вече се забелязва малко тенче,много е силен.В най-добрият случай ще се пускам по 8 мин, повече няма начин, просто е прекалено силен.

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 14:05 от КАРЧЕВА

# 271
  • Мнения: 23
немога да кажа че солариума е полезен НО не БИХ казала че е вреден и тва дето пишете кой как се е обезобразил е от прекаленото ходене примернооо в месеца да няма пропук...или не качествени солариуми иначе няма как да ме обедите че е вредно...ХОДЯ на солариум от 2години преди лятото само за тен колкоото после да не изгоря и съм много доволна!!!зимата дори като се разболея и отида и се пусна5мин ми минава хрема и всичко защото загрява много готино..мога да ви кажа за няколко места където солариумите саа последен писък на модата и гарантирам че няма да се обезобразите!!!


кв.Слатина на стария пазар вътре в базара
Герена зад търговския център ТаБи салон евростил

# 272
  • Мнения: 13 804
Открихме топлата вода Grinning

# 273
  • Мнения: 421
тука май си се самоуспокоявате взаимно за солариума,колко не бил вреден.ваша си работа разбира се ,но аз лично го избягвам

# 274
  • Мнения: 13 804
Не, тука би трябвало да пишат хора, които им е кеф да ходят и си споделят за марки, лосиони и т.н. ...а и не разбрах къде има обезобразени от солариум Simple Smile

Това някой да го е ползвал и доволен ли е останал?

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 15:19 от Jaquie

# 275
  • Мнения: 421
Не, тука би трябвало да пишат хора, които им е кеф да ходят и си споделят за марки, лосиони и т.н. ...а и не разбрах къде има обезобразени от солариум Simple Smile

Това някой да го е ползвал и доволен ли е останал?

не мисля ! я прочети пак заглавието  дали кой и какво трябва да пише в тази тема и тогава ще ти кажа къде ги тези" обезобразените"

# 276
  • Мнения: 13 804
Eйй...ама някои хора им е хоби да се заяждат! Нещо конкретно да съм казала против тебе или друг? Ти като си против солариума какъв е проблема тогава?

# 277
  • Мнения: 421
а да не се бъркам ама темата нали е
какво мислим за солариум?
щото може да не съм за тука,но пък със сигурност ще съм за малко.аз не обичам да си заравям главата в пясъка ,и да се крия от фактите ,като некои хора.айде със здраве,немам време аз за глупости

# 278
  • Мнения: 13 804
Автора да смени заглавието тогава, за да няма объркване Simple Smile Ние, които се печеме значи се криеме от фактите  Mr. Green
Сега вече съм наясно

# 279
  • Мнения: 421
немам съм го написала с двойно значение...нали се сещаш.ами така де като няма друго какво да кажеш се захващаш за глупости.е нищо де щомтака те влече

# 280
  • Мнения: 13 804
 Whistling 

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 22:11 от Jaquie

# 281
  • Мнения: 2
Някой има ли впечатления от това масло?


И ако знае ориентировъчна цена? Hug

# 282
  • Мнения: 13 804
Да, аз съм го ползвала много е добро! До колкото си спомням беше към 35-40лв.

# 283
  • Мнения: 2
Мерси. Hug

а тена с него става ли бронзов?

# 284
  • Мнения: 13 804
Доста се почернява с него. Лосиона съдържа едни шоколадови перлички, които се стопяват по кожата. И много хубаво ухае.
За бронзов тен...не мога да кажа ( то си зависи и кожата ти колко може да почернее). Но като цяло е хубав продукта Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт