Споделете 91 - Юбилейна

  • 21 989
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Не ме бива за цветарка. Оставила съм моите китки на самотек и обслужване от свекито. Пълен ръб съм щом успях да уморя едно дърво на парите и още едно цвете, което ни бяха подарили в кантората. Сега съм на път да смотам и лимона.

# 16
  • в Низината
  • Мнения: 705
Честито на всички именници днес!

Споделям, че годината ми започна кофти! В личен план.

# 17
  • Мнения: 2 070
И аз убивам цветя май, а в Англия и един хамстер
Успокоявам се с измислената от мен теория, че още не ми е дошло времето да се грижа за нещо, различно от дете - като порастнат моите и ме изоставят ще имам нужда да давам любов и грижа на други невинни същества

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Спoделям, че на мен хороскопа много ми хареса! И ново фото, че старото "умря" наскоро. Отивам да го разучавам Simple Smile.

# 19
  • Мнения: 4 585
У нас цветята типичните за страната ни цветя умират от компанията на Вълчицата. Затова такива си гледам на работата. А вкъщи пък виреят разни префърцунени, юта, фикус, бегонии. Обачи ни едно мушкато, ни едно сакъзче, ни една циклама не устискват.

# 20
  • Мнения: 599
Честито на всички именници!Бъдете живи и здрави!

Хората останаха без парно, а аз-без климатик в детската стая, щото скъпото ми синче решило да си загрее една химикалка и я наврял в перката и тя се натрошила.Техника ще дойде в петък и ще е късмет ако намери нова перка.Няма спокойствие, ей.

Цветя много обичам аз.Имам доста.Само с авокадото не се опрявям.Купувам си плода, само, за да го завъдя, крепя го потопено с месеци в чашка, пуска корен, засявам го и тъкмо стане красиво с едни едри , зелени листа и почва да окапва, и умира.Така три пъти досега и се отказах накрая.А и банани два уморих.

# 21
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Взех от приятели печка на заем. Поне две стаи да затоплим.
Хората предложиха, ако не се подобри положението с горивата и топлото (вода и парно), да ходим да се къпем у тях.
До къде я докарахме, срам!

# 22
  • Мнения: 604
Пляс и аз в новата тема·И НАЗДРАВЕ на празнуващите. Донесоха ми сиренце от Бг, та си направих една шопска салатка и си налях една българска ракиика Mr. Green·

# 23
  • Мнения: 1 052
моля ви се Ведрият си купи джип (на старо) за нг.
Това ще го преживея някак си, ако не ми казва колко и за какво дава в посока на джипа.
Но днес прекали-върна се с оранжева шапка Jeep. Брандира се!

# 24
  • Мнения: 516
Е, какво? Оранжевото е на мода.

# 25
  • Мнения: 4 585
Големите момчета и техните играчки.
Фридо, ревнуваш ли? Не лъжи!
Снимки покажи!

# 26
  • Мнения: 5 370
При нас парното си е повишило градуса леееекичко.
Фрида-моят 'убос'ник си има "играчка" на над 40 години комай. Уазка - или Газка - която яко тунингова, все нещо и измисля, все я обновява.
Веднъж почнах да мрънкам, че все там виси, когато е свободен, а един познат вика :" Ай стига се оплаква, по-добре под нея, отколкото под друга жена".
Бе не знам, ама харчи повече от мене това чудо. ooooh!

# 27
  • София
  • Мнения: 3 421
И аз да се "похваля" - детето утре ще бъде с мен на работа, а от петък май са в дървена ваканция.

# 28
  • Мнения: 2 212
Споделям това. Съжалявам и се извинявам, че е на английски, но си струва, за тези, които ще го разберат да го прочетат.

Има и такъв вариант в ютюб http://www.youtube.com/watch?v=UF8uR6Z6KLc

# 29
  • Мнения: 899
Вълчо, благодаря за снимката. И зимъска ми е хубава уличката. А ти задобряваш с фотоапарата  Simple Smile .
Споделям, че с голямо подозрение изсмуках един валидол и о! чудо на чудесата! Болката и стягането в гърдите изчезна.
Споделям и че тази година най-после успях да уморя хубавото ми мушкато, дето три години се държа достойно. Виж, фикуса расте ли расте, вече е по-висок от мен.

Общи условия

Активация на акаунт