УДОБНА ВЪЗГЛАВНИЦА

  • 54 605
  • 119
  •   1
Отговори
# 30
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Не е възможно. Пухът потъва само в местата със силен натиск и остава разгънат по сгъвките, т.е. в мястото на шията. Това е идеалната ортопедична възглавница. И най-дълготрайната. Ако имаш проблем с пухена възглавница, или не е качествен пухът, или не е качествено напълването.
Ох, Ксения...  ooooh!
Гъшият пух е мек и самата възглавница се надува понеже остава въздух между отделните пухчета. И като приложиш натиск върху отделна площ пухът се размества. На мен не ми е удобно точно на врата, главата ми потъва, а на врата не. Имам си пухена възглавка, като облаче е, слагам си я над другата, когато чета или се облягам. Само с нея не ми е удобно.

# 31
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Моята е такава , на мъжа ми е тази. Мнооого са удобни. На Магнифлекс не са нищо особено, имам и тяхна, замених я с тези на Лайф. Темпур хвалят, но 200лв за възглавница са над психологическата ми бариера  ooooh!
и ние сме с възглавници и матрак на лайф - чудесни са! редовно съм с болки в гърба и врата, имам и дископатия и облекчението, откакто ги ползваме ме направи нов човек, иначе сутрин не можех да се наведа над мивката да си измия зъбите

И аз си купих като на Сиренцето  Peace. Щом матрак не можах, барем възглавка си взех. НЯМА такъв кеф. НЯМА.

Колкото до пухените... Ми помирисах една и щях да повърна. Не знам вашите как са и с какво се отмирисват, но тази, за която говоря вонеше  Sick Отрекох се от пухена възглавка още през '80те. Виж, завивката е може би нещо по-така Wink Лягаш в/у нея и тя те обгръща цялата... Hug

# 32
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
О, да моята е за любителите на дебели и сравнително твърди възглавници  Mr. Green
Шани, моята пухена възглавка не вони  Thinking И завивка имам, пера си ги в пералнята на нищо не миришат, само докато са мокри имат лек аромат на пърлена кокошка  Mr. Green Но като изсъхнат са ок, а и аз ги пера с омекотиттел, който явно надделява в битката с миризмите.   

# 33
  • Мнения: 1 650
Някой може ли да посочи магазин в София, в който се предлагат възглавници на ЕКОН?

# 34
  • София
  • Мнения: 1 402
Някой може ли да посочи магазин в София, в който се предлагат възглавници на ЕКОН?

във всички магазини за мебели, където продават и матраци - Деница в Младост, Зора и Лабиринт в Люлин, и т.н. на сайта на екон са посочени телефоните на техните дилъри, звъниш на тези за София и ги питаш за актуална информация

# 35
  • Мнения: 4 380
Колкото до пухените... Ми помирисах една и щях да повърна. Не знам вашите как са и с какво се отмирисват, но тази, за която говоря вонеше  Sick Отрекох се от пухена възглавка още през '80те. Виж, завивката е може би нещо по-така Wink Лягаш в/у нея и тя те обгръща цялата... Hug

Най-качествените и скъпи възглавници в света са пухените. Качествения пух преминава през различна технология за обезмасляване преди да стигне във възглавницата ти. Така че нито е алергенен, нито има каквато и да е миризма. Намирате си разни боклуци, а не пухени възглавници. Купувайте западни и доказани марки!

# 36
  • Мнения: 2 575
Колкото до пухените... Ми помирисах една и щях да повърна. Не знам вашите как са и с какво се отмирисват, но тази, за която говоря вонеше  Sick Отрекох се от пухена възглавка още през '80те. Виж, завивката е може би нещо по-така Wink Лягаш в/у нея и тя те обгръща цялата... Hug

Най-качествените и скъпи възглавници в света са пухените. Качествения пух преминава през различна технология за обезмасляване преди да стигне във възглавницата ти. Така че нито е алергенен, нито има каквато и да е миризма. Намирате си разни боклуци, а не пухени възглавници. Купувайте западни и доказани марки!



аз нали точно това питам - коя марка, кой модел - точно..??? newsm78
а не само общо приказки

# 37
  • Мнения: 4 380
аз нали точно това питам - коя марка, кой модел - точно..??? newsm78
а не само общо приказки

Кои добри марки са на българския пазар, нямам никаква представа. По мое време, пухът беше голям дефицит. Било като възглавници или завивки....и даже пухено яке беше супер-сложно да намериш нормално.

# 38
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
xenia , аз живея тук и сега. А тук и сега предлагането е на такива миризливи пухенки.  Sick

# 39
  • Мнения: 4 380
xenia , аз живея тук и сега. А тук и сега предлагането е на такива миризливи пухенки.  Sick

Но въпросът е принципен. Не може някой да ми съпоставя качество на латексова възглавница с пухена такава. Въобще не може и да става дума за сравнение. Всеки пълнеж освен пух, е долнопробен пълнеж.
Като няма качествена стока в България, значи има ниша за бизнес и място да се изисква такава.

# 40
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и място да се изисква такава.

аз не се натискам. На мен и с латексовата ми е ОК.  Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 1 402
xenia, вече чакаме да станеш вносител/производител на качествени пухени възглавници, пък докато това се реализира, ние ще спим на долнопробни с памет пяна, студена пяна, латекс, вата и бабини парцали:)

# 42
  • Мнения: 4 380
xenia, вече чакаме да станеш вносител/производител на качествени пухени възглавници, пък докато това се реализира, ние ще спим на долнопробни с памет пяна, студена пяна, латекс, вата и бабини парцали:)

Аз силно се съмнявам, че все още няма качествени пухени възглавници. Пък ако няма, ще се намери бизнесмен за да запълни нишата, на мен това не ми е работа.
А докато това се реализира, всеки може сам да се погрижи за намирането на нормална. Латексът не е най-здравословния материал и запарва.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 402
xenia, вече чакаме да станеш вносител/производител на качествени пухени възглавници, пък докато това се реализира, ние ще спим на долнопробни с памет пяна, студена пяна, латекс, вата и бабини парцали:)

Аз силно се съмнявам, че все още няма качествени пухени възглавници. Пък ако няма, ще се намери бизнесмен за да запълни нишата, на мен това не ми е работа.
А докато това се реализира, всеки може сам да се погрижи за намирането на нормална. Латексът не е най-здравословния материал и запарва.

това вече звучи различно и аргументирано, защото "долнопробни" не беше аргумент;
аз също не харесвам латексови матраци и възглавници поради тези причини и съответно не ползвам такива

# 44
  • Мнения: 4 380
това вече звучи различно и аргументирано, защото "долнопробни" не беше аргумент;
аз също не харесвам латексови матраци и възглавници поради тези причини и съответно не ползвам такива

Изкарваш ме че съм длъжна на някого да давам аргументи. Ни най-малко нямам намерения да споря за глупости, които са известни на всеки, интересувал се от въпроса. Нещо взе да ми писва да уча сума ти народ на елементарни неща.

Общи условия

Активация на акаунт