Това е моят. Страшно съм доволна. Лампичката върши великолепна работа, дори да е супер слънчево в стаята.

Да ви разкажа защо съм доволна (даже се учудвам). Купих го юли 2008 и се заех да се епилирам след многогодишно бръснене - тотален заек. Първият път беше голям вой, охлаждане с ръкавицата, квичене и скимтеж, закани да хвърля епилатора. Разгеле, понеже пени се-не пени се-пари е давано-ще се яде, се епилирах. Крачката - сравнително гладки, целите в розови точки (които минаха бързо).
Следващите пъти - епилиране всяка седмица до ноември месец, скимтенето и позивите да хвърлям епилатора намаляха, розовите точки - също. След това се наложи да го прибера, защото се ремонтирахме, та се върнах на бръснача.
И така - от ноември 2008 до май 2009 (не ремонт, а чудо), бръснах. Когато извадих епилатора, очаквах първоначалния рев и вой, но болката беше наполовина, даже начетвъртина. И, ЧУДО! Цели 3 седмици краката ми останаха безкосмести. Минавам ги с епилатора - скубе някакви вяли косъмчета, порасли на немощни туфички и пак - 3 седмици гладкост и безкосмие и до днес. Mr. Green

А да, в началото имаше подкожни косъмчета, вече няма, пък не ексфолирам. Доволна съм, ама много  Party