Втрещена съм...като че ли някой ми е подменил детето

  • 1 983
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 244
Нещата вървят на добре..пу-пу..
Благодаря за подкрепата! То ясно, че не сме единствените, ама е хубаво някой да ти каже нещо успокоително и мило. Heart Eyes
Ми ние нали затова сме тук  Hug

# 16
  • Мнения: 1 077
Тази нощи не ме би!  Mr. Green
Божеее, на к`ви неща може да се радва човек! Mr. Green

# 17
  • Мнения: 3 211
Габи премина периода на биенето, и при вас ще премине, като посвикне с емоциите по новите постижения. И Габи е така, с всеки изминат ден, все нови и нови думи, цели изречения и то смислени.
Но пък сега е на период да се напикава през нощта, а реве и не иска да й сложа памперс. Тъкмо беше почнала да спи по цяла нощ, за първи път откакто се е родила и сега почна да се буди към 2-3 часа напикана, сменяме чаршафи и пижама, седи 15мин. на гърнето, че искала още да пикае, викам "да сложим памперс", "не, никакъв памперс" и рев.
Вече не ми останаха чаршафи, не смогвам да ги изпера и да изсъхнат Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 1 077
Пробиил е! Пробиил е! Последният засега 20-и зъб. Ураааааааааааааааа!
Взеха си трола обратно, върнаха си ми детето.  HugАма много приказливо, беееее! Mr. Green ooooh!

# 19
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ние този "бебешки пубертет" го минахме на 1,6г.Даже си имахме направление за Детска психиатрична клиника.Естествено не я заведох/не може точно на мен да се падне/и се оказа,че проблема ни е бил,че всичко разбира,знае какво иска,но не може да си го каже.След като проговори,всичко се оправи,а преди това се е случвало,след като се е наспала да ме гледа 5 мин. в очите и след това...реееевввв и въргаляне по земята.А,помогна ми и един съвет от нашето педи-да не й обръщам внимание,когато се тръшка.

# 20
  • Мнения: 3 927
belyata, честита ви 20-зъба усмивка Simple Smile
и на мен описанието ти ми мирише на "първото юношество" - нали на 2 беше твоето съкровище?!
Откакто изчетох "Изкуството да бъдеш родител"  се научих да улучвам възрастта на детето според действията му (когато сме по площадките).
Стискай зъби докато стане на 3 годинки - тогава пак ще дойде период на равновесие Simple Smile......а аз още от сега се стягам какво ме чака на 2 год Sad

# 21
  • Мнения: 1 077
ааа, в първото юношество отдавна сме навлезли. Слава богу, без изстъпления.
Пък и, нали ти казвам, кризата мина. Сега си е пак разбрана, мила и разумна. М, да. Дори много за двегодишно дете. Пу-пу... Mr. Green Е, беля си е, ама това и е по наследство... Blush

Общи условия

Активация на акаунт