ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 16

  • 30 598
  • 347
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 454
Е, Маце,...как се радвам , че те виждам Simple Smile
В смисъл...кофти за килограмите...не знам и аз как се е получило...но...в крайна сметка гадни празници...

Иначе...какво стана с гъбите? Отслабна ли или задържа от тях? Какво се случи? Сега на какъв режим..
Аз съм плодова и слабея, но в средната част на тялото разбирайте ханш и талия...тц!
Не ми се получава лесно и това е...
Аз имам едни бели дънки за стимул и искам да ми стоят добре, но...уви...не знам кога ще стане като съм и ниска и съвсем не си допадам в огледалото...

Ще взема да се премеря  аз...
Иначе...днес засега кафе със сметана...
По -късно киви  Hug

# 61
  • Мнения: 488
И с гъбите, като с всичко останало - ньъцки. Пих ги ден до пладне. Отслабнах и задържах с инат (някои му викат воля). Трудното беше първите два месеца, докато отвикна да се тъпча по нощите; да ставам от сън и като таласъм да преглеждам какво е останало от вечерята, та да изпоизям всичко - като за последно...

 Поолях се по празниците - режима ми беше - от леглото на масата, от масата на леглото и - хоп!- шест кила горница.

Сега ще е зор да ги разкарам от мене си. За диета дори и не мисля - просто ям каквото ми попадне пред очите, само дето все ги обръщам тези очи, да се се озракват много-много в яденето (т.е.-старая се около мен да няма много всукотии). И, най-вече ограничавам количествата, че като погредна какво стърчи от мен отпреде ми, направо ми се реве...

# 62
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 172
Привет и от мен!
maca-keraca, добре се завърнала. За съжаление лесно се оставаме на инерцията, а нагоре по-бързо се променя цифрата на теглото.
Аз съм режимна Дюканка - днес ми е ден само на протеини.
Хубав ден!
Да се възползваме от слънцето - да се поразходим! 

# 63
  • Мнения: 1 454
Аз винаги ти се чудя как успяваш да го правиш това ограничаване - не е ли строга диета при мене ограничаване не важи Simple Smile

# 64
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 172
Аз винаги ти се чудя как успяваш да го правиш това ограничаване - не е ли строга диета при мене ограничаване не важи Simple Smile

И при мен!
Ако не съм на диета.......

# 65
  • Мнения: 0
Здравейте и то мен  Hug Hug Hug
Как сте? Виждам, че повечето сте мотивирани и решени да успеете! Много се радвам. Аз със сигурност не съм качила за сега, днес имах много работа и не съм се мерила все още. Успях и да направя 77 минути на кростренажора. Иначе съм пила едно кафе със сметана и няколко глътки кола лайт. Не съм яла нищо за момента. Не съм и гладна. Много е хубаво когато човек има куп неща да свърши, които са хем полезни, хем са му интересни Simple Smile Само понякога така не остава време за спорт и се радвам, че днес се амбицирах и потренирих. Сега като се прибера, ще видя какво е положението Simple Smile

Крисси, честито 3 месечие на Боби и от мене с малко закъснение Simple Smile Да ти е жив и здрав и много,много да те радва !!! а снимките ви с Боби са толкова сладки, че карат човек да се усмихне и да забрави всичко лошо Simple Smile
Пепита, аз също не издържах лунната оня ден Sad
Ани Илиева, сигурна съм, че до пролетта ще постигнеш желания резултат. Упорита си доста, както виждам, спорт, режим Simple Smile))
Усмивка, как е в Барселона? Simple Smile аз също като тебе не съм на конкретен режим, ограничавам се максимално!
Дейзи, много е неудобен новия ник за писане! Wink аз си мисля, че на мене активията много добре ми влияе. Сигурно защото дълго време не бях консумирала... Нали се отслабва най-много с това, което нй-малко ядеш и обичаш. Но в момента ми е много вкусна. Тази новата - диетичната - 0,5 Simple Smile А за детското пюре със сливи... обожавам го! Ако имаш време си печи във фурна ябълка или круша. Затваряш плода в гювече и слагаш и няколко пръста вода за да не залепне, става много вкусно. Аз като бях на плодове така си правих, все едно ядеш конфитюр  Laughing Laughing Laughing
маца, здравей тоново. и аз дълго време се бях загубила от форума... щом и паролата за ника си забравих... сигурна съм, че ще постигнеш успехи отново Simple Smile
Дилиянка, аз много обичам чай от мента и мисля, че наистина убива апетита
Браво и на вас Боби, sass, jeniga за упоритостта Simple Smile

Това е от мене за сега, мога да се включа по-късно като се прибера, за да ви кажа какво е положението с кантара... а и на лаптопа съм си копирала един линк, който искам да ви пратя. За изчисляване на теглото и процента мазнини. До скоро! Simple Smile

# 66
  • Мнения: 12
Здравейте и от мен,
режимна съм. Закусих овесени ядки,а за вечеря пържола. Обяда го пропуснах.
Моята принцеса Ани днес е много неспокойна и много реве като я сложа да спи. Запушено й е нослето и сигурно я дразни.
J_Jr-и на мен проблема е ми в корема  Sad . Краката ми са стегнати от кростренажора,за корема правя преси,ама нещо няма резултат  Rolling Eyes. Прибран е,но като седна...
Крисси-да ти е жив и здрав малкия мъж,много да ви слуша и да ви радва.
Лека вечер!
Успех на всички,продължавайте в същия дух!
  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: чт, 15 яну 2009, 21:32 от ани илиева

# 67
  • Мнения: 0

Здравейте отново,

ето това е линка за теглото, за който ви казах http://www.brianmac.co.uk/fatcent.htm

иначе аз сега си хпанах една активия 0,5 % масленост и това ми е цялото яденето за деня! Simple Smile
Да ви се похваля, премерих се и кантара показа 51.5  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing много съм щастлива Simple Smile

Лека нощ и до утре! Simple Smile

# 68
  • Мнения: 36
Здравейте и от мен мили мами аз съм Надето и много искам да се включа във темата за да ми бъдете подкрепа Simple Smile на диета съм от 11 дена и до сега имам 4кг свалени  Grinning Но като казвам диета имам предвид яко гладуване, знам че сега някоя мама ще ме обвини че това не е здравословно, но при мен друго не върви..не се ли огранича до максимум няма никакъв ефект, защото веднага се изкушавам  Rolling Eyes В момента ям само по веднъж на ден и то в много минимални количества и пия мнооого вода  Simple Smile Правя по 200коремни преси на ден, като и много други упражнения за дупе и бедра (взети от форума). току що прочетох че за да подържам сегашната си фигура ми трябват по 2200калории на ден, аз в момента поглъщам не повече от 1200 на ден Simple Smile, но от няколко дена съм в застой на килограмите Sad предполагам че първите дни съм свалила излишната вода и други вредни и сега горя от запасите мазнини в организма.. но както и да аз не съм голяма разбирачка  Rolling Eyes Само знам че от бягането има най голям ефект за перфектно тяло. Това го знам от опит защото преди няколко години имах доста прблеми и се бях от пуснала много бях станала 75кг (егати прасето бях  Shocked) Дойде един момент в който си казах стига!!!!! И започнах да гладувам горе долу както сега, но за сметка на това бягах по 4км всеки ден  Grinning Ако щете ми вярвайте за 2 месеца свалих 20кг и бях станала супер маце  Laughing така се бях стегнала чеее......Нооо сега от както родих естествено нямам време за бягане още повече сега зимата Sad За това се заех с домашни упражнения и як глад. Заветната ми цел е 50кг в момента съм 58кг, но имам корем и дупето ми е голямо. ЗА 11 дена свалих 5см от талията и 4 от ханша - които в момента са: 85см талия, 96см ханш и 55см обиколка бедро Sad  Cry Аз малко се отпеснах  Embarassed ще се радвам ако ме подкрепите в начинанието ми Simple Smile както и аз вас  - разбира се!!! Успех на всички в новата година, здраве, щастие и много късмет пожелавам на всички!!! Heart Eyes Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 0
smilianovawelcome
Напълно ти вярвам за свалените 20 кг за 2 месеца, аз също съм имала периоди на свиреп глад и усилен спорт като 10 дни само вода и от време на време по лъжичка мед и кростренажор, тичане на стадиона или фитнес. Тренирах по два пъти на ден като съм тичала по повече от 10 км. Най-ниското ми тегло е било 43-44. После от едни хормони качих до 59 Sad после свалих и пак върнах. В момента съм 51.5 и виждам, че човек трябва да е спокоен и упорит, за да успее. Наистина когато човек дава всичко от себе си няма как да не постигне добри резултати. Сигурна съм, че ще се справиш и скоро ще си доволна от това, което си постигнала. И не на последно място да вмъкна, че не всички тук сме мами Simple Smile
Успех с диетата и до скоро писане Simple Smile

# 70
  • Мнения: 36
Благодаря Далал* !!! Simple Smile Дано имам успех дала съм си срок до рожденния ден на дъщеря ми София-9.04.09 все пак 8кг не са чак толкова много пък и аз искам да сваля до 50 не защото това са ми идеалните кг а като спра с глада знам че ще каза поне 3-4кг -  да имам мегдан де  Laughing Иначе аз 50кг съм много слаба не се харесвам така Simple Smile
  bouquet за всички 

# 71
  • Мнения: 3 453
   Здравейте сладурки  bouquet Вече падна първото килооооооо Joy Благодаря ви за пожеланията за Боби.

 Ани, аз му пръскам стеримар на малкия като се запуши нослето и веднага помага Hug

 Мацеее, Далалче така се радвам да ви видя тук! Heart Eyes Hug В събота ще ходя на кафе с Мими и ще я навивам и тя да се включи при нас отново Laughing

  Чудя се кое да правя сега..кростренажора или упражненията на Синди newsm78

 Мами, айде липсваш ми Hug Heart Eyes Чакаме те!!!!

# 72
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 172
Привет от мен!
Режимна съм!
smilianova   welcome Тук всички се подкрепяме!
Kpuccu, браво за първото килооооооо, ще паднат и другите!
Хубав ден!

# 73
  • Мнения: 1 454
Здравейте,
Какво да ви кажа ...добро утро!
Днес утрото ми почна малко рано и имам доста работа...взела съм си ябълки...
Вчера много вече ми се ядеше солено...и си хапнах зелена салата с краставичка и мариновани ролца от раци...вкусна беше, ама пак пих вино...
Мисля днес вече да се огранича с това вино и да карам пак няколко дни на плодове...

Нали ви казах , че съм решила без прегрешения до края на месеца - не остана вече Simple Smile

Далалче,
много се радвам за твоите килца...51 си е просто...супер! Hug Ще измисля нов ник да ти е по-удобен Wink
Крисси, честито кило и на тебе...супер изглеждаш - дано скоро да си върбеш твоите си малки килограми и манекенски мерки Simple Smile
ани илиева, аз коремните не ги правя, защото една приятелка ги прави и никакъв ефект нямат...а и без друго са ми безкрайно досадни Simple Smile
smilianova , добре дошла...лятото бях почнала да бягам - края на лятото по-скоро...единственото кофти ми беше , че ми беше странно всред другите хора в парка...обаче и аз май се стегнах и ми се струва, че няма да е лошо да подновя като дойде по-приятно време и поне да не е мокро  Peace И дано ми дойде мотивация , че мотивация за диета идва, но не и за спорт Simple Smile
Боби, ти вече на - килограми ли отслабваш - в смисъл...твоите си ги стигна вече или? С тази режимност заслужаваш Simple Smile

# 74
  • Мнения: 4 393
J_Jr би ли казала как върви твоята трета фаза?По устав ли я караш?Имам предвид включваш ли всичко позволено в седмицата и съответно как вървят килограмите?

Общи условия

Активация на акаунт