Секс по време на бременност

  • 7 308
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз имах голямо желание за секс, но стигнехме ли до същинската част, изчезваше и на двете страни не ни беше хубаво.
9 месеца да не е доживот, минават, не виждам проблема.
Ама няма да се вихря, че нещо съм изровила томахавката.

# 16
  • Мнения: 167
Ние правихме до 9-тия месец, ама накрая беше взело да ме боли доста, въпреки че имах желание. Съпругът ми пък накрая беше започнал вече да не ме иска, че не съм била секси с големия корем. Освен това му се струвало, че сме трима - с детето между нас!  Rolling Eyes
При всяка двойка е различно, няма нормално и ненормално. Някои жени "умират" за секс през бременността, други не щат да чуят, на трети докторът им забранява...
Честно казано намирах жена си страшно секси, докато беше бременна. И коремчето никак, ама никак не ни пречеше. Даже напротив Simple Smile) Много беше възбуждащо да знаеш, че има още някой. А бебчо милият така се кротваше в корема на майка си... Винаги сме се питали какво ли си мисли и дали чувства нещо...

Вярно, че мисионерската поза ставаше все по-трудна за изпълнение, но така и не стана невъзможна (поне за нас). Е, разбира се, не съм си позволявал да й се трашна на корема. От друга страна беше идеален момент за изпробваме нови - по-удобни пози и изобщо не съжалявам.

А с най-голяма страст правихме секс точно през последните 2-3 седмици, може би защото всеки път ни беше като за последно (нали след раждането трябвало да се почака поне месец и половина).
Абе хубава си е мойта жена, като беше бременна стана още по-хубава. А сега като почна да се вталява и като я гледам как кърми - направо не издържам Simple Smile)

Ха-ха, жалко, че не посещава този форум. Щеше да се зарадва, колко много се фукам с нея... и да ми потрие малко сол на главата, че обсъждам интимния ни живот с непознати хора Simple Smile)

# 17
  • Мнения: 46 518
............ всеки път ни беше като за последно (нали след раждането трябвало да се почака поне месец и половина)........

Някой се е пошегувал с вас  Laughing

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Ако всичко е ОК и няма лекарска забрана,секса дори е супер.Е без екстремни пози.

# 19
До осмия месец си правехме секс редовно за деветия не си спомням точно до кога.

Не сме имали никакви проблеми а аз имах чувството, че на жена ми и се иска още повече отколкото докато не беше бременна.

Сега си спомням само за прекрасния секс без никакви предпазни мерки.

Наложи ни се да се въздържим чак след раждането поне два месеца бяха не беше лесно.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 5 642
Уф аз за секс не исках и да чуя.  Naughty Все едно за бой ставаше дума. Хормони какво да правя  Grinning

# 21
  • Мнения: 167
............ всеки път ни беше като за последно (нали след раждането трябвало да се почака поне месец и половина)........

Някой се е пошегувал с вас  Laughing

Бих се радвал наистина, ако някъде прочета някакъв по-опимистичен срок  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 22
  • Мнения: 46 518
............ всеки път ни беше като за последно (нали след раждането трябвало да се почака поне месец и половина)........

Някой се е пошегувал с вас  Laughing

Бих се радвал наистина, ако някъде прочета някакъв по-опимистичен срок  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Срок няма, трябва да спре кървенето, при мен /секцио/- това стана на 20-ия ден след раждането  Party

# 23
  • Мнения: 167
То кървенето е едно наръка, ама като знам що разрех й направиха на жена ми на епизиотомията, как да кажа, би могло малко садистично от моя страна да й поискам толкова скоро.
Щото все още я боли малко като сяда и става, а пък някакси ме е страх все още да не й направя нещо. Месец и половина са си ОК според мен.

А тебе да те питам, след секциото изобщо мислила ли си да правиш  секс още на 21-ви ден? Щото като си помисля и там що неща се срязват и как мои познати 1 месец ходеха леко приведени от болка...

Абе ще издържим все някакси месец и половина... То си има и други методи за да минава по-бързо времето... ама няма да изпадаме в подробности я... големи хора сте, сами ще да се сетите Mr. Green

# 24
  • Мнения: 46 518
........А тебе да те питам, след секциото изобщо мислила ли си да правиш  секс още на 21-ви ден? Щото като си помисля и там що неща се срязват и как мои познати 1 месец ходеха леко приведени от болка....

Аз дори 1-ия ден не ходех приведена, защото не ме е боляло, всякакъв дискомфорт изчезна на 8-ия ден и после бях готова за подвизи  Mr. Green

# 25
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Otnosno Sex stra6no mnogo mi se prave6e i pravehme no ne sme prekalqvali.Vse pak ne moje da pravi6 sex kakto predi.Sega e malko po Krotko Laughing

# 26
  • Мнения: 167
Аз дори 1-ия ден не ходех приведена, защото не ме е боляло, всякакъв дискомфорт изчезна на 8-ия ден и после бях готова за подвизи  Mr. Green

Еххх, дай боже всекиму  Rolling Eyes

# 27
аз мъж бях в предния живот, но лошо, че нямам спомен - без секс не се ли изтрайва? и аз обичам, но откакто съм бременна не ми се прави, някак си ме е страх да не тръгне да излиза. знам, че от това няма да излезе и пак нещо ми е чоглаво. та се чудех, мъжете временно не могат ли да го свършат сами? гадничко ,ама един колега казва, че ако имаш задръжки, сядаш на ръката, докато изтръпне и после...и това ми се струва вариант, ако жената не иска.

# 28
  • Мнения: 827
През бременността мъжът ми ме харесваше с корема,много пъти ми е казвал,че съм хубава ши дори съм станала още по-хубава.Така да се каже,поддържаше самочувствието ми Embarassed А това е важно,мноого ВАЖНО... Wink Даваше резултат да 9-ия,но след като родих,малкия като вземе да реве,на моя му се изпариха ласкавите слова докато свикне.Но след 1-1,5мес. се освести,пък и аз покрай него Wink

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
То и аз нямам болки,тежест и пр.И отоци нямам и тичам още насам ,натам,ама мъж ми определено си го е страх.Е има и алтернативни начини за секс,в края на краищата.(това за страхливите мъже,като моя:-)).И ей алтернативен начин,не означава анален секс!!!:-))

Общи условия

Активация на акаунт