бременна съм а е малък плодъ

  • 11 071
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 045
в края на първия месец ембрионът е колкото оризово зърно.Как прецени това зърно че е по-малко не ми е ясно? newsm78
За кой ли път мисля че не всичко зависи от ехографа,а зависи предимно от устройството зад ехографа.И какви са тия доктори да дрънкат без да обясняват какво казват?
Храненето като количество е с 30% повече за бременните отколкото преди това.Така че глупости от сорта че трябва да се яде двойно или че плода расте когато се приема много храна са отживелица.
Леко бременеене

# 16
  • Мнения: 9 438
Потърси си друг лекуващ гинеколог  Peace С този АГ май няма да се разберете  Naughty

# 17
  • Мнения: 826
Рано ти е още, да ти говорят тези неща, лекарката ти само те е стресирала.  Не се притеснявай Hug. Определили са ти термин, по който доста фиктивно се определя дали плодът е в норма за гестационната си седмица или не. Но тези неща зависят от времетраенето на цикъла и овулацията и са доста различни при всяка жена. Бременей си и не се притеснявай Peace

# 18
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Днес бях на гинеколог и лекарката ми каза че е малък плодът.Посъветвайте ме какво да правя.Трябва ли да се храня повече и да пия витамини.Аз съм едва в първия месец и ми е първа бременност
В първия месец(4-5г.с.) изобщо не можем да говорим за плод  Naughty
Пий си фолиевата киселина и се храни нормално , друго не можеш да направиш !

# 19
  • Мнения: 1 376
Как го видяха колко е голям плода беее  ooooh! На мен пък ми казваха до последно, че е голям пък се роди няма и 3 килограма... Не се тъпчи с храна, бебето няма да наедрее от това  Naughty а ти! Бременей си спокойно  Hug

# 20
  • BG
  • Мнения: 1 900
Най-добре и друг лекар да се изкаже.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Консултирай се с друг лекар

# 22
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Вероятно овулацията ти е била по-късно от стандартно смятаната от лекарите - 14-ти ден. Затова е възможно да се получат разлики, няма страшно, ако плода расте всичко е наред.
Peace

# 23
  • Мнения: 2 960
Рано ти е още, да ти говорят тези неща, лекарката ти само те е стресирала.  Не се притеснявай Hug. Определили са ти термин, по който доста фиктивно се определя дали плодът е в норма за гестационната си седмица или не. Но тези неща зависят от времетраенето на цикъла и овулацията и са доста различни при всяка жена. Бременей си и не се притеснявай Peace
Peace

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Консултирай се с друг специалист  Peace

# 25
  • Мнения: 3 092
А значи видя плод в 1-вия месец , така ли .. бре за пръв път чувам такова нещо ...ама нали не съм доктор . newsm78
Не бих ходила при този доктор аз ..

# 26
  • Мнения: 267
Я вземи направо да си смениш лекаря Simple Smile и я карай по-спокойно.При втората ми бременност изкарах заушка в 4 месец и от там като се почна ,че бебето  е малко,изоставало с 2-3 седмици и така цяла бременност.Аз се бях подготвила за недоносено дете, а родих сина ми 3300  LaughingГледай малко по ведро на нещата.

# 27
  • Мнения: 2 439
Какъв плод може да е зародиша newsm78
Смени си лекарката.

# 28
  • Мнения: 9 973
Вероятно овулацията ти е била по-късно от стандартно смятаната от лекарите - 14-ти ден. Затова е възможно да се получат разлики, няма страшно, ако плода расте всичко е наред.
съгласна съм с това мнение

# 29
  • Мнения: 697
И аз смятам, че трябва да си смениш лекаря. Доста глупво изказване е направил за АГ специалист.

Общи условия

Активация на акаунт