Отново въпрос за секцио?

  • 1 543
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 693
И аз искам много още едно бебче  Blush и много ме вълнува темата, но като си помисля, че цикъл нямам още  Crossing Arms мисля да рискувам, като мине една година  bowuu

# 16
  • Paris, France
  • Мнения: 14 037
Забременях година и 2 месеца след секцио и родих нормално година и 10 месеца след секциото. Нямах проблем. Желая ти лека бременност и леко и бързо раждане!

Аз забременях точно 1г. след първото секцио и няма проблем с износването само на края вече тежестта на бебо опъва шева но се търпи.

Кожата на мястото на шева ли те сърби? Мене ме сърбеше много месеци след операцията, но при втората бременност - не. Но бебето не беше голямо (3кг).

# 17
  • София
  • Мнения: 545
Аз забременях година и три месеца след операцията, проблеми не съм имала до края, макар че бебо беше 4 килограма. Успех !

# 18
  • Мнения: 1 376
Момичетата са ти казали, че си е до организъм и са прави  Peace На мен лекарката, която ми прави секциото ми каза още тогава, че може да се видим и след само 2 години  Wink

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Много е индивидуално Peace

# 20
  • Мнения: 1 045
всичко е индивидуално.Моят АГ ми каза следното нещо 6 мес след операцията:вече си готова да се повтаряш всичко е ок.Но ако искаш шансове за нормално раждане ти препоръчвам след 3-тата година,т.е.ако забременееш сега за бебето няма проблем,но трябва да раждаш пак с разрез.
Така че си трябва лична консултация специално за теб!

Общи условия

Активация на акаунт