Д-р Цолова от "Фемина"

  • 23 789
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 63
и аз бях в 18 г.с. при д-р Цолова. Прекрасно поведение. Изчерпателно и най-подробно огледа всичко. А накрая като ми даде и снимчицата на личицето на бебчо..какво да Ви кажа. Щастливо майчинство й желая. Сега ще ходим при д-р Славкова. Вярвам, че всичко ще е наред.  Hug

# 16
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Славкова също е добра! Wink

# 17
  • Мнения: 3
Много доволна останах и аз от д-р Цолова!Чудесен специалист,много внимателна и усмихната жена!

# 18
  • Мнения: 16
Имам много добри впечатления от д-р Цолова. Ходих на две ФМ при нея - както казват всички преди мен - доста изчерпателно работи и внимателно преглежда. Желая й от сърце щастливо майчинство.
А тази "дама" на рецепцията е изключително груба и не знам защо я търпят толкова време, ама ..... ако не й обръщате внимание
е се чувствате по-добре.

# 19
  • Мнения: 4
И аз да се включа с по-прясно впечатление от д-р Цолова. Много съм доволна - изключително изчерпателна, търпелива, внимателна и спокойна. Най-важното за мен беше, че всеки път преглеждаше бебчо подробно. Тя първа ми каза пола на бебето Simple Smile и то доста рано smile3501  Hands Clap

# 20
  • София
  • Мнения: 493
Копирам мнението си от друга тема - тая "специалиска" съм я поставила в Черния списък.
Д-р Милена Цолова от МЦ "Фемина".  Целият преглед протече посредством мрънкане от нейна страна. Така мога да опрелича говоренето й по време на прегледа. Не можа да види пикочен мехур на бебето. Околоплодните води били малко. Бебето било ужасно сгънато и свито. Не можа да види пола, защото било свито. Предложихме да почукаме лекичко по корема, да се опитаме да го раздвижим, за да се видят нещата по--добре / понеже било много свито/. Отговор не последва. Нещата трябвало да се проследят след 2 седмици отново, т.е. да кихна още 50 лв. В последствие разбрах, че процедират по този начин с всички пациенти. Физически аз се чувствах много зле, тъй като нямах апетит от самото начало на бременността. Бях ужасно, слаба бледа-жълта, едва се държах на краката си. Слабост от недохранване. В последствие с триста зора и много усилия от моя страна проядох, защото иначе нямаше да износя бременността, а и вървях на изчезване. Ужас някакъв беше, не можех да ставам от леглото! И коронното изказване на прегледа - бебето не се развивало добре, затова и аз съм се чувствала толкова зле. Пълна глупост, защото бебето се развиваше нормално, просто моят организъм понасяше тежко бременността. От цялото мрънкане се прокрадваше мисълта, че нещо не е наред с бебето. А то си беше перфектно. Попитах какво се прави, ако бебето не е в ред, ми ... Намеци, че трябва да се маха. В 5 месец от бременността. Можете ли да си представите как се почувствах?!
Моментално газ към 2-ра градска, към лекуващата ме лекарка/лежах там 3 пъти и ме познаваха/. Показвам снимката и лекарката казва, че водите не са малко. Препрати ме към неин колега, специалист по фетална морфология. Почаках доста, но ме прегледа, което ми струваше още 60лв. Премери околоплодната течност - установи, че е в нормата. Видя пикочния мехур, който при предишния преглед липсваше. Видя пола и го позна - направи го посредством вагиналния трансдюсер, попита ме може ли, ми разбира се, че можеше. А въпросната дама не се сети да го направи.
Мисля, че това, което написах е достатъчно.

И сега като си спомня колко пари похарчих заради тая тъпанарка в тоя ден и пак се ядосвам. И като си спомня за глупостите, които наговори и колко бях притеснена тогава. А детето ми другия месец ще стане на 3 г. и се роди в перфектно здраве.

# 21
  • Мнения: 11
Здравейте
Била съм 2 пъти на преглед във Фемина, първият път при Доктор Димитрова Фетална морфология - много съм доволна от нея, тя е една от най-добрите в България и ако си запазвате час при нея си струва и чакането в центъра, и неспазването на уговорените часове и странното отношение на рецепцията независимо че си плащаш 100 лв за прегледа...

Но недейте да запазвате час при д-р Цолова ако имате избор, прегледът ми при нея започна с нейният разговор с нейни роднини, буквално докато говореше по телефона първите 5 минути се опитваше да ме прегледа, даже беше нервна защо не правя каквото се предполага че трябва да се прави?!...


поздрави на всички мами

Общи условия

Активация на акаунт